Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- jak jest tak jak mówisz :D to masz u mnie zgrzewkę mleka :D👄 ja się wolę nie nakręcac bo w tamtym miesiacu sie nakręcilam i co @ ta spoźniona ale była :o wiec wolę chyba się miło zaskoczyc , ale tak szczeze to za specjalnych obiawów nie mam :o Ale nigdy nie mówię nigdy :D bo to W końcu SZCzęślIWY ToPiK :D i kropka :D👄 ANIA- zgadzam się powinno tak być że dzisiaj sex a jutro wynik :D dopiero by było jak by takie testy były :D a moze my takie wymyslimy ,opatętujemy i KASIORKĘ ZAROBIMY ;) a co marzyc piękna rzecz:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem moja droga ❤️ ale mam mega lenia nic mi sie nie chce nawte pisac :):):):):) zasypiam przy komputerze jest taka cisz w pracy jak makkiem zasiał więc atmosfera sprzyja drzemaniu no dobra skocze po kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- ja też snięta chodzę oczy na zapałkach mam :D bo klawiatury bym nie widziała :D .....a może.......my......zaskoczyłyśmy ?!?!?!? ... ............i.............snięte.............łazimy.................:D............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołchy ja też jestem ale też mi się spać chce a poza tym myślami już jestem poza pracą - tak bardzo nie chce mi się tu siedzieć. Chce mi się za to do dziecia mego kochanego. Z tego wszytskiego dla poprawienia humoru zrobiłam sobie ogromny kubas goroącej czekolady, a co?!?!?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziecie w szkole do 17.00:( ale dzisiaj mężuś go odbieże a ja czekam ,czekam i doczekac sie nie mogę ogórkowej bo własnie pichcę i tak klikam jak głupia z doskoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOFIKA- i tak i nie praca w domu to + i - bo zawsze jest cos do zrobienia i o pracy mysli się cały czs :o no i ja nie tylko pracuje w domu bo czesto jestem u zleceniodawcy ale jak mam zrobić projekt to siedzę w domku :) choc wolala bym czasem odbębnic 8 godzin i wracać do domu i wszystko miec w dupsku a tak nie stety nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze 1,5 godzinki jestem w pracy ale ale kurcze to wiecznośc a piatek mam wolny ide do fryzjera :D:D:D:D:D:D mAAm ...................amoże może...............cosik zaskocyło..........................🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- my .....to......juz................powinnysmy........chyba .................................................ostro................................................ ....ćwiczyć.................ćwiczyć.................ćwiczyć................. ❤️🌼👄🌼❤️👄🌼❤️🌼 przysiegam że jak zaskoczę to całą stronkę naklikam tych wszystkich duperelkow :D:D:D A co za fryzurke planujesz ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam straszne odrosty prawie półmetrowe, generalnie jestem pólblondynką pół szatynką:P:P:P:P gdyby nie te odrosty byłabym 100% blondi :):):):) ja jak zaskocze to bedzie cud i zwariuje :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wam napisac dzisiaj psiapsiułam mi takiego nerwa zrobiła wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale od poczatku :) gadałysmy przez telefon on dzwoniła i pytałam sie jak jej mała bo ma 6 miesiecy a długo sie starała i tam wszystkie takie tam opowiesci mamuskowe , ze siada....gawozy....itd.....( i powiem wam że tak na dzidzie druga to dzieki nim nabralismy ochoty) i pyta sie jak tam u mnie to jej mówie o tym ze 12 powinnam miec ale ze mam nadzieje ze nie bedzie jej i...ze piersi maam nabrzmiałe i ta zgaga mnie troche meczy a ze tak to jakis obiawow nie mam , a ona cyt'' nie rób sobie nadzieji bo napewno nie zaskoczyłas bo to nie takie łatwe i wogle rózne takie w tym stylu :o normalnie tak mnie wnerwiła gadała tak jak by była zazdrosna że moze nam się udało:o normalnie głupio mi sie zrobiło i przykro zciemnilam ze mam umówione spotkanie i juz musze wychodzic i zakończyłam rozmowę:) powiedziałam że zadzwonie :) ale nie wiem czy telefonowac moze odezwę sie w przyszłym tygodniu bo jakos mi ...........tak dziwni....bo mnie wnerwiła....a wy co myslicie ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- tylko nie warjuj...no co ty...chcesz aby dzidzia miała matkę wariatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede ryczała i na przemian smiała się az szok przejdzie :):):):):) rodzina juz mi od dawna wypomina ze nie zaszczyce ich swoim dzieckiem hehehehe, niech nie prowokują bo jak sie by wdało dziecię w mamusie to da im popalic :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny mam pazórki i mi sie slizgajana klawiaturce i nie we wszystkie litery klikam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może będą dwie dzidzie bo miałas nas dogonić:p to dopiero im popalą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej bedzie miało :P:P:P:P:P mAAm moze wiesz źle odebrałaś jej wypowiedź pewnie chodziło jej o to że im długo to zajęło i wiedzą ile wycierpieli i złudnych nadziei przyzyli więc uważam ze dla twojego odbra chciała aby podeszła do tematu z dystansem :):):):):) mysle że złych intencji nie miała.....🌼 zdrugiej strony to ty taka nerwowa jesteś???????????????????.............hmmmm......bo bym pomyslała..................że .......hmmmmm no poczekamy do tego 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie przejmuj się koleżanką. Ona wcale nie ma racji. Sama wiesz doskonale że czasem czeka się bardzo długo a czasem chwila i bobasek gotowy. Także kochana ja życze ci powodzenia z całego serca i mówię że się uda. Bądź dobrej myśli. Uda się i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA ODPEDZAM WSZYSTKIE ZŁE MYSLI:D I JESTEM DOBREJ MYSLI :D .............tral la...........tarala...........jetsem mamą........trala ..... ....tarala jestem mamą ....HIHIHIHIIHI:D pozytywne myslenie :p wiecie moze ja odebrałam tak ale ten sam jej ton....cieszko to opisac ale brzmiało to tak jak by była zazdrosna :o sama nie wiem jak wam to opisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm pamiętaj każdy bedzie ci doradzał, kazdy bedzie miał inne zdanie, kazdy będzie ci mówił ze ma racje ale to TY będziesz mamusia i to TY bedziesz czuła i kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a inni moga sobie mowic co chcą hahahah pla ich licho!!!!!!!!!!!!!!11 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi mAAm czy po ostatnim spóżnieniu @ nadal liczysz długośc cyklu jak przed tym opóźnieniem czy nie bierzesz go po uwage, no bo ja generalnie wziełam pod uwage te 2tygodnie opóźnienia i dlatego wyszedł mi ten cykl dłuższy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- ja liczę tak jak zawsze czyli jak miałam 12@ topowinnam dostać12@ ewentualnie 13@bo mam naogół co 31-32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam juz kiedys opóźnienie 7 dniowe to tez tak liczyłam i mi sie zgadzało bo dostałam równo po31 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że trening rospoczety :) hiiihi jak zaskoczyłysmy to ten topik będzie najbardziej za sercowanym i kwiatkowanym topikiem na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mAAm to jakby co to powinnam testowac razem z tobą bo normalnie powinnam dostać 12.10 :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼[❤️🌼👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopina jedzie na targi 13-14-15-16 wiec fajnie by było jak by wrócił do domku a tu taka nowinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm widze że to tylko my 2 takie warjatki jestesmy na tym topiku :D:D:D:D:D:D:D SUPER przynajmniej dziewczyny sie z nas uśmieją :P:P:P:P kiiiiisssyyyyyyyyyyyy dla was 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA hihihiihihii:D:D:D:D:D:Dchyba tak ale co tam :) chyba lepiej że my takie walnięte niż bysmy miały tak ryczec i kwiczec przez całe dni :D❤️👄🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×