Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

że po prostu [źle napisałam] każda chyba w swoim życiu odczuwa potrzebę posiadania dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagle chcesz zajść w ciąże.oglądasz się za maluchami wzruszasz na widok małego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak wlasnie Was czytam i przypomnialo mi sie jak ja bylam w pierwszej ciazy,Boze co za radosc i..niedowiara! W koncu staralismy sie 3 lata i kiedy juz dalam sobie spokoj ,a okres nie przychodzil przez tydzien zrobilam test( oczywiscie dla swietego spokoju,mojego:)) jeju,kiedy zobaczylam te dwie magiczne kreski upadalm na kolana i zaczelam plakac,dziekowac Bogu i mowic do mojej niuni:) Tak pragne znowu to poczuc,chce znowu miec mdlosci,chce zeby kawa,chleb z maslem i zapachy z obiadu sasiadki mi znowu...brzydko pachnialy:) Chce miec zachcianki,poczuc jak moj szkrab w brzuszku kopie i bolesnie(dla mnie) sie rozpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŻESSI- To ja ci tego wszystkiego życzę ❤️ z całego ❤️ i zaklinam twoją @@@@@@@@@@@@@@@👄 u mnie po stremu nic nowego :) wpadnę po tem a teraz uciekam cos zjesć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mAAm:) ja polatalam dzis troche po miescie i tak mi zeszlo,maly usnal,maz w garazu,a ja musze posprzatac po obiedzie. milego popoludnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Wwawie dzisiaj słoneczko i checi do ganiania po powietrzu wiec wybieramy sie na rowerki :)Do mego sadnego dnia zostało mi jeszcze 7 dni :oJak to będzie zobaczymy bo cycki juz nabrzmiałe brzucho pobolewa czasem :o DŻESSI- prosze bardzo 👄 ANIA- 👄 WODNISIA-👄 IZA-👄 NUSKA-👄 EVIKA-👄 BETA- 👄 KISA-👄 KOCIACZEK-👄jak u ciebie bo widzę że ty jutro masz wyrocznie naturalnie zaklinam @ MONIA MAMA-👄 i dopisuj się do tabeli JOFIKA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCIACZEK to może dzidzia :D:D:D:D !!!!!!!!!!!!ja tam zaklinam i zobaczysz że tej cholery nie będzie @:D👄 Ja juz po rowerkach a teraz kończę pichcić obiadek mim facetą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups koteczek :) miało byc a ja z ciebie kociaczka zrobiłam :) ale też ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po weekendzie. Monia-Mama, Koteczek, jak tam sprawy @kowe. Czekamy na wiadomości, oczywiście pozytywne wiadomości. A mnie dzisiaj tak mdli od samego rana że normalnie szok. Coś okropnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, znowu poniedziałek ...weekend tak szybko mija, wczoraj bylismy na basenie troszkę sie człowiek porusza i zrelaksuje bo kolejny tydzień ciężki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam w poniedziałek ;-( A weekend był taki super...w sobotę szaleliśmy z młodym w Kolorado a wczoraj na bajernackim placu zabaw bo pogoda była urocza...myślimy też o rowerach ale trzeba najpierw zakupić fotelik do roweru a kompletnie się na tym nie znam... Jak tam nasze dziewuszki testujące? Macie dobre wieście? Podzielcie sie z nami...! koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) i znowu poniedziałek, ech...:( Ja własnie wróciłam z laboratorium bo robilam wyniki w czwartek idę do gin więc pora, i wiecie co za podstawowe badania zapłaciłan 106zł, jajca, zastanawiam się tylko po co ja płacę co miesiąc składki, hm..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ale szkoda ze wekend juz minął :(:(:( wczoraj była cudowna pogoda więc wybralismy si ena spacer do lasu no pięęęęęęęęęęęęeknie wyglada nasz jesień no i grzybków sobie nazbierałam troszkę przy okazji :):):):) iza ja od roku chodze na basen w sobote i wniedziele i szaleje przez godzinke a potem relaks w jacuzi fajowo :):) a jak tam testujace nooooooo chyba teraz na liście jest KOTECZKI no to moja droga jak ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ czekam czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie mdłości, mdłosci, mdłosci :( Jakos sie trzymam, ale to takie uciązliwe. Beta ja jutro ide do drugiego gina , który przyjmuje w szpitalu. Znajoma pielegniarka mnie tam wcisnęła . rzecz jasna po to aby wypisał skierowanie na badania. Bede miec włąsnie bezpłatnie.Nie chce własnie tyle kasy płacicOczywiście z wynikami pojde do swojego. Pozdrawiam wszystkie ukochane dziewuszki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety Kisa nie mam znajomej pilęgniarki, a jak dzwoniłam do państwowego gin to chciała mnie zapisać na listopad, niestety:( więc nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta. No właśnie szkoda. Mnie sie udało. Ale przykre to ze tyle to kosztuje. Maskara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Kisa, ale pocieszam się, że dla mojego szkrabka to robię więc od razu lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze tak beta. Najwazniejsza dzidzia. Trzymcie za mnie dzisiaj dziewczyny, bo włąsnie mam zamiar isc do szefowej i powiedziec o nowinie... sie stresuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra! Hurra! 50 strona dziewczyny!!! Aleśmy tego natrzaskały 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie u mnie to bankowo nic nie wypali bo od soboty jestem na wojennej ścieżce z moim chłopem.Sobota nic piątek nic a płodniaki poszły papa. Jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa to trzymam za ciebie kcukory ❤️ koteczek no to nas znowu wymeczysz :D:D:D:D:D toż to cały tydzień ja przez was zwariuję dziewczyny moje kochane :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale się wleczemy :P:P:P:P kurcze kochane spać sie dzisiaj chce jak nie wiem co ale przynajmniej słoneczko sie pojawia :D:D:D:D:D kurcze ale bym poszla do lasu na spacerek a nie siedziała w pracy :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta kurka jeszce nie no , bo gdzies sie wybiera na 2 godziny wrr, zas musze poczekac... Wkurzam sie juz troche , bo chce miec to za sobą juz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×