Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziewczynki, weekend zapowiada się superowo aby do 15-tej:) Właśnie wróciłam z ubezpieczalni, teraz tylko czekać i można naprawiać autko, oby sprawnie i szybko to poszło. Ja też sie dopisuję do listy mamusiek:) NIK...............DATA PORODU.......... ...WIEK..............WOJ....... Beta32..........23.05.2009..................32......... .......pomorskie Dzięki aneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta kochana a nas to czemu nie skopiowałas haaaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK...............DATA PORODU.......... ...WIEK..............WOJ....... Evika77..........22.05.2009..................31......... .......podlaskie kisa...............22.05.2009..................31....... ..........śląskie Beta32..........23.05.2009.................. 32......... .......pomorskie moze byc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam dziewczynki, ja zakrecona jakaś jestem od rana pewnie przez ten samochód,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co , no co Ty. Jak zwykle sie wygłupiam i tak Cie kochamy. ❤️ Ciesze sie ze sprawy z samochodem do przodu sie posuwaja :D A jak samopoczucie ?? u Ciebie beta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na chwile obecna mamy przewage w oczekujących :):) ale po kolei bedziemy do was przechodzić :):):) ja jeszcze powtórze starania w sobote :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mogę się doczekac kiedy do nas dołaczycie.:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie Kisa to jest znośnie, tylko spać mi się chce i jakas ociężała jestem, ale ogólnie nie jest źle, a jak u Was kochane mamuśki? Ania czekamy z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz beta ja sie tez tak czuje jakbym bezprzerwy najedzona była , taka włąsnie ocięzała , a jem mało , nawet za bardzo apetytu nie mam . Zaro mdłosci , nic , No z tym spaniem faktycznie troszke tez mnie na drzemki bierze. Ta ciąza wydaje mi sie zupełnie inna niz pierwsza. Wtedy mdłosci straszne , no chyba ze za wczesnie jeszce na mdłosci ? hmmm... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym przyłączyć się do Was- zobaczymy najgorsze że mój mąz sie buntuje -:) że myślę tylko o jednym ale to chyba normalne, facet dopiero jak dziecko sie urodzi jest ojcem a my od początku jestesmy mamusiami :) wiecie jak byłam w ciązy na samym końcu chciałam żeby ona trwała i trwała bo dziecko było tylko moje, tak lubiałam głaskać brzuszek ciągle ....nawet teściowa mówiła że promienieje i ciagle dotykam brzuszka...a teraz moja mała wczoraj opowiadała o swojej pierwszej symapti znaczy moim zięciu :) najgorsze że we dwie z przyjaciólka go bardzo lubia i teraz nie wiedzą co dalej :) na końcu stwierdziła ale dobrze tak porozmawiać jak kobiety :) rozczuliła mnie :) obym zawsze miała z nią dobry kontakt ...bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja tez mam pieknie świecace słonko :) Wczoraj z moich staranek wyszły nici bo syncio goraczkował i latal co chwile do nas :o i dopiero rano sie ...:) ale rano to juz zaczoł sie 15 dzień :( co prawda u mnie to powinien być 16 przy 32 dniowych cyklach :) OBY!!!! zobaczymy co bedzie to bedzie ja tam mam przeczucie ze beda dwie krechy :p Nie wiem jak dzisiaj bedzie z moim pisaniem z racji chorego syncia :o na razie ma stan podgoraczkowy i krzyczy że czuje się dobrze :) mial jutro jechac na dzialke z dziatkami a ja mialam miec teta te z mężem ale nie wiem co wyjdzie z tego :o KISA- alez ty sie naimprezujesz :) ❤️ DUZO ZDRÓWKA DLA MAMUSI I SPEŁNIENIA MARZEŃ ❤️ ANIA_B- mam nadzieje ze staranka owocne i u ciebie wszystko wedle planu sie udało 👄zaklinam :)👄 WODZNISIA- a co u ciebie dzisiaj ?????👄 BETA-no to samochodzik juz załatwiony to teraz o dzidziusia juz tylko dbac ci zostało :)👄 IZA-Masz super córcię !!!! a jesli chodzi o nakrecenie na bobo to chyba kazda tak ma a faceci nie podchodza do tego tak emocjonalnie bo nie nosza go pod sercem przez 9 miesiecy co najwyzej znoszą nasze humorki :)👄 ANECZKA_1979- witaj u nas :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczę Ci tego IZA i kazdej z nas, abysmy miały dobry kontak z naszymi pociechami. Ja uwielbiam moja mała taka własnie moja mała przyjaciółeczka. A mąz jak zobaczy drugiego bobaska to oszaleje z radości, zreszta zrobi to wczesniej jak sie dowie ze nosisz pod sercem jego drugie dizeciątko. Takze rychło do nas dołaczaj , czekamy i trzyammy kciuki mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam zdrówka dla syneczka 🌼 , dizęki za zyczenia dla mamy ❤️ przekaze od kolezanki forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- dzieki :)👄 a dla mamusi jak najbardzie jszczere :) A i GRATULACJE !!! bo przeciesz bedzie babcią🌼🌼🌼 A jesli chodzi o moje teta tee z meżem to chyba dojdzie do skutku ;) bo moja mam dzwoniła że jak ma stan podgoraczkowy to go zabiera bo przeciesz dom caloroczny z kominkiem a to tylko jedna noc to go zabiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po staraniach :D:D:D:D:D:D:D zobaczymy co z tego wyjdzie to był mój 15 dc bladego pojęcia nie wiem czy był płodny czy nie, ala ale ale ale wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch jak na @ i zauwazyłam sluz płodny więc może to był strzał w 10 !!!!!!!!!!!!!!!!hahahahahhahahahah jak ty mAAm to i ja będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 U mnie słoneczno- mgliście tak jak moje samopoczucie.. Od świtu pobolewa mnie brzuch i spuchnięta jestem.. - to raczej @ - ta wstrętna się zbliża.. Zupełnie nie czuję, żeby tym razem się udało.. Tak strasznie chciałabym się mylić.. ZASKOCZYŁY NIK...............DATA PORODU.......... ...WIEK..............WOJ....... Evika77..........22.05.2009..................31......... .......podlaskie kisa...............22.05.2009..................31....... ..........śląskie Beta32..........23.05.2009.................. 32......... .......pomorskie OCZEKUJĄCE NIK...............DATA DZIE@........... ...WIEK..............MIASTO....... MONIA-MAMA....30-09.....................35.............. ..pomorskie Wodnisia..........02.10....................36........... .....zach-pom mAAm.............12.10.....................29........... .....W-wa Ania_B............15.10.....................27.......... .....podkarpackie Iza33.............20.10.....................33.......... .....podkarpackie Połączyłam tabelki, może być :) Idę teraz na rower, może się lepiej poczuję, to wpadnę popisać o wrażeniach z przejażdżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nastał sezon na choróbska🌼 dzielne sa wasze dzieciątka i takie mądre ❤️ kochane życze zdrówka zarówno mamusiom, dzieciątkom i tatusiom też [specjalnie dla starających się iza - ja podobnie mam z moim chłoepm chce ale nie chce i sie zastanawia, mówi że już pora że chciałby ale sie pyta czy sie zabezpieczamy czy działamy to ja podjełam decyzje :):):):):) a ma naprawde dobre podejście do dzieci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomniałam przyprowadzić do porządku WODNISIE moja droga para mi z uszu poszła jak przeczytałam, że myślisz że sie nie uda wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ani mi sie waż tak mówić :):):):):):):):) to jest topik dla starających sie a nie dla wątpiących :D:D:D:D:D:D ❤️ kochana ty moja zobaczysz że ty pierwsza wskoczysz na góre do mamusiek a my za tobą prawda dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ WSZYSTKIM NAM STARAJĄCYM SIĘ UDA BO TEN TOPIK DZIAŁA CUDA :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA- słonko ty moje juz mi wat ztym paskudnym nastawieniem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciesz czasem na poczatku ciaży boli brzucho tak jak na @ wiec koniec z załamywaniem się :) ja zaklinam ta cholerę i zobaczysz ze nie przyjdzie @@@@@@@@@@!!!!!!👄 ANIA- hihihih jak ty to i ja ja tez dzisiaj w 15 dzień :) i nawet śluzu nie sprawdzałam patrzylam sobie dni w kalendarzu płodnosci i tam mi pokazało że dzisiaj i jutro mam duze prawdopodobieństwo zajscia a od 28 bardzo duże :) i tam wynika że te płodne to licza od końca :o tak jak mi lekaz mówił :o a ty co ile dni masz cykl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kurde no ja mam średnio co 33 dni ale ten ostatni sie spóźnił 2 tygodnie więc :o:o:o:o sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia , mnie tez bolało jak na @ co 20 minut latałam do kibelka bo juz myslałam ze leci. Nie przejmuj sie tym spokojnie czekaj a my trzymamy kciuki zeby nie przyszła@ a feeeee. Bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA- widzisz KISA to żywy dowód :) Ania - zaraz zerkne jak z toba co tam wyyjdzie i ci kliknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gadałam z przyjaciółka która jest połozna i ona tez mi powiedział że liczy się od końca :o to moze cos wtym jest :o Ania juz ci piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- dzisiaj jest twój 17 dzień cyklu- szanse sa duże :) NAJWIEKSZA SZANSA POCZECIA- 29.09.2008 KOLEJNA SZANSA POCZECIA-1.11.2008 ❤️ TRZECIA SZANSA POCZĘCIA-4.12.2008 KOLEJNE DNI : 18 dzień cyklu -27.09- szanse bardzo duże :D 19 dzień cyklu-28.09 - szanse bardzo duże:D 20 dzień cyklu-29.09- szanse bardzo duże :D 21 dzień cyklu -30.09- szanse duze:) 22 dzień cyklu- 31.09 -szanse duże:) 23 dzień cyklu- 1.10-szanse duże 24,25,26 dzień -2,3,4 .10-szanse średnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz idę na szkolenie - kto to wymyślil wrrr w piątek popołudniu...ale mam dzisiaj lenia...a w domu wieczorem goście - nie mam dzisiaj nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dasz rade Ty zdolna kobitka jestes❤️ miłego wieczoru mimo wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×