Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość gość
babilon trąca desperacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Boże, Babilon media reklamuje się na wątku, gdzie drze się łacha właśnie z reklam. Pogratulować inwencji pracownikom, współczuć potencjalnym klientom. ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama vivus i te durne zwierzaki. Kupiłem książkę kucharską przez internet i nie wiem co się stanie :O DNO DNO DNO Reklama syropu Lipomal i to gadanie, że nie jest za słaby ani za mocny. OKROPNOŚĆ Reklama kolejnego syropu. Tym razem Flegamina i rodzinne kalambury oraz babka ze sztucznymi zębami. Reklama z Boskimi i ten gówniarz w przebieralni. Vanish. Reklama dla nienormalnych. Tak samo jak mycie naczyń w Soczi płynem Fairy. Pewnie Bieleninik bedzie stał na zmywaku. Szampon DX2. Laska, która dziwi się, że chłopu wypadają włosy. Pomijam fakt, że reklama wciska kit nad kitem. Szampon odbudowuje cebulki. Taa a świstak siedzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko, że kiedyś jak moja kuzynka przyszła do mnie ze swoją wówczas roczną córką to spuściłem na nią psa i ten pies odgryzł jej córce ucho. Ale było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna edycja reklamy podpasek always tym razem na noc :/ "pod ochroną śpij wygodnie , w łóżku poczuj się swobodnie" po prostu dno , kobieta ma drażniący głos , a słowa piosenki też pozostawiają wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusz sie otwiera
reklamy was wkurzają ale co z tego jak zaraz po reklamach zaczynają się wasze ulubione programy i seriale... Ukryta prawda, Dresy tańczą na lodzie, Plebania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*******ą mnie te babki popijające herbatkę i pieprzące o własnych pogrzebach, żeby tylko nie obciazać kosztami dzieci. Niech se k... uchwyty do boków przyprawią, to dzieci zaoszczędzą na trumnie. :( No i te wszystkie odmóżdżone panie domu, które dostają orgazmu na widok czystego prania, czystej podłogi i czystych okien. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ja p******ę, masakryczna reklama wałka na pięty Scholl. Jakiś proszek leci z tych pięt, a ja jem śniadanie. Niedobrze mi... Oblecha fh*j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chupakabra
żenująca reklama z Dodą i większość reklam niemieckich środków czystości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie reklama Nissana Note ta w ktorej facet z chyba corka wjezdza tym rzechem do tunelu z mechanicznymi piratami. Bez sensu ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzająca jest jescze reklama z tą nawijającą blondynką :/ jak ją widzę od razu przełączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spot fundacji polsat z dzieciakami gadającymi o wysyłaniu smsa. Drażniące branie na emocje. Czy myśleli, że jak podstawią dzieci to ludzie zmiękną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie strasznie denerwuje reklama gerbera i tekst tej dziuni, że kontroluje te zalosne sloiczki oczywiscie reklama playa z ta skrzeczącą blondynką reklama nutelli gdzie rodzice wygladaja jakby mieli po 25 lat (bo pewnie tyle maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziewające babsko w radio. Drugie babsko wydzwaniające w nocy do jakiegoś profesorka, bo nie może zasnąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień bez kaszlu , noc przespana, dexapico dała mama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wk....a reklama T-Mobile z Zbigniewem Wodeckim. Jak ją widzę, to mam wonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przejrzeniu sporej ilości komentarzy chyba, nie ma takiej reklamy, o której by pisano nie pozostawiając suchej nitki. Każdy dokładnie wie, czemu ma służyć reklama, a jednak mimo to Ci , którzy plują tu jadem pewnie wstają rano biorą prysznic używając jakiegoś reklamowanego żelu do tego celu, potem parzą reklamowaną kawę, zajadając kanapki z reklamowaną żywnością, następnie ubierają swoje wypachnione ciała w ubranka z reklamowanego sklepu wyprane w reklamowanym proszku i oczywiście dla miękkiego dotyku wypłukane w odpowiednim płynie, by w końcu wyjść z domu i wsiąść do reklamowanego auta i dojechać do pracy , rozmawiając po drodze przez reklamowany telefon w reklamowanej sieci. Reklamy jakie są każdy wie, ale to chyba nie powód by nazywać ludzi, którzy w nich występują downami a dzieci bachorami. Nie Ci to inni zawsze się ktoś chętny znajdzie żeby wystąpić w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy są teraz jak polskie celebryty. Nie ważne co sobą reprezentują. Ważne aby było prowokacyjnie, głośno. Reklama może być bez sensu, może wkurzać byle marka utkwiła w pamięci. Marketingowców już nie interesuje, że źle się będzie kojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama activii bije rekordy, przyglupia blondyna z durnym usmiechem i to debilne haslo "usmiechnij swoj brzuch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1235
A mnie wku***a na potęge reklama gazetki z drogerii Rossmann. "Co Ty wiesz o kamijażu?" "Makijażu". Może nie zwracałabym na nią uwagi,ale podczas jednej sesji reklamowej puszczana jest 4 razy,nie mówiąc już o oglądaniu czegoś w necie na stronie pewnej stacji telewizyjnej. Reklama 5 minut,z czego 3 zajmuje "Kimijaż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1235
"Kamijaż" *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie denerwuje z dodą na ringu żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. "co ty wiesz o sniadaniu" ciasteczka Belvita 2. Pizza Guseppe 3. "i szmpon przeciwlupiezowy, jeszcze szmpon przeciwlupiezowy(..) " 4.. reklamy z bachorami 5. reklamy PLAY 6. Wyprane w Pervollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpenknejsza
Media expert ma najbardziej beznadziejne reklamy z ta Doda to jest czysty g*****uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpenknejsza
G.w.a.u.t mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulgix z Gesslerową do porzygania..... kuuuurkuuuma i miętta, no żesz! I ten tekst, że po czterdziestce. Chyba po 60-tce? reklama Ludwika też nie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USP te reklamy lekow , jak mnie to WKUR...... , juz to mi na psyche dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy leków to się za bardzo rozpanoszyły - co to za chory naród co się szprycuje tymi pigułami na potęgę. Reklama z MICHAUEM WIEŚNIACKIM zwłaszcza gówniany tekst piosenki który pasuje do treści reklamy jak pięść do oka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie a te leki wogole nie dzialaja.... rozumiem aerozol do nosa to pomoze , reszta to pic na wode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×