Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

uuuuuu :( Ja zdałam swój na 4+, ale uczyłam się do tego ostro. Łączę się w bólu. Może jakoś pomóc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
eh jak tu pomóc...chyba się nieda.. ja jestem dopiero na pierwszym roku... i to na zaocznych:( a dziennie inne studia robie to moze przez to ta moja poprawka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam kolor ciemny brąz nie mam fotki bo zle wychodzę na zdjęciach . Ostatnie co robilam to to z dziećmi i nie wyszłam najlepiej to sobie odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym iść na studia o kierunku bhp tylko przerażają mnie te soboty i niedziele w szkole. Jak się ma dzieci i męża który tylko niedziele ma wolne to ciężko się zdecydować . Obecnie robię studium BHP ale chodzę w piątki i soboty to już trochę lepiej, a co dalej to zobaczymy w jak skończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wyskakuje mi co chwile inny pseudonim chyba zle wpisałam coś raz duże litery raz małe ale teraz chyba już będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) właśnie znalazłam Wasz temat... mogę się jeszcze przyłączyć? mam 22 lata, to w granicach się mieszczę :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wydaj w zyciu wiele przeszlam czasami zdaje sobie z tego sparwe iz ludzi nie maja takich tragedi jak ja przr all live wiem ze to moja wina bo w koncu mam swoj rozum ale wiem ze to winatego iz nie maial nigdy normalnej rodziny wychowlalm sie w patlogi;/ trudno sobie radze a ak juz radze to predzej czy poziej wsyztko spieprze;/ bo nie umeiem uozyc sobie zycia bo nie ufam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sobie.... więc tak, wiek już mój znacie... jestem z łodzi... studiuję sobie biotechnologię trochę na politechnice, a trochę w wiedniu.... mam most między uczelniany i część przedmiotów robię tu, a część tam.... więc jestem rozdarta pomiędzy dwoma miastami, ale dobrze mi z tym, przynajmniej coś się w moim życiu zmienia :) chłopa brak, więc na niego narzekać Wam nie będę :D surykatka --> głowa do góry :) honza --> przepraszam nie czytałam całego tematu, tylko ostatnie posty, więc może moje pytanie się powtórzy.... a o jakim kierunku studiów myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe laseczki :D kurczę kilka godzin zaledwie mnie nie było i już nie nadążam :D wróciłam z miasta, kupiłam sobie dwie sexy bluzeczki w secondhandzie, nasyciłam się mega pysznym lodem,a teraz mam cały wieczór dla siebie i mam mega doła:( nie widziałam dzisiaj mojego TP (Tajemniczego Przystojniaka), jutro zobaczę go na bank (już ja coś wykombinuję!),ale co z tego,skoro tak mi na nim zależy,że przy nim nie jestem w stanie wydusić z siebie słowa:( ehh dóóóóóóóółłł............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść na jogę z przyjaciółką, a wylądowałam w knajpie, przy winku i jedzonku. Łakomstwo mnie zgubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry znad kawusi:) honza- tak, zdecydowanie myślę, że w blond byś wyglądała super, zresztą jak tylko zobaczyłam Twoją fotkę chciałam to napisać, ale stwierdziłam, że tak na dzień dobry nie wypada:)) a co do studiów- po studium będzie Ci dużo łatwiej, już wiesz co z czym się je w BHP:) a weekendy nie wszystkie są zajęte na studiach, zresztą przecież to studia,jest margines tolerowanej absencji:)) agness- jak już pozbierałam szczękę z podłogi po obejrzeniu Twojego zdjęcia, stwierdziłam, podobnie zresztą pewnie jak pozostałe dziewczyny, że zrobiłaś najlepszy deal rzucając tego kolesia. Jesteśmy cały czas z Tobą, buziaki:) nielegalna- gratuluje zakupow, nigdy jakos nie mialam cierpliwosci do selekcjonowania rzeczy w second:( po 10 min. zawsze odpadam:) grunt to się czymś zająć na tęsknotę:) dobrą drogą idziesz- najlepiej zakupami:))) martyna-hehe, łakomstwo... wczoraj upiekłam ciasteczka- to dopiero było łakomstwo... :) próbowałam założyć spodnie, których nie miałam na sobie 2 miesiące i wiecie co? nie dopięłam się! nie mam tu wagi i nie mam zielonego pojęcia co wskaże jak wrócę...zresztą... "pomyślę o tym jutro":))) siedzę na allegro w ciuchach i zastanawiam się jaki rozmiar w filtrze wpisac:) robie zakupy 3 razy w roku, wiosną, latem i jesienia:) teraz bedą te jesienne:) co jest teraz modne? ja zupełnie się w tym nie orientuję:) widziałąm płąszcz z bufkami przy łokciu, strasznie mi się podoba:) zaraz wkleję link:) co o nim myślicie? nie jest zbyt kiczowaty? kolor fiolet albo czerń... http://www.allegro.pl/item426295906_plaszcz_mega_sexi_fiolet_nowosc_paryz_m.html witajcie przybyszki nowe :) surykatka- głowa do góry, więcej optymizmu:) na pewno nie jest tak źle:)) mała mi- ( a propo's, wczoraj oglądałam muminki-specjalnie sciagnelam:) gratuluje kierunku i ambicji,zeby to wszystko pogodzic z Wiedniem:) "serrrena dobra laseczki mykam powoli z pracy, odezwę się wieczorem "- tere fere;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
witajcie dziewuszki :) a ja w dobrym humorku dzisiaj :) nie plakalam, nie odzywam sie do niego i jakos lajtowo sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam kolor ciemny brąz i mojemu się podoba a nie chce za bardzo niszczyć włosów to na razie zostanę przy tym kolorze. tora - Płaszczyk jest bardzo ładny myśle że będzie ci w nim bardzo dobrze. Hejka agness86 ja też wstałam z nowymi siłami chociaz miałam wczoraj wizytę szwagierki i mnie wyprowadziła z równowagi Czy wy tez tak macie z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki nie nadazam za Wami. Aha tez chce zdjecia moj mail LandM@interia.eu a to moje zdjecie http://nasza-klasa.pl/profile/2788468/gallery/40 nie mam go na komputerz wiec daje Wam na nk to moje ulubione zdjecie :D surykatka nie lam sie kazdy w zyciu ma cizkie chwile-tez nie mialam latwo i nawet jeden koles stwierdzil ze tez pochodze z patologicznej rodziny bo nie mam mamy :/ ale glowa do gory :) bedzie dobrze wkoncu zycie jest piekne :D A mam pytanie moze ktoras sie orientuje. Bylam na zaocznych studiach jeden semestr tam chodzilam zaplacilam za caly ale nie zaliczylam sesji i mnie skreslili. a teraz chca ode mnie jedna rate plus odsetki za drugi semestr. Czy ja musze to placic?? Dzisiaj jade tam do szkoly moze sie czegos dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honza- mnie z rodzinki to tylko tata wyprowadza z rownowagi ;P no i czasem przyszla bratowa ale to w takim minimalnym stopniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, honza, rozjasnianie wiele wloski kosztuje:( agness- :))) pewnie! nie ma co plakac:) przytulamy Cię mocniutko:) ale bym Wam chętnie przesłała trochę tych moich ciasteczek:) na poprawę humorku:) honza, czym Cie tak wnerwila szwagierka? hehe, no wlasnie te szwagierki sa najbardziej denerwujace:))) tez tak mam:) moja wypomina, ze juz najwyzszy czas dla mnie na rodzenie dzieci, na co ja odpowiadam wiecznie,ze przed 30tką broń Boże:) chociaż tak naprawdę tez myślę,że już czas, ale w ciągłych rozjazdach z maluszkiem...jakoś mi się to nie uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
czesc dziewczynki :) tora tora tora -> ten płaszczyk naprawde jest super :) tylko jak dla mnie kolorek pasowałby czarny :) ale naprawde ładny krój i fason..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora tora tora- a czemu w ciaglych rozjazdach. Ja jeszcze bym nie chciala malenstwa nie czuje sie odpowiedzialna. Wydaje mi sie ze jeszcze nie dojrzalam do tego. A plaszczyk spoko. A kupowalas juz ciuchy przez allegro?? bo ja jakos nie umiem. Buty owszem prawie wszystki mam z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wchodzilas na moj profil na nk?? Jesli to Ty to zajebiscie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka
ja wchodziłam :) ładniutka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
kotki2---> juz widzialas zdjecia moje na nk :))) ladna z Ciebie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, chyba juz wiem co kupie:)) kotki- super zdjątka:) mam wrazenie, że przykładał do nich rękę profesjonalista:)) a za drugi semestr nie musisz płacic,jesli Cię skreślili przed jego rozpoczęciem, czyba, że czesne to nie są raty semestralne a określona kwota podzielona na miesięczne raty- to trochę zmienia postać rzeczy... ale jesli napiszesz podanie, powinni dać Ci spokój:) a co studiujesz/studiowałaś? jesli juz pisalas to sory za nieuwage:/ 2jednolatka- no wlasnie ja chce fioletowy,bo prawie wszystkie ubrania mam czarne, a po 30tce nie bede miala smiałości na taki fiolecik:)) teraz już miałam dylemat, ale co mi tam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
nio, tozto ja :)))))) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotki- w rozjazdach, bo podróżuję z moim facetem na jego delegacje- kilkumiesięczne zazwyczaj, nie chceny się już rozstawać na tak długo, kiedys musieliśmy, bo studiowałam, ale teraz nie wyobrażam sobie ponownie tych męk przechodzić. wszystkie dziewczyny jesteście śliczne:)) klub wazeliniarzy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora tora tora studiowalam na akademii ekonomicznej zarzadzanie a wczesniej dzinnie bankowosc i finanse. teraz tez studiuje bankowosc i finanse ale juz na prywatnej uczelni bo jest taniej. A placilo sie semstralnie 1800zl ale mozna to bylo podzielic na 3 raty po 600 i wlasnie 600 chca ode mnie plus odsetki. A co do zdjec to 3 robila uczennica liceum plastycznego wiec mozna podciagnac pod profesjopnalistke. A reszte kolega ktory poprostu jest zapalony do zdjec ale nic sie nie uczyl w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora tora tora a to nie pracujesz ze sobie tak z nim jezdzisz?? Fajnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jedno latka nie-teraz Lusia
Zmieniam swój kiepski nick z 2jedno latka na Lusia ;) Witam Jako Lusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×