Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no i zapraszamy oczywiście do wpisania sie do tabelki :):):) wiecie co dziewczynki od dłuzszego czasu szukałam odpowiedniego psa dla siebie i znalazłam wkońcu - maltańczyka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY ******************* NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ EVIKA77........22.05.2009...........31................PO DLASKIE KISA............22.05.2009............31................ ŚLĄSKIE BETA32........23.05.2009............32...............POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK ..... .............DATA@.............WIEK..... .........MIASTO MONIA MAMA......30.09.2008..........35...............POMORSKIE KOTECZEK19833..06.10.2008..........25...............DOLN OŚLĄSKIE MAAM...............12.10.2008..........29............... W-WA ANIA_B..............15.10.2008.........27............... PODKARPACKIE IZA33...............20.10.2008..........33.............. . .PODKARPACKIE NUSKA27...........20.10.2008...........27............... .MAŁOPOLSKIE WODNISIA.........27.10.2008...........36................ ZACH-POM dżessi............10.10.2008...........31....................WLKP dziekuje ,jestescie bardzo mile🌼 mam nadziej,ze mnie zaczarujecie;) jesli tylko bede mogla odpowiedziec na jakies wasze pytania to jestem do uslug:) tymczasem zmykam,bo moje szczescie sie wlasnie budzi to i pewnie głodny bedzie.milego popoludnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słodziutkie...U mnie się działo oj działo w nocy i tak mi się spodobało,że właśnie chłopinke moją kochaną poinformowałam przed wyjściem do pracy że po 22 czekam na niego w czarnym seksownym ubranku.....Witam nową koleżankę Dżesii , ja też tu jestem nowa i powiem Ci że super trafiłaś.Bo to szczęśliwy topic i bardzo kochane kobietki są tutaj.Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK DATA PORODU WIEK WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31................PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK DATA@ WIEK WOJ MONIA MAMA...........30.09.2008..........35...............POMORSKIE KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25...............DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29...............W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27...............PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33...............PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27...............MAŁOPOLSKIE WODNISIA..............27.10.2008..........36...............ZACH-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK...................... DATA PORODU.......WIEK............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31................PODLASKIE KISA......................22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32..................23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................DATA@...............WIEK............ WOJ MONIA MAMA...........30.09.2008..........35...............POMORSKI E KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25.............. .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI...................10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29................W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27................PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33................PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27................MAŁOPOLSKIE WODNISIA..............27.10.2008..........36................ZACH-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam na chwile zakomukowac ze mam juz corke 5,5 latka i jestem w ciazy koniec 6 tyg po roku staran !!! udalo sie po roku!!! przed corcia 2 poronienia corka to wpadka a teraz znow az rok czekania - ale warto bylo !!!! udalo sie! Wam tez sie uda kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dżesi wśród nas, zobaczysz z nami się uda. Witaj iza, mama zuzi, widzisz jednak cuda na tym świecie się zdarzają. Zyczę szczęśliwych i spokojnych 9 miesięcy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz w domku :) młody ma jeszcze infekcję gardła :o i do poniedziałku w domku siedzi i cieszy sie ogromnie :D ja mniej bo to oznacza ze mogę miec mnie j czasu dla was :( ale czego się nie robi dla kruszyny :) choc ma juz 9lat ta kruszyna :) a tak po za to ciepełko, słoneczko a mi się tak spac chce to chyba coś z cisnieniem :) NUSKA- to kochana kuj żelazo puki gorące trzymam kciuki za 22 h i oczywiście zaklinam :) DŻESSI- tak jak dziewczyny piszą topik szczęsliwy więc trzymam kciuki i zaklinam @@@@@@@@@@@@ty masz termin @ 2 dni przedemną:) IZA- 👄 EVIKA-👄 mam nadzieję że humorek juz dopisuje KISA-👄 BETA-👄 ANIA-B-👄 WODNISIA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_B gratuluje psiaka.Ja mam i proszę się nie śmiać.Majka biała-mój pudel już 12 letni.Zuzia pudel srebrny, pies mojej siory. Pusia kundelek, piesek babci męża.Roxi bokser pies małżonka.Do tego Rudy i Bury dwa koty.Tylko teraz o psy się nie boje bo synek chował się praktycznie od małego z psiakami, tylko teraz te koty....staram się nie głaskać i nic przy nich nie robić bo chodzi mi o tą toksoplazmoze.Słyszałyście o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nareszcie piątek ...do tego 3 - ja na wszelki wypadek zbałamuciłam m. rano :) nawet się nie opierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a jak witam smutno, chociaż pogoda przepiękna :( wczoraj wieczorem dostałam @ i znowu nic .... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! MONIA-MAMA - przykro mi miałam naprawdę nadzieję że Ty będziesz kolejną szczęśliwą mamusią. Trzymaj się kochana. Następny miesiąc będzie napewno Twój. Musi być, uda się zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelkę .. tzn wywalam siebie :( ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33..............PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny alez klapa z ta pogodą znowu :(:(:( wczoraj było tak pięknie a dzisiaj leje szok nuśka 🌼 hehehhe no prosze nie tylko na tym topiku zostaniemy mamuskami ale także erotomankami :P:P:P:P ale działaj moja droga działaj, aha psa jeszcze nie kupiłam dopiero zamierzam kupić :D:D:D:D:D aha i ja też jestem kociara i psiara izia mama zuzi 🌼 a jednak nie trzeba przestawać wierzyc prawda, życzę cudownego macieżyństwa mAAm 🌼 wyleczysz szybciutko syncia ;););) ale miedzy czasie zaglądaj do nas MONIA MAMA 🌼 dlaczego masz sie wypisywać, dostałas teraz to nie znaczy że już nigdy nie zostaniesz ponownie mama, czyż nie mamy sie wspierać ??????????????? i po to tu jestesmy, żeby podtrzymac na duchu dodac otuchy a przede wszystkim pomóc UWIERZYĆ tak więc nie wyobrażam sobie aby któraś z nas jak sie nie uda odchodziła z topiku ❤️ nie pozwole a szczególnie załozycielce :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzień. MONIA-MAMA ❤️ przykro mi, wiem co musisz czuć - dopiero sama to przeszłam, ale pomimo, że to była moja kolejna próba nie zamierzam się poddawać i za parę dni zabieram się \"do roboty\". Wpisz, kochana termin kolejnej @ - żebyśmy ją mogły zaklinać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA-MAMA wpisuj się do tabelki kochana, czekamy nie przejmuj się, uda się kolejny miesiąc i kolejna szansa. Uda się obaczysz, ten topik jest szczęśliwy, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) U mnie piękna pogoda na odwrót wczoraj lało, a dzis świeci słoneczko:) Kurcze, Monia-mama tak mi przykro, że przylazła, ale nie wolno tracic Ci nadziei pamietaj, napewno się uda i to wkrótce, ja w to wierzę:) Przesyłam do Was słoneczko aby nastrój był lepszy w ten piatkowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie pada i brzydko jest. Monia nie poddawaj się , bedziemy nadal Cie wspierac i wpisz sie spowrotem do tabelki. Ależ ja mam mdłosci straszne . I to nie tylko rano one śą przez cały dzien. Wczoraj przelezałam cale popołudnie. Obawiam sie tylko zeby nie latac wymiotowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia okropnie mi przykro - ale wpisuj się z powrotem kolejny miesiąc to kolejna sznasa na cud :) Dziewczyny ja też chce trochę słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Ja podobnie tak jak i Ty mam mdłości, jeszcze nie wymiotowałam i szczerze mówiąc tego najbardziej się obawiam. Wczoraj rano to już mnie tak mdliło że po prostu myślałam że nie wytrzymam, dzisiaj też nie jest lepiej. Wszystko mi śmierdzi, drażnią mnie wszystkie zapachy, to straszne. Chciałabym aby już był koniec 3-go miesiąca. Wtedy powiedziałabym już wszystkim w pracy i może nie musiałabym tak mocno ukrywać mojego okropnego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza przesyłam słoneczko :) Wodnisia - proszę bardzo:) Ja czuje się dość dobrze dzisiaj, mdli mnie wtedy kiedy jestem głodna, ale ogólnie jest znośnie i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ja chyba sie przełamie juz w poniedziałke poiwem w pracy. Cięzko mi juz ukrywac zwłaszca przy takich mdłosciach. Mnie naparwde jest bardzo niedobrze, Fuuu beta to masz fajnie lajtowo narazie. Mnie juz tak mocno ze na wymioty bierze. Kurcze dziewczyny nie wiem co mam jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa dla mnie ginekolog polecił picie codziennie rano siemia lnianego. Tak więc kupuję len mielony w aptece, mieszam łyżeczkę lnu z gorącym mlekiem. Wtedy powstaje taka niby kaszka manna i piję to gorące. Kochana uwierz mi jest o wiele lepiej, żołądek się uspakaja a mdłości - jest o niebo lżej. Polecam. Ja właśnie od dzisiaj zaczęłam pić tę kaszkę. Zobaczymy jakie będą efekty. W pierwszej ciąży to właściwie przez całą ciążę piłam tę kaszkę i byłam naprawdę zadowolona. Jest bezpieczna i bardzo zdrowa i naprawdę pomaga. Polecam Wam też dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh moje mamusie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ dacie rade teraz my cioteczki-staraczki będziemy czarować aby te okropne mdłości was opusciły :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie evika sieme lniane sie kojarzy z tyciem tylko :D Mam w domu siemie bo musiałam pic jak chorowałam na gardło. jakos kurcze nie wiem czy sie przełamie , na sama mysl juz mi nie dobrze , ale moze jutro spróbuje , nawyzej polece do kibelka..... dzięki evika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa naprawdę polecam, tylko to musi być siemię lniane mielone. Dla mnie rano robi je mężuś i podaje do łóżeczka :) jeszcze zanim wstanę z łóżka, piję tak z pół kubeczka z gorącym mlekiem i naprawdę czuję sie dziś o wiele lepiej niż np wczoraj. To działa też osłonowo, naprawdę dla mnie bardzo pomaga. Wiem że moje koleżanki też to stosowały i były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×