Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ania Ty juz sama ze sobą gadasz :P Tez mi sie nie chce pracowac :) Słoneczko mi w bużke swieci. Super jest. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ania a ty 2 dni po mnie :p z teścikiem szalejesz :) Ja to normalnie będę tydzień was trzymac tak jak co poniekture ;) nie ale tak serio jak nie dostanę to trzasnę w poniedziałek albo wtorek :) a po tem to juz tlko ❤️👄❤️👄........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa jestem strasznie zakręcona i taka osowiała bbrrrrrrrrrrrrrrrrr :(:(:( mam wszystko gdzieś niech sie wali i pali ja działam dzisiaj w zwolnionym tempie :):) ot co a rozmowy ze soba czasami pomagaja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam , ania bedzie dobrze , na pewno 2 krechy, ale bedzie impreza znowu na forum:D Musicie powiekszyc naszą tabeleczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no powiększymy powiekszymy predzej czy później :P:P:P:P przed anmi jeszcze przeciez 2 delikwentki czyż nie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj powinna koteczek ale zastrajkowała i powiedziała że dopiero cos koło soboty :(:(:(:( do tego momentu jajko zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa faktycznie i chyba dżezzi jakos przed Wami była , no jakos wytrzymamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już dwa jajka będą bo ja też zniosę jedno a niebawem to i na całą jajecznicę będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mAAm jakby to byo przed świetami wielkanocnymi to byśmy koszyk jaców uzbierały do święcenia :D:D:D:D:D:D:D d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŻESSII,DŻESSI poszukiwana :D jak tam u pani :) juz po teściku ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-:D:D:D:D normalnie mnie rozwaliłas tymi jajacami ale sie zgadzam w 100%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usług dziewczeta od 8.00 rano do prawie 22.00 bo potem spię :):) a dżessi to testuje 10.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :) :) :) :( :( :( :(DOBIJA MNIE TA REKLAMA :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WR WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :( :( :( :P( r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rrrrrrrrrrr r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rrrrr rrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany mAAm co sie stalo jaka reklama ja tu nic nie wiedze, chyba że chodzi ci o tą że jak sie pisze odpowiedź to sie pojawia :):)jest wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie nastraszyłas wrrrrrrrrrrrrrrrrrr juz myslałam ze coś sie stało :(:(:(:(:( te kobiety ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana chodzi mi o tą reklame z boku utrudnia czytanie wiec trzeba szybciorem stronę zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ ;;:: : : : : L: : : : L : :R : R:R :R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R RR R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R RR R R R R R r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rr r r r r r r r r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsooooooooooooooooooooooor r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rr r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rr r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r rr r rr r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ile tak mozna to mnie strasznie denerwuje bo normalnie pisac nie mozna przez tą głupią rekalame tak nas stresuja a nam cieżarnym ;) denerwowac się nie mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz muszę zmykac i wziąść się za pracę bo już mnie spioch dopada a jescze dzisiaj te zebranie w szkole :(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za momencik zmykam do domu więc pozrófki śle dla wszystkich przyszłych mamuś, dla staraczek, dla testujących, dla pomarańczek podczytujących i kogo tam jeszcze ... Nie wiem czy zajrzę wieczorem z domu - jakby co to miłego wieczoru życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, kochane staraczki i zaciążone! :D Ja tylko na chwilkę wpadłam się zameldować :D Niedawno wróciłam z pracki, a tam jeszcze dostęp do necika niemożliwy.. Wiecie... coś czuję, ale tak bardzo mocno, że ten cykl jest MÓJ.. Później popiszę więcej, bo mój mężuś wygania mnie z komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem hahahha w\\łaśnie wycisnełam 8 litry soku winogronowego na wino masakra wiecej mi sie nie chce :):):):):): ale kurcze mam taka faze zeby robić rok po roku winka a potem mając 60 lat kosztowac te pierwsze :P:P:P:P:P to takie moje małe i zwariowane hobby jest ktoś o tej porze :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×