Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

trzymaj się kisa. Ja powiem dopiero za miesiąc, tak planuję w połowie listopada. Jak rozpocznę 4-ty miesiąc. Kisa a jak się czujesz? Jak samopoczucie? Ja mam okropne mdłości ale narazie nie wymiotuję, choć dzisiaj rano to myślałam że będzie już awaria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie czuje sie dobrze, ciągle mi nie dobrze, najgorsze jest to ze nawet nie wsyztsko co do picia mi smakuje. Mdli mnie bardzo, tez jeszce nie wymiotuje i bardzo bym chciała zeby to nie nastapiło. Oby , oby nie. Ogólnie jestem jakas ospała. No i nie powiedziałam jeszce w firmie czuje ze dzisiaj to nie nastąpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa spokojnie, masz jeszcze dużo czasu, nie martw się, nie dziś to jutro, jeszcze masz czas spokojnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz evika? jakaś pod presją sie czuje :( Mam wrazenie z emusze juz to zrobic, ale moze masz racje wsyztsko w swoim czasie. A powiedz długo siedzisz przed komputerem? Ja 8 godzin. Sama nie wiem .... Co myslisz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa ja też siedzę 8 godzin dziennie przy kompie a czasem jeszcze godzinkę lub dwie w domu. Także nie jest to mało. Mam płaski monitor i z tego co wiem taki monitor eliminuje większość szkodliwych promieni. Kisa tak naprawdę to nie masz obowiązku nikogo informować o tym że spodziewasz się dziecka. To, że wszystkie tak robimy to jest tylko i wyłącznie nasza sprawa. Większość moich koleżanek mówiła o tych sprawach swoim przełożonym dopiero w 4 miesiącu. Ja też zamierzam tak zrobić. i naprawdę nie denerwuj się, wszystko w swoim czasie. Powiesz kiedy znajdziesz odpowiednią chwilę, nie denerwuj się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mną to już nikt nie tęskni :p Ja dzisiaj mam dzień latania i jeszcze zebranie w szkole syna więc pewnie więcej czasu będę mieć wieczorkiem aby po pisac :) Ja jak narzie dobrze wcinam jak głupia bo chodzę głodna cycki obolałe więc pewnie ta cholera@ mnie dopadnie :o ANIA- kochana jak przyjdzie na nas to tez ich tak przetzymamy z tym testowaniem hihihihi:p a co niech zobaczą jak to dobrze :) ŻARTOWAŁAM DZIEWCZYNY 👄 Ale serio Koteczek dawaj tego teściora i nie trzymaj nas w niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm a ja właśnie tylko co o Tobie kochana pomyślałam przed chwilą. Co u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-👄 tak jak pisałam czasem zkuje mnie jajnik jeden albo drugi cycki mam nabrzmiałe troche boą ogółem taka cieszka się czuję i jakas snieta chodzę :)i jescze co chwila sikam jak bym sie podziębiła :( Ale jesli chodzi o dzidzię to mam takie dziwne przeczucie że dwie krechy to nie wtym miesiacu :o sama nie wiem czemu :o ale tak czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no nie kracz ie racz znowu :):):):) masz obiecujace objawy ❤️ u mnie brzuch boli od kilku dni jak na @ czasami cały czas czasami sporadycznie w piatek i dzisiaj caly dzień mnie boli, jajnik zakłuje czasami ale rzadko ,piersi nabrzmiałe i bolą po bokach, czasami mam mdłości i tyle z moich objawów, aha no i wsobote o 15.00 jak sie położyłam to zasnełam od razu :D:D:D:D:D spiąca jestem, spię non stop i tak mogłabym przypisac te objawy na moją dzidzie ale generalnie tydzień przed @ bola mnie piersi, zdarzają mi sie mdłości, a spanie to przeciez taka pora pochmurno i niskie ciśnienie :):) no ale obaczymy obaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote natomiast zjadłam 2 obiady przyznaje sie :P:P:P:P a potem konałam, ale przed @ tez mam większy apetyt dzisiaj natomiast ide do dentystki i nie wiem czy ewentualne znieczulenia mają jakis wpływ na ewentualna ciążę hmmm jak sądzicie, kurcze bo moze mi robic prześwietlenie, ewentualnie powiem żeby tego nie robiła :):) sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B i mAAm, co Wy tu kochane wypisujecie?????? Ten topik jest zaczarowany i uda Wam się zobaczycie! Musi się udać ja to wiem i w to wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja mam bardzo wisielczy humor, kurde powiem wam ze jestem strasznie nerwowa ta praca mnie wykańcza szok, i che sie napić kawy bo zasypiam a żaden facet nie che przynieść bębna z woda wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_B koniecznie powiedz, ze możesz być w ciąży i nie rób żadnych prześwietleń, bo w razie jakby co, to jest bardzo szkodliwe dla dzidziusia. A znieczulenia? To sama nie wiem. Zapytaj najlepiej dentystkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- OK JAK ZACZAROWANY TO JAJUZ NIE GDYBAM :) ANIA- ja mam dokładnie tak jak ty tydzień przed @ takie obiawy a własnie za tydzień @ by mi wupadała i jeszcze od 3 dni mam non stop zgagę :o niewiem moze to po gołabkach o obrzarłam się ich niemiłosiernie :d az wstyt się przyznac ale 20 minut temu jadłam kopytka z bitkami i znów mnie przyslowiowo pali rura i tez nie wiem czy cos łykac czy nie :o jesli chodzi o dentystę to sasugeruj ze nie wiez czy przypatkiem nie jestes w ciaży bo wiem ze wtedy sie przeswietleń nie robi :) i znieczulenia sie tez nie daje chyba ze takie jak dla dzieci w zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika dziękuję 🌼 tak zrobię :):):) poniedziałek jest okropny bleeeeeeeeeeeeeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm :):):):):):):) dziekuję 🌼 no ładnie ladnie sie u ciebie zapowiada hahahha, a ja też jem i głodna jestem ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka ania
Trzymcie za mnie dzisiaj dziewczyny, bo włąsnie mam zamiar isc do szefowej i powiedziec o nowinie... sie stresuję ... + czym sie stresujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja mam zawsze ochotę na slodycze przed@ a teraz wogle za to jadła bym jakas sałatę winogrona owoców mi się chce to może...............................................sie udało ....................................................ze tak niesmiało powiem ...........................................................................................................................................................................................:D:D a raczej pomyślę ................chyba bym całastronę w buźkach zpisała ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o te spanie to mi się wydaje że się nie wysypiam bo kręcę się pól nocy z boku na bok i normalnie spac nie mogę i jeszcze te sikanie a po tem spiąca chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze powinnam wziąść się za robotę a na maxa mi sie nie chce wole klikac z wami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak ty to i ja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez się nie chce pracowac hahahahaha wolę z kobitaki pogawędzieć, pomarzyć i poczarować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołącze do tych którym nic się nie chce a już na pewno pracować :-) Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby Wasze objawy okazały się tymi błogosławionymi ;-) Ja pewnie będę taka wciąż się zastanawiająca gdzieś za dwa tygodnie chociaż nie nastawiam się za bardzo bo u nas tak na chybił trafił raczej działamy...na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA- 👄❤️👄 ANIA- to co kochana wprawiamy się w klikaniu buziek ???? bo jak ty to i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄:D:D:D:D:D:D:):D:):D:):D:):D A tk serio czy jak meczy mnie ta zgaga a nie wiem czy zaskoczyłam to czy mogę coś wziaść dziewczyny ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja tez zabieram się do pracy ;) :D:):D:):D):):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bladego pojęcia ale na wszelki wypadek bym była ostrożna mAAm i nic nie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×