Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A z tym lekiem sprawdziłam chyba nie da się go kupić w normalnej aptece...odpada pewnie naciąganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ania_B cieszę się chociaż z tego że nie jestem sama, że mam Was. Jesteście kochane. Jest mi bardzo ciężko, z resztą to mało powiedziane ja jestem po prostu w szoku. Ale naprawdę jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Czuję się okropnie, boli mnie brzuszek i główka i nie mam humoru i dostałam @ Evika77 - tempka spadła mocno.. i @ się pojawiła.. Zmieniam wpis w tabelce. ZASKOCZYŁY ******************* NIK..............DATA PORODU.......WIEK...........WOJ EVIKA77........22.05.2009...........31................PODLASKIE KISA............22.05.2009............31................ ŚLĄSKIE BETA32........23.05.2009............32...............POMORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK ..................DATA@.............WIEK..... .........MIASTO MONIA MAMA......30.09.2008..........35...............POMORSKIE KOTECZEK19833..06.10.2008..........25...............DOLNOŚLĄSKIE MAAM...............12.10.2008..........29............... W-WA ANIA_B..............15.10.2008.........27............... PODKARPACKIE IZA33...............20.10.2008..........33.............. . .PODKARPACKIE NUSKA27...........20.10.2008...........27................MAŁOPOLSKIE WODNISIA.........27.10.2008...........36................ ZACH-POM No to znowu zaczną się staranka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Wodnisia tak mi przykro:( Co za wstręciucha uparciucha! Ale nie martw się kochana, następny miesiąc będzie Twój, pokonasz ją zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA :):):):):):) jak nie teraz to następnym razem kochanie wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia bardzo mi przykro i smutno z tego powodu. Trzymaj się kochana mocno. Trzymaj się słoneczko. Następny miesiąc będzie Twój. Musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnisia kochana ale zobacz ty zaraz po nas ewentualnie będziesz testowac wiec jeszcze sie załapiesz na czerwcówki :D:D:D:D:D:D kurde ja jak sie teraz nie załapię to chyba dopiero na październikówki sie załapię z moimi dłuuuuuuugasnymi nieregularnymi cyklami :):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia głowa do góry na nastepny miesiac sie uda. Trzymam piąchy nadal ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta32 ❤️ Ania_B ❤️ Evika77 ❤️ kisa ❤️ dziękuję dziewczyny.. jeszcze w tym miesiącu musi się udać!!! Idę się położyć, bo ten brzuch coraz mocniej mnie rwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODZNISIA-❤️ kochana ...przykro mi 😭 ale glow do góry , ja pewnie dołaczę do ciebie już 12 to bedziemy się razem starac :)👄 I PAMIETAJ ŻE RZEM DAMY RADĘ wiec oby te dni minely i DZIAŁAJ !!!!:)👄 ja jestem z toba i zaklinam nastepna @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ❤️ kochana, zaklinaj! Tobie to teraz się pewnie udało, ale i tak zaklinam Twoją @@@@@ żeby nie przyszła i moją następną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kochana bedzie ok tylko błagam nie 😭 :) słonko👄 ANIA- nie no co ty.... :D......przestan bo jeszcze sobie cos uronię....hihiihi.....ale tak serio to wogle więcej sikam w nocy cały czas czuje taki ucisk że musze sie wysiusiac , ale jak sikam to nic mnie nie boli wiec zapalenie pecheża to nie jest , moze sie podziębilam :o i tyle iwogle tak serio to mi się wydaje że z wodnisia sie spotkam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA ZAKLINAM WSZYSTKIM ❤️@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- to trzymam kciuki za dzisiaj kochana :) tylko dawaj tak aby iskry poleciały :D(trzeba odpracowac wczorajsze hihiihihi) tylko nie schajcujcie czegoś;) WODNIAIS- nie wydaje mi sie jakos takie mam dziwne przeczucie ale zaklinanko zawsze sie przyda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia przykro mi...ale starania też sa przyjemna :)Evika trudno o prawdziwą przyjaźń damsko-męską...prawie każda z nas to przechodziła ja też :( nie ma z nim kontaktu a szkoda...tyle chciałam mu powiedzieć,mogłam z nim rozmawiać godzinami...szkoda...ale z drugiej strony nie chciałabym żeby mój m miał przyjaciólkę - miał w liceum wrrr nie cierpiałem jej, a ona szalała za nim...Maam nie gadaj głupot...czekamy na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no ładne mi tu głupoty wypisujesz przeciez wiesz że jak ty to i ja więc prosze mi tu odwólać takie gdybania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ty moje no bo jak mówisz że ty nie to znaczy że ja też nie no bo przeciez pakt podpisałyśmy ;);););) wodnisi pomożemy razem zaczarować @@@@@@@@@@@@@@ bo jak koledze z pracy Eviki myszy podłożylysmy to na bank uda nm sie zatrzymac wszystkei niechciane @@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA❤️IZA❤️kochane juz nie gadam i czekam na CUD:D tak jest pakt podpisany :) dzięki za sprowadzenie do pionu :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze że juz prawie 15- musiałam dzisiaj przeprowadzić kontrolę swoim pracownikom, wszystko dobrze ale ...niepotrzebne łzy i zarzuty ze się nie ufa...wrrr nie lubię tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza no to ci fajnie że już pędzisz do domu ja jeszcze godzinkę :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA MAMA- I ..................już są.................dwie krechy:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że taka cisza bo moi faceci grają na ps2 i mam chwilkę aby poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w kolejny nerwowowy dzień wrr niech ten tydzień się już skończy...z wczorajszego przytulania nici - mała władowała się nam do łożka i zasnęłam z nią :( ...może dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki a u mnie ... nadal wielka niewiadoma .... a może @ się przesuwa, bo jestem przeziębiona? poczekamy do soboty ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki 🌼 ależ mam dzisiaj piekna pogodę :):):) super iza 🌼 :D:D:D najwazniejsze to próbowac do skutku MONIA MAMA jestem na 100% pewna że sie wam udało !!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 no mogę się załozyć :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×