Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

a właśnie przeczytałam "Czynniki zaburzające regularność cyklu: przeziębienie stan zapalny zmiany klimatyczne stres " a u mnie jest przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONA-MAMA ja też pierwszy objaw to miałam powiększone piersi i nic więcej, żadnych objawów, także kochana rób test bez żadnego gadania. Uda się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz ja sie nie wypowiem na temat objawów ciążowych bo staram sie dopiero o pierwsze dziecko :):):) ale juz kilkakrotnie słyszałam że nie ma się objawów no i dochodzi lekkie przeziębienie hmmmm i dziewczynki były w ciąży :):):) popieram Evike 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Monia - coś mi się wydaje, że zaskoczyłaś :D i już się cieszę! mAAm - a Ty też raczej.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cieszę się na razie, bo może nie ma z czego :( poczekam do soboty i będę testować dzięki dziewczynki za wsparcie i wiarę we mnie a właśnie we wrześniu miałam iść do gina po lekkie wspomagacze i badanka ..... może nie będą potrzebne. Na wizycie byłam w czerwcu i wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! M onia zaskoczyłas pewnie :D OBY OBY Ależ jestem dzisiaj senna zaraz tu padne na biurko, albo polece zwymiotowac, o matko jak mi nie dobrze bleeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... wczoraj wieczorkiem z mężusiem przygotowaliśmy sobie po piwku ... i wypłam tylko pół .... więcej mi się nie chciało .... A pamiętam z I ciąży, że dziwiło mnie to właśnie, że nie chciało mi się piwa :) a mogę brać rutinoscorbin jakby co? ja myślę, że chyba tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane laseczki :) Ja jak narazie mam i słonko i chmurki i spac mi sie chce okropnie ale tym razem to mogę zwalic na męża;) Choroba boję się że się trochę przeziębiłam bo na noc zostawiłam okno uchylone i juz kichcam :( MONIA MAMA- kochana posłuchaj nas wszystkich :) i nie czekaj do soboty tylko zrób test ten \"bobo-test\" jest chyba najczulszy bo wykrywa stęzenie już przy 10 . a wrazie czeko w sobotę bedziesz mogła powtożyc choć wiem i my wszystkie wiem że jestes MAMUSIĄ:)👄 WIĘC SIĘ NIE STRESUJ TYLKO TESTUJ:D WODNISIA-Ja to mam jeszcze 10 dni do wyroczni :o bo do 12.09 czekam @ i mam nadzieję że się jej nie doczekam :D👄 ANIA- dobrze piszesz bo tak jest 👄 EVIKA- 👄 dla ciebie i maleństwa i mam nadzieję że dzisiaj humorek juz lepszy 👄 IZA-to na drugi raz desant do małej do pokoju :) i barabara bara:)👄 KISA-👄dla ciebie i malucha i zero mdłosci na dzisiaj👄 BETA--👄 dla ciebie i kruszynki👄 NUSKA- a jak dzisiaj u ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no i następna do wansu oj na ciebie też zacieram juz raczki hehehehehehe przyszła kryska na matyska :D:D:D:D:D:D:D no pięknie dziewczynki pieknie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 no nasze kochane mamusie bedziecie miec towarzystwo :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAM, humoru dzisiaj niestety też nie mam. Siedzę i beczę i to normalnie w pracy w pokoju. To jakiś horror.Już nie mam siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- hihihiihi jak JA to i TY hihiiih matysku :D ale nie wydaje mi się bo ...a zreszta co ma być to będzie :D a mam nadzieję że będzie dobrze bo to wkońcu SZCZESLIWY TOPIK NO NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVKA- a może to te hormony tak wrjują ? :o , może weź trochę wolnego wyleniuchuj się w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie chce wolnego, bo jeszcze gorzej w domu bede sama plakala. A poza tym przejelam sie bardzo ta wczorajsza sytuacja z kolega i nie umiem jakos tez po tym sie pozbierac. Ciagle tylko placze. Juz normalnie sama siebie mam dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj EVIKA- to pewnie wszystko przez tą krusznkę którą nosisz pod sercem :) i dla tego cię tak trzyma , a tym kolegą to ....serio dja troche czasu i sobie i jemu i pamiętaj że teraz to TY I DZIDZA JESTESCIE NA PIERWSZYM MIEJSCU a nie facet który ma wybujałą fantazję :o bo rozumiem gdy bysmiała znim romans ale tak to ... od samego poczatku wiedział jak jest :) to chore jak cie potraktował :o -Może napisz mu meila że nie spodziewałas się że jako przyjaciel tak się zachowa, wiedzac w jakim jestes stanie i że wie że tobie sie denerwowac nie mozna i że widzisz jaka była przyjaźń jego do ciebie skoro tak postapił Z powazaniem EVIKA pokazmu że jestes slniejsza od niego , bo to troche tak wyglada jak by to zrobił celowo :)aby cie stłamsic co nie mogł powiedziec tego 3 miesiace temu ???tylko tak ni zgruszki ni z pietruszki nagle wyskoczyłGłowa do góry i NIERYCZ bo pofatyguje sie do ciebie i do pionu postawie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację mAAM, ale ja z reguły bardzo wszystko przezywam i do tego jeszcze dołączyły się hormony i to napewno dlatego. Sama siebie już mam normalnie dosyć, sama na siebie nie mogę patrzeć jak się użalam i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- jeśli mamy to samo na myśli to życzętego i tobie i sobie :)👄 EVIKA- a może wejdź na jakas stronke poogladaj jakies rzeczy dla dzidzi to może ci przejdzie :) takie zajecie uwagi czym innym pomaga czasem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eavika wybacz ale uważam że twój kolega zachował sie jak smarkacz jak rozpieszczone dziecie!!!! Co on sobie mysli, ze co że odejdziesz od męża bo on cie kocha...i ze zaakceptuje dzieci???? no przepraszam bardzo ale jest jedno ale otóz ty go nie kochasz!!! czyz nie tak - bo ty kochasz męża!!! Wiedząc ze jestes w ciąży NIE POWINIEN CI TEGO MÓWIĆ - a juz tym bardziej że sie do ciebie nie odzywa!!!!!!!!!!!!!1no to juz przechodzi wszelkie pojęcie i wybacz ale takie zachowanie nie świadczy o dorosłym ężczyźnie :(:(:(:( tragedia. przepraszam, że tak pisze ale takie jest moje zdanie i mam nadzieję, ż e skupisz sie na dziecku i rodzinie i przestaniesz o nim mysleć 🌼 bo lepiej żebyś płakała przez ciąże - hormony niż z jego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ania-B wiem że masz racje. Zachował się jak gówniarz. Myślę że zrobił to celowo, bo gdy dowiedział się że spodziewam się drugiego dziecka próbował mnie skrzywdzić właśnie w taki sposób. Tylko mnie to bardzo boli. Bardzo, ponieważ bardzo mu ufałam i mimo wszystko był mi bliską osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie sie zastrzele młody dzisiaj na 12.30 do szkoły i stenka że go głowa boli :) i ma 37.9 i na 12.45 uciekam znim do lekarza bo juz sama nie wiem rodzice posyłają dzieciaki do szkoły chore i po tem inne łapia :o durnota normalnie jeszcze ta ich wychowawczyni chora i chrychajaca a młody siedzi w pierwszej ławce przy jej biurku i gotowe :o EVIKa- smutasku usmiech na buziunie proszę a temu 5 latkowi pokarz że to co on mówił to spłyneło po tobie jak woda :)👄 Ania ma racje z tym co ci pisała :) ANIA- ty nasza iskierko :):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););) do usług moje panie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,znalazlam dzis Wasz topic i postanowilam sie do was przylaczyc-jesli sie zgodzicie.oboje z mezem staramy sie o drugie dziecko od ok.1,5 roku.mamy cudownego dwuletniego synka ale i z zajsciem w pierwsz ciaze bylo bardzo ciezko.staralismy sie 3 lata,lekarz rozkladal rece az w koncu dal mi skierowanie do kliniki.na szczescie skierownie juz sie nie przydalo,bo tydzien przed wizyta okazalo sie ,ze bedziemy mieli dziecko:) wczoraj bylam na wizycie,poniewaz w czerwcu i lipcu bralam clo-obawialam sie,czy nie mam np.torbiela na szczescie wszystko jest ok-oprocz ciazy,bo jej brak...Lekarz zasugerowal abym wybrala sie do kogos kto ma male dziecko i zebym to dzieciatko czesto odwiedzala,glaskala,wachala i patrzyla na nie :) powiedzial,ze przydalby nam sie jakis kop psychiczny abysmy z mezem przestali tak myslec o dzidziusiu,nawet sie smial,ze niektorym pomaga wystawienie skierowania do kliniki:) wiem,wiem -teorie mamy w jednym palcu ,staramy sie o tym nie myslec ale wiecie same jak ciezko jest nie zaprzatac sobie tym glowy Pozdrawiam Was wszystkie i postaram sie nadrobic zaleglosci w czytaniu Waszych postow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżessi- witaj u nas pewnie że cię przygarniamy :) Kochane ja uciekam do lekarza będęza 40 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżessi witaj no wiesz moja droga ze tak powiem skromnie trafiłas w najodpowiedniejsze miejsce tutaj z naszą pomocą (patrz czarami) napewno ci sie uda ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×