Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No właśnie zobaczyłam że jest nas trzy na ten sam termin :-) Nuska Ty jak rozumiem już zaczaiłaś się na męża :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B ja też kawkę uwielbiałam, ale teraz zaczyna po prostu mi śmierdzieć i nie mam ochoty jej pic. Tak też było w przypadku mojej pierwszej ciąży. Musisz cierpliwie poczekać, ja mam nadzieję że Tobie się uda, że wszystkie Wam dziewczynki uda się zobaczyć już niedługo dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki znalazłam tabelkę ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE JOFINKA................20.10.2008..........29................W-WA WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM JOFINKA- już cię wpisałam w odpowiednie miejsce:D i widzę że ty tak jak ja z Wawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem brzuch mnie nie boli typowo jak na okres ale czuje tak w środku jakby mnie coś rozrywało tak nisko :):):):):) no więc moze sie udało :D:D:D:D:D:D a może mam omamy objawowe super tak czy inaczej jestem wariatką mAAm ja jeszzce hohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- to u mnie pewnie będzie dupa blada :( ja czuję czasem jajniki i od wczorj mam takie czułe cycki więc pewnie nie tym razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję ból tak co jakis czas od wczoraj dokładnie czsem tak jak by jajniki zakuły, i dokładnie taki ucisk nad wzgórkiem łonowym ( nie wiem jak wam opisac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mAAm przestań jęczeć bo wiem ze zarówno ty jak i zaciążyłyśmy bo przecież wszystko robiłyśmy razem co nie :D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny ja wierze ze nam sie udało lub a niektórym uda tylko sie starać ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-❤️👄🌼:D❤️👄🌼:D❤️👄🌼:D❤️👄🌼:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zaczęły się płodniaki i właśnie czuje kłucie po lewej stronie.może mam tam coś nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nuska masz wszystko wporzadku po prostu boli cie jajnik z którego jest owulacja :):):):):) czyż nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy ci tekajdaneczki wirtualne przesłac to napewno go złapiesz i zrewidujesz przed wyjściem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Aniu dokładnie to oznacza zbliżajacą się owulację:) Niuśka kochana do roboty:) Maam mnie bardzo bolały jajniki co przed @ nie zdażało się nigdy, a na dodatek ból krzyża był okropny,więc ... Jofika witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm niuska mam to samo - od dzisiaj pożądnie czuje jajniki :-) więc chyba i ja zaczaję się dzisiaj na małża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy było miło....nawet bardzo.Teraz za poźno bo już wychodzi do pracy.Ale wieczorkiem znowu się odpowiednio postaram.Dzięki za te wirtualne kajdaneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska- trzeba było chwycić tam i uedzie to by się do roboty tak nie spieszył:P ale trzymam piąch za dzisiaj:) Jofika a zjakiej dzielnicy jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jofika -ja w śródmiesciu mieszkalam do 23 roku życia i to w scisłym centrum :) a teraz to Kabaty:) a na starówce miałam szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny weekend :) pedze do domku, popracować jeszcze troszkę z moim m. :) mam nadzieję że czar topiku działa nadal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to widzę że znasz teraz moje rejony - za to ja Twoje mało kojarzę bo rzadko bywam w tej częście wawy.....najdalej mokotów... Iza miłej pracki z mężem życzę - oby była owocna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooo niektórzy juz do domciu pedzą a tu jeszcze przede mna 1,5 godziny to wieczność 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 pracowac pracować dziewczyny :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkładająca 2gie na potem
cześć mam 24 lata i 1 roczną córkę, myślę o drugim dziecku ale za 2-3 lata... albo 4 lata... czytając Wasz topic myslę, że nie będzie tak już... bo się odkłada odkłada a potem nie można zajść... z małą zaszlam za pierwszym podejściem :) czy przed trzydziestką jest łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym od razu wychodzi innym później.Ja osobiście mam 27 lat synka 5 letniego ,staram się o drugie i trochę teraz żałuje że nie zdecydowałam się wcześniej no ale tak widocznie miało być.Teraz myślę że będę miała małego pomocnika w synku przy drugim bobasku.Koleżanka teraz urodziła drugie pierwszy syn ma 2 latka i mówi że ma urwanie głowy.Bo Szymuś jeszcze jest w sumie mały i też wymaga pełnej uwagi a tu z drugiej strony maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno chyba przychodzi taki czas u każdej kobiety kiedy świadomie czuje potrzebę być mamą po raz pierwszy, drugi.....Ja właśnie jestem w tej potrzebie zresztą jak wszystkie koleżanki z topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- zgadzam się że przychodzi taki czas :) ja tak mialam jeszcze rok temu zazekałam sie że tylko jedno dziecko bo tak łatwiej i wogle takie tam :) a teraz to....jak widzę wózek to mi głowa o 160 stopni się okreca :) JOFIKA- kto wie może się kiedys potkałysmy bo wiek mamy ten sam to kto wie...a z mokotowa to ja mam męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×