Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serrrena

radości i smutki 22 i nie tylko latek

Polecane posty

Widzę że wszyscy buszują w dzień . Ja wszystko pozałatwiałam do przetargu dla naszej firmy . Teraz muszę zająć się papierkami do podpisania umowy o pracę dla siebie. Wiecie co troche mnie to przeraża bo jest to przedszkole do którego chodzą dzieci chore i trzeba mieć dużo cierpliwości. Mam nadzieję że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrrena, gdybyś widziała co ze mną robią hormony zaraz by ci się humor poprawił :P Dziś wyglądam gorzej niż zwykle, a w dodatku na wyniki i leczenie muszę czekać do końca września. Znowu pójdzie kasa, której nie mam i tyle :D A tu w październiku urodzinki i chciałabym je jakoś spędzić w lepszym nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja jestem dziś nie do życia, głowa mnie boli i ledwo chodzę :O może to przez tą pogodę... Znowu się dziewczyny rozpisałyście!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh widze ze tylko u mnie slonce swieci :) ja bylam na solarium :) bo tak mi jakos przypomnialyscie o tym dzisiaj.. A teraz kapiel i do pracy.. serrena nie lam sie pomysl ze jeszcze tylko jutro praca i weekend :D co akurat w moim przypadku oznacza- praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serrenka nie łam się:) jesteś zaczepista laseczka:):):) u mnie też dzisiaj środek jesieni, ucięłam sobie małą drzemkę i od razu lepiej:)nic nie działa lepiej niż sen:)chociaż czuję się dzisiaj MEGA totalnie samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza:))) dzień dobry dziewczyny:) ależ mam piękną pogodę za oknem! słonko! wreszcie słonko! piję pyszną kawuchę- mnie najbardziej smakuje ta przyrządzona włąsnymi rękami, pomimo,że to zwykła rozpuszczalna z mlekiem:)) Honza- Ty to jestes człowiek orkiestra po prostu! bhp, przetargi, gastronomia, a teraz jeszcze przedszkole! szok! a masz jakies wykształcenie kierunkowe do zajmowania się dziećmi? tak się zastanawiam, właściwie Twój wczorajszy wpis o tej pracy mnie natchnął, że mogłabym prowadzić osiedlowe przedszkole, jak będę miała swoje dzieci- jednoczesnie bym sie swoimi zajmowala i pare groszy by wpadlo:)) tylko czy muiszę mieć konkretne wykształcenie, czy podyplomówka lub kurs wystarczy... Serena i Nastia- chyba jesteście meteoptkami:) ja tez tak mam, gdy pada- nastrój w dół:( no i PMS- wtedy do mnie to bez kija nie podchodź:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
hi :) a ja dzisiaj tez ide na solar, a pozniej z dziwuchamy gdzies do pubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pojechaliśmy wczoraj do kina, ale nie na to, na co chcieliśmy...byliśmy już w CH, gdzie jest Multikino, szliśmy do kasy a tu nagle w jednej z restauracji siostra M. ze swoim facetem :) no i zmusili nas do zjedzenia drugiej kolacji. W końcu zamiast na Przebudzenie trafiliśmy na Hancocka, polecam :) potem jeszcze zabrali nas na drinka.. szkoda, że znowu w to samo miejsce, gdzie M. kiedyś pracował.. wszyscy go tam znają, a kelnerki non stop zaczepiają.. myślałam, że mnie szlag trafi :( wrrrrrrr co za nastrój :( od rana miałam ochotę kłócić się z M. ale póki co nie dałam po sobie poznać.. jestem w pracy, on dziś wziął wolne i jedzie na grzyby ... wrrrrrrrrrrrrrrr dzień dobry dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, już lepiej :D u mnie pogoda piękna :P ciemno i , wietrznie i zaczyna kropić :) jak dla mnie bomba! haloooo?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny paskudny dzien :( honza- pracuje jako hostessa i jezdze po roznych knajpach i gadam z ludzmi, a od wrzesnia dojdzie do tego handel stala. musze jechac do lekarza dzisiaj, jakies tam papiey zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze ze sie powstrzymalas i sie nie poklociliscie :) My czyli hostessy dalysmy wczoraj mojemu M Gin ze niby jest Super szefem, polechtalo go to niezle :) zobaczymy czy na dlugo... i czy dzisiaj tez bedzie mial dobry humor ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak juz pisalam lekarz potem z dokumentami do nowej firmy. a gdzies kolo 19.00 praca potem jak znajomi nie beda juz lewitowac to dolacze do nich na piwko :) A Ty jakie plany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Dobrnęłam tylko do 14 strony i potrzebuje brejka :P W międzyczasie sie przywitam Mogę się przyłączyć? Mam 22 lata (przez kilka dni jeszcze 21 :P ) i od roku kochanego mężczyznę blisko siebie. Studiuję sobie dziennie dwa kierunki i nie pracuję (zaczynam myslec, ze jestem wyrodna, bo kazda z Was pisala z pracy :P ). Ogólnie zaradne z Was kobietki (przynajmniej takie odnioslam wrazenie po przeczytaniu tych 14 stron). Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zasadniczym planem na dzis są naleśniki- śniły mi się od 2 dni:)) muszę w końcu kupić sobie jesienne butki- mam same letnie i w nóżki marznę- chyba ten weekend przeznaczę na poszukiwanie butów (tanich, ładnych i wygodnych:) czy dużo Wam zajmuje znalezienie odpowiednich butów? ja, jeśli mam koncepcję- to migiem, za to mój M. potrzebuje czasem 2 tygodni:)) dmc- witaj:) hmmm, jakby to powiedziec, jestem troszke starsza a nie robie nic poza \"zajmowaniem się domem\",ale na szczescie to tymczasowe, Ty masz 2 kierunki studiow- wypoczywaj, dopoki masz wakacje:)) czasem czuję się jak Alutka z \"Rodziny zastępczej\"- z tą różnicą, ze nie mam wypasionej willi:) siedzę, wymyślam problemy, a jak mój M. wraca, przedstawiam zagadnienie, on udaje, ze się przejął (choć minę ma, jakbym co najmniej dobry dowcip opowiedziała:) i to wcale nie jest takie fajne, nie mogę się doczekać, kiedy do pracy pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora-- już wypiłaś kawkę ?? nie zaczekałaś na mnie? a ja specjelnie czekałam na Ciebie :) dmc--- witaj, wpadaj tutaj , kiedy tylko możesz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serenko, ja juz po 2. kawusi:) dzisiaj mam dzien sprzątania generalnego- jak co piątek:) ale się zbuntowałam i posprzątam tylko nasz pokoj:) sytuacja wygląda tak: przyjechalam do mojego M. na tę delegację, on ma tu wynajęte mieszkanie 3- pokojowe i współlokatora. Jeden pokoj jest współlokatora, jeden nasz i salon, któu współlokator tez sobie zagarnął. Wcześniej sprzątali część wspólną na zmianę co drugi tydzień,odkąd przyjechalam (2 miesiące temu) współlokator nie ruszył nawet palcem, wychodzi na to,ze ja sprzątam co tydzień a ten gość tylko brudzi. Śmieci wyrzucił raz! Nie! Koniec wykorzystywania. Posprzątam tylko nasz pokoik. Nie ma to tamto:) to byłam ja, buntownik domowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Właśnie wróciłam do domu... moi rodzice w niedziele wyjeżdżają i będę mieć przez prawie 2 tyg wolną chatę :D Co do butów to też szukam jakiś jesiennych!! Ale jak zwykle nic mi się nie podoba :O ehhh wybredna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na allegro wypatrzylam sobie model butków i bede takiego szukac wsklepach, wiec nie powinno mi to zająć duzo czasu:)) oby:)) ostatnio chodzenie po sklepach mnie męczy, kiedyś byłam niezmordowana, potrafilam cale dnie wyszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness86
a ja jestem sama :)))))) heheheheheeh ogladalyscie lejdis?? bede jak Korba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora jak możesz to daj linka do tych butów: wiesz ja pojęcia zielonego nie mam jakie te moje buty być powinny :O zresztą ja też jak mam iśc do sklepu po to aby sobie coś kupić to jestem chora.... ahhh nie lubię tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×