Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
widzieliscie reklame saturna "niekontrolowane ruchy galek ocznych"? matkoooo co za okropnosc, zygam jak widze te babe, jeszcze steka jaky srala. jakbym spotkala tego co wymysla reklamy dla saturna to bym mu morde obila za to. zero gustu, wyczucia nic... nienawidze saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama nutelli juz sobie wyobrazam jak daje to mezowi na sniadanie:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erekton off, erekton on najgorsza reklama. I jeszcze te wszystkie specyfiki na grypę i przyjaciółka nosząca w torebce całą aptekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjonella
Mnie do białej gorączki doprowadzają reklamy takie jak: Podpaski always co te plastikowe panienki śpiewają w samochodzie "bliżej, bliżej bądź ze mną już dziś"(jeszcze wszystko na tip top) reklama wafla prince polo to coś "dobijająca piosenka i te bezsensowne słowa, co za debil je wymyślił - reklama leku dla dzieci lipomal, głupia baba i te dzieciaki :/ Ibum malinowy "gorączka u mojego króliczka " i to szeptanie tej regułki aż się niedobrze robi Pajac z serków Hochland co śpiewał przy śniadaniu "Niech gęś mnie kopnie albo ślepa Gienia" aż chce mu się rozwalić ten głupi ryj Radiowa reklama aromaktiw z tym dzieciakiem Reklama nutelli co ta przemądrzała panienka zastanawia się czy to jej rodzina Jakiegoś syropu co ta smarkula gada "Ja kaszle tak a mój tata tak" ;/ jak słyszałam ten idiotyczny głosik to aż miałam ochotę zatłuc g****arę Idiotyczna reklama banku z tym dzieciakiem co wystawia język i wypytuje a "pomaranczowe" itd i "strasnie duzo jesz"dobrze,że to ściągneli Jogurt froop z tą wydzierającą się dziewczynką reklama flegaminy co rodzinka gra w kalambury Do szału mnie doprowadza też nowa reklama Rossman co baba szeptanym głosem śpiewa piosenkę Roya Orbisona "you got it" jak można zepsuć taką piękną piosenkę , zrób coś dla muzyki kobieto , nie śpiewaj reklama sagi , może ktoś pamięta rodzinka siedzi przy stole , starsze dzieciaki robią herbatę a taka smarkula rządzi "tata nie lubi tego kubka, dla mamy jedną" Schauma "Wszyscy mężczyźni stoją w kolejce do Ciebie" Kaszka bobovita, słoiki gerber dla dzieciaków, reklama pampersów dań z torebki z tymi durnymi dzieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie bachorów i w d***e mam opinie takiego niedopchniętego złamasa jak ty powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagataaaa
1.Nienawidzę reklam proszków do prania i płynów do mycia naczyń. Wszystkich. Bez wyjątku. 2.Szczęśliwa rodzinka rexa. Niby proszku, ale jest w*********a, że zasługuje na osobną opinię. Nosz kuzwa ten facet jak taka sierota stoi w up*********j koszulce z sałatą w ręku... 3.Pamiętacie tą reklamę -Polecam Żanetka Leta.. ma-sa-kra. W ogóle to jest żenujące oglądasz z rodziną czy znajomymi tv a tu reklama z cyklu grzybica pochwy albo leki na erekcję. I wszyscy z zażenowaniem udają, że nie słyszą :) 4.Babka która dotyka żelazka i drze ryja to ja mam super moc! taaa w*******z niesamowicie. 5. Reklamy nju mobile. Nie mam pojęcia kto to zrobił, ale niech nie robi już nic więcej. 6.Kalambury i flegamina. Tak w każdej przykładnej rodzinie każdy z domowników od razu krzyknie nazwe leku! Za pierwszym razem. 7.Reklama jakiejś polisy na życia, w której starsza baba wygłasza swój tekst, tak jakby się bała, że zaraz go zapomni. uff.. to tyle. Aż mi się ciśnienie podniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa romana - syf i malaria, jak to słysze to mam ochote tv wyrzucic przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludzie wypowiadajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludzie wypowiadajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kablowke ci organizuje- h*j mnie strzela z******abym tej babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsiee
no to ja, udusiłabym qrwę z reklam "aromaktiffff najlepsze oddychanie przez CAŁOM NOC" REKLAMY SYFU DO KIBLI w porze wieczornych posiłków takoż preparatów na grzybicę pochwy, nożesz qrwa mac.... reklama gooownianej margaryny co to usuwa 15 % cholesterolu w tym w obcych językach..ludzie nie żryjcie margaryn bo to wszystkia goowno olejowe utwardzane chemicznie!!!!! Mniej wam zaszkodzi cienka warstwa PRAWDZIWEGO masła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaS7037
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Nursea Trawienie? Bo wyszukiwalam opinii na temat tego produktu i chcialam Was zapytac. Mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym leku? Warto go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tu jest troche recencji o Nursea Trawienie: http://www.listalekow.pl/nursea-trawienie/ - uwazacie, ze warto sie tym zasugerowac? Wolalabym sie nie naciac i zmarnowac bezsensownie kase, dlatego licze na Wasze sugestie. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka reklama: "krok, krok, wymach, wymach, przysiad..." jakiegoś leku na stawy czy coś. nosz k.wa nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obi tak to robi... Narodził sie pośród tui czy cos takiego ... K** ciekawe kto to wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię dzieci ale to nie znaczy, że mają mnie zachwycać reklamy z nimi ;/ seplenią, śmieją się z byle czego i to ma być słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMINER!!!!!!!!!!!!! I ta PANI podobna bardziej do pana w niebieskim... przepraszam z całym szacunkiem ale strasznie mnie irytuje ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo reklama internetu lte cyfrowego polsatu jak kobieta jedzie rowerem gonią ją rowerzyści ona ich wyprzedza a na koniec si uśmicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie przemawia tylko reklama bardzo krotka i rzeczowa ,albo bardzo dobrze zrobiona piękne widoki chociaz wtedy nie zawsze wiem co reklamują:-)chyba że ładny samochód ,cała reszta ma wyciszany głos darcie mordy pioseneczki kwilenie dzieciaków obrazki rodzinne kolorowe kwiatki i inne bzdety uczulenie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie są reklamy olejów typu "niemiecki samochód potrzebuje niemieckiego oleju" Bzdura, bo jak ktoś nie wie to np. w niemieckich Oplach Corsa 1,3 są włoskie silniki Fiata I co taka laska w mini wie o silnikach i olejach? pewnie tylko co przecietny facet o tipsach i porodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta babke od niemiecki aut bym ossstrrro zadowolil, bo widac, ze lubi ten sport;) A co do reklam to nienawidze "aktorow znanych z reklam plusa" i szymona na krancach swiata pko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia 87
Mnie też denerwują te reklamy tych ,,erektonów'' czy jak im tam. Albo leków na bakteryjne zakażenie pochwy, masakra! Rozumiem, postęp, chęć zareklamowania, już nawet koncerny farmaceutyczne biją się o klienta, a raczej pacjenta, ale to już jest dobijające. Kiedyś ktoś miał problemy intymne, szedł do apteki i mu doradzali, co ewentualnie może kupić, a teraz wysyp tych leków na zakażenie pochwy, poprawiających erekcję, żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopejatoja
Kiedy patrzę na tego K U R W I S Z O N A w tej reklamie dla upośledzonych intelektualnie, to mam ochotę strzelić sobie w łeb. Zwłaszcza, że w TV puszczane jest to nawet w godzinach porannych. Dno. http://www.youtube.com/watch?v=ij4oWo6LZxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnim hitem najdurniejszej reklamy jest reklama head&shoulders z ibiszem (celowo mala litera bo go nienawiedze) i te jego slowa ze kobiety stosuja wiele prepearatow zeby sie upiekszyc a on tylko szampon. tak ku.r. wa tylko szampon, a gdzie te wszystkie operacje, ktorych zrobil wiecej niz niejedna kobieta. de.b.il najgorszy na swiecie. nie wiem jak mozna go lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znoszę wszystkich reklam, w których przedmioty "ożywają" - wszelkie gadające proszki, krople tłuszczu (byla taka reklama aż mnie dreszcze obrzydzenia przechodzą teraz jak to piszę) wszystkie gadające maskotki czy leki. Koszmar dla niedorozwojów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama radiowa preparatu na sen forsen olimpu, co laska dzwoni do lekarza, bo nie może zasnąć. Szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy Nutelii z idealną rodzinką Reklamy z pseudolekarzami Reklamy Playa Reklamy leków {cześć] Nowa reklama z Ibiszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe reklamy Biedronki z Rogalską. Reklamy środków na potencje, reklama szamponu DX2. Reklama małego głoda ala horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa reklama t-mobile w windzie. nie dosc ze ponizaja w niej grubych, bo wedlug nich grubemu nie wolno jesc to jeszcze pokazuja jak dzisiejsza mlodziez jest durna. w calej reklamie chodzi o przekroczony limit wagowy a ta durna gimbuska od razu drze ryja ze ona w tmobilu nie ma limitow. glupia blondynka, widac ze mlodziez mysli tetaz tylko o szpanowaniu, a nie o zyciu. i ze jest ogromna przestrzen miedzy doroslymi a nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
gość od serka, który nie wie co to są konserwanty i barwniki. to jakiś czub najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×