Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość pączunia
Troche nie na temat, ale kiedys była taka reklama - płakałam ze smiechu jak ja puszczali. Motyw taki, ze babkę zlapala policja, siedzi z nimi w radiowozie razem z dzieckiem, a tu dzwoni jej maż i spiewa "jak się masz, kochanie, jak się masz". Nie pamietam, czego to byla reklama, ale była boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtweyertrr
Troche nie na temat, ale kiedys była taka reklama - płakałam ze smiechu jak ja puszczali. Motyw taki, ze babkę zlapala policja, siedzi z nimi w radiowozie razem z dzieckiem, a tu dzwoni jej maż i spiewa "jak się masz, kochanie, jak się masz". Nie pamietam, czego to byla reklama, ale była boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość or or ro
oto podpaska z raz dwa trzy czetry! czterema skrzydełkami. niedługo im kurwa odleci jak jej tych skrzydeł przybedzie :o co za poziom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalitha
Żąnet Kaleta ożesz... kuźwa mać... "często po masturbacji tłuczkiem do kapusty odczuwam pewien dyskomfort... Polecam wtedy.... utopić babę w tym jej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuczkowa landrynkowa
no dokladnie! jak slysze w radiu : żanetka lyta czy jakos tak to kurwa mam ochote niewiem co... zawsze jak jade z chlopakiem i to slyszymy to masakra haha i reklama ING banku świnka oszczędności w Ameryce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ty
dzien dobry. czy jest tina. a za sklepikarka polki az sie uginaja pod ciezarem tiny..........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googleee
a mnie wkurwia reklama zupek chińskich Knorr, "makaron wciąga" jak ten koles jezdzi po swiecie na makaronie no zenada, ten kolo jest oblesny , i te jego laczki na stopach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjkklj
Może jestem okrutna, ale NIENAWIDZĘ reklamy, w której pod koniec występuje Gardias. To ta reklama z chorymi dziećmi, "nóżka nóżka, łapka łapka, oczka, akuku" cholera mnie trafia... Szkoda mi tego psa z tej reklamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim 111
1 kłapouche bachory z reklamy jakiegoś budyniu otwierają paszcze nie wtych miejscach gdzie leci tekst 2 podrzucające pizze bachory i debilna mamuśka ciesząca się z plam ,stare z dupy której wychodzi druga idiotka , któta to z kolei ze swojej dupy wyciąga wanisz 3stare purchawy rozprawiające o swoich nadętych wnętrznościach w reklamie jakiegoś jogurtu albo innego świństwa 4wrzeszcząca kobyła z reklamy badziewnych cherbatników lu go 5 wymachująca rękoma i żartująca z kaszlu dziewczynka + debilna mamuśka 6 wymachująca dupskiem małpa w czewonym w reklamie płynu do zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakim kanale leci ta reklama "nóżka nóżka, łapka łapka, oczka, akuku"? MAM WSPANIAŁĄ WIADOMOŚĆ DLA PRZECIWNIKÓW TURBODYMOMANA: POJUTRZE TDM ZNIKNIE NA ZAWSZE (taką mam nadzieję) Z EKRANÓW WASZEJ TV!!!! Dziewczynka z reklamy kaszlu która mówi ten denny wierszyk i tak chaotycznie wymachuje rękami i łbem... Dno, a od spodu puka tylko Kafjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Jak Jeanette Kalyta mówi, że pytają ją o radę pacjentki, które odczuwają dyskomfort po chwilach intymności z partnerem, to ja mam dla nich radę - ZMIEŃCIE PARTNERA jak macie dyskomfort z tym aktualnym, znaczy ch.jowy jest w łóżku po prostu :D:P Tu żadna maść nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucio
Reklamy z Turbodymodebilem są poniżające. Godzą w inteligencję ludzi... Najlepsze jest to, ze nawet nie wiem czego to reklama, bo przelaczam jak tylko słysze początek, więc socjotechniczne zagranie pt. niech mówią cokolwiek byleby tylko mówili nie działa. Ale i tak nie przebijaja kupy u tomka, albo biegunki po rybce, zwłaszcza przy śniadaniu... Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też sie otwiera nóż w kieszenie jak słysze Żanetkę;) i nie tylko mi!! Mojemu K też, hahahaa mam pytani, czy ktos wie jakim autem jadą psy w nowej reklamie Wedla??;) czy to ferrari moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
a ja czekam kiedy będzie afera z tymi reklamami co to amerykanie mówią że są nie zaradni nie potrafią oszczędzać i to my polacy ich nauczymy tego.nie rozumiem jak można tak ośmieszać tych nieszczęsnych amerykanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama rutinoscorbinu... "mam 4 dzieci, wspaniałych dzieci i nie moge pozwolić sobie na przeziębienie..." MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzybzy
najbardziej wkurzają mnie te szczęśliwe do zarzygania, rodzinki, robiące barszcz z torebki, albo jakiś inny sztuczny obiadek i jeszcze superniańka z margaryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tymi reklamami
1. reklamy cyfrowego polsatu. mam dosyć tej rodzinnej orgii w łóżku czy na kanapie. ohyda. i de sepleniące dzieciaki. ich teksty są żałosne. 2. reklama barszczu w proszku. ten blond dzieciak mnie irytuje. 3. reklamy świąteczne. bardzo lubię święta, ale ludzie- spójrzcie na kalendarz. stanowczo za wcześnie. zniszczą całą magię świąt. a świąteczne reklamy były już oczywiście z coca-coli (jako pierwsi pewnie puścili) potem jakiegoś banku, z play, z m&m's, z kfc, jakiejś golarki i jeszcze więcej tego było. i masa reklam z zabawkami. o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyrbodymomen wrócił. Teraz "nie musi" :/ A co do reklam zabawek,niemiłosiernie wkurza mnie seria reklam z Barbie. Okropne są te "piosenki",badziewia pisane pewnie z 2 minuty. Najgorsza jest ta od reklamy z muszkieterkami,ta z "RÓŻ!"i ta od pieska. Zabiłbym autora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIERDZIELĘ! TURBODYMODEBIL POWRÓCIL!!!!!!!!!!!! Ja też nie cierpię tych reklam barbie z tym różowym domkiem... Jakbym się obudziła w takim domku to bym się porzygała i posrala na rzadko jednocześnie (po czym opisałabym to na Toaletowych Wpadkach na Kafe :P). A z reklam zabawek to podoba mi się tylko reklama Littlest Pet Shop, bo je kolekcjonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasz hasz hasz
Strasznie irytuje mnie reklama McDonald'sa :o Ten amerykański akcent doprowadza mnie do szału ,,Hołliłuuud kryspi cziken". To nie jest śmieszne tylko żałosne, jak ten gość wykręca gębę i robi z siebie debila :o Ta reklama wkurza mnie prawie tak samo mocno jak TurboDymoGówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
a mnie wkur*wia reklama jakiegos soku , moze cappy,z całej pomarańczy. TurboDymoMamuśka wołająca synka na sok, latająca po całej kuchni z nożami wypija sok na końcu sama. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aviva :o z tym debilem w okularach,ulizanym i pedalkowatym co to sobie gre kupił i kierownice ..."sie poscigamy..." koszmarnie debilne i wkurwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzą konie
Dorzucę jeszcze reklamę czekolady (Alpen Gold? nie jestem pewna) z czekoladowym kostkiem, który każe zgadywać podróżnym w pociągu jakie ma nadzienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clyd
A co tak pachnie??? -BUKIET!!! TA TEKLAMA jest załosna (Bukiet warzyw winiary) a bardziej durnej od: Kiedy Ci się kasłac chce, zqamknij szybko usta swe- kaszel nie wyleci. Ja kaszle tak eche cche, a mój tata kaszle tak ychy ychy....dzieci czesto zartuja z kaszlu itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze reklamę Bobo vita te masakrycznie śmiejące sie dzieci tak to sztuczne zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×