Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość zaraz zaraz zaaaraz
a oglądałaś może czcigodna autorko, nieco rozhisteryzowana film o ile dobrze pamiętam tytuł \"lepiej późno niż później\"? brakuje Ci najwyraźniej czegoś, co ja nazwałabym, dystansem do włanej osoby a szczególnie cielesności ... która jak wiadomo przemija, zmienia się, wiotczeje coś co odróżnia bardzo skupione na sobie młode panie od starczych to najczęściej jest poziom egocentryzmu i egoizmu oraz jego jakość innymi słowy i mówiac brutalnie jesteś dość zaborczą, zazdosną szczerzują i to jest ciężkostrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reeeeeeeeeeeeety
bo wolą mądrzejsze od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. bo sa madrzejsze 2. bo daja opieke mlodemu, wsparcie psychiczne 3. przekazuja doswiadczenie łóżkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - to mogloby byc fajne :) ja bym tak sprobowal z taka 40-50 na wysokim stanowisku [poczul dreszcz podniecenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, wszytsko jest dobre na krótką metę, nawet życie :P ale te przygody właśnie które wprowadzają barwy,mmmm. to jest warte ryzyka, mowie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream ty idź najpierw podpakuj zeby jak sie rozbierzesz kobieta mogla pomyslec "niezle z niego ciacho"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream: 1. gwarantuje ci ze po miesiacu intensywnego treningu 3-4x w tyg. juz zobaczysz rezultaty, po pol roku juz bedziesz utrwalac a po roku nawet jak przerwiesz trening to juz czesc masy i sily ci zostanie na trwale 2. podnosisz atrakcyjnosc zawsze dla płci przeciwnej oraz by osiagnac wyzsza pozycje spoleczna, jakkolwiek bys sobie tego nie wmawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorello - nie zgodze sie. ja cwiczylem i efekty sa. organizm sam buduje miesnie by sprostac coraz wiekszym ciezarom cream - z czym sie nie zgodzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz wcale intensywnie cwiczyc wystarczy po 45 min 3 razy w tyg tylko odżywki musisz miec i tracic na nie 200 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - trening musi byc taki zebys mial ból mięsni, wtedy je przeciążasz. po treningu organizm zaczyna budowe wiekszych struktur by zapewnic uciagniecie tego ciezaru nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ból to ty masz głowy bo masz nicka jak ciota:classic_cool: nie wkurwiaj mnie bo hoiooja sie znasz..idz i rób pąpki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłem na siłkę 7 miechów i widziałem postępy :classic_cool: teraz mam przerwe . pozatym dziewczyny niech tez dbają o siebie :P one mają łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam tak
he,he jestem z młodszym o 8 lat, on ma 28 i wiecie co mi powiedzial, ze jeszcze nie miał takiej kobiety jak ja , o 20 latkach , nie mówiąc już o młodszych wypowiada się, ze w większości to sa tak puste i głupie dziewczyny, że szok. Mówi, że jestem wspaniałą przyjaciółką, że może ze mna porozmawiać na każdy temat, równiez intymny bez obaw , że go wysmieję. Siedząc w knajpie potrafimy przegadac dwie, trzy godziny rozmawiając żywo na przerózne tematy. W łózku rozumiemy sie niemalże bez słów. To dla faceta ważne jak kobieta wie co i jak, gdzie dotknąć, co zrobić żeby on oszalał z podniecenia a nie jak musi mówić lasce co i jak. Kochamy sie kilka razy w ciagu spotkania i on jest stale gotowy :)Poza tym twierdzi, że czuje sie przy mnie dowartościowany itp.... ot co :) I nie jest to żaden nieudacznik życiowy, to naprawdę przystojny, wykształcony, inteligentny i świetny facet! ma wokół siebie mnóstwo znajomych , bo jest uwielbiany. Więc dziewczyny pomyślcie co z wami nie tak a nie tylko co na siebie włozyć i jak umalować paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co od siebie
mąż 10 lat młodszy a kochanek w moim wieku,czyli 50 lat:-o,przykre i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×