Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

--------------------------------------------------------------------------------------- ---------------❤️-------------------------❤️❤️------------------❤️----------------❤️---------❤️-----------------❤️ ------❤️--------------------------❤️--------------------------❤️-- ------❤️-------------------------------------------------------------❤️-- ------❤️-------------------------------------------------------------❤️-- ------❤️------------------------------------------------------------❤️-- -------------❤️---------------------------------------------❤️------- -----------------------❤️--------------------------❤️---------------- --------------------------------❤️---------❤️------------------------- -----------------------------------------❤️---------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa miało być serduszko Ano radocha by była :D oczywiscie nie zadzwonię jak na targach będzie bo by jeszcze tam się schlał i nici by im z targów wyszły hihihiiiihihiihih:D jeszcze sprzedarz by spadła hihihihihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. 🌻 Przepraszam za nieobecność z rana :D dziewczynki.. no.. nie wyrabiam się.. ale obowiązków małżeńskich nie zaniedbuję ;) tzn. staranka rozpoczęte!!Dziś mam 8dc (tak, jak dzień miesiąca :D ) Przy moich 27-io dniowych cyklach, to owulacja przypada na ok. 13 dc, więc postanowiłam ostro \"pracować\" na dzidzię ❤️ Dziewczyny! Nie wiem skąd, ale wiem, że teraz mi się uda! Jakoś to czuję.. tak mocno.. mAAm - to termin bym miała na lipiec (już wyliczyłam - 7-my) :D Ania_B - u mnie w tej nowej pracy to też same nieporozumienia i chyba nie widzę tam przyszłości.. Dziewczyny są fajne, ale dyrektorka to porażka!! Pozdrawiam wszystkie cieplutko! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja sie boje nie cesarki tylko mam blizne na cały brzuch po woreczku żółciowym i boje sie ze mi dzidzius w ciazxy bedzie uciskał na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) widzę że wszystkim się udziela nerowość w pracy :( wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... ale teraz ważniejsze są nasze starania :) tylko czemu tak długo do 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej - i ja też już jestem i nadaję z roboty. Na szczęście ja na pracę nie mogę narzekać - mam fajny zespół, super warunki i lubie to co robię ;-) a teraz idę na kawę - jest ktoś chętny? zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ proszę Iza :-) Widzę że lubisz taką jak ja....u mnie oczywiście jest przewaga mleka nad kawą ale co tam..a czym się zajmuje - w największym skórcie powiem że siedzę sobie cieplutko za biurkiem, przed sobą mam dwa duże monitory komputerowe i klikam klikam klikam....praca lekka łatwa i przyjemna. Nie mam kontaktu z klientem, wszystko wewnątrz firmy - luz blues....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny wodnisia 🌼 najwazniejsze że sa starania oby owocne :):):):) natomiast jezeli chodzi o prace to ja swoja bardzo lubie :):):) i ludzi też z ktorymi współpracuje, natomiast mój szef często dostaje hmmm... jakby to nazwac czepia sie wszystkiego - nie rzuca sie ale spokojnie wierci dziure w brzuchu no i doprowadza ludzi do szewskiej pasji, ale taki chyba ma byc :):):):) jofika ja poprosze czarna 2 łyżeczki kawy i 2 łyżeczki cukru do filiżaneczki :P:P:P:P plus jakieś hmmm pyszne ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie właśnie....do kawusi to jakieś ciasteczko by się przydało. Skocze zaraz na dół i zamiast ciasteczka kupie bułkę słodką - mam to szczęście że na dole w bufecie pieką i buły i pączki. Wszystko jest jeszcze cieplutkie..z malinami, z borówkami, serem i jabłkami - do wyboru do koloru :-) A gdzie reszta dziewczyn - hop hop wstawać!! i się meldować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika ale mi smaka narobiłaś tymi buleczkami :):):) z malina mniam to ja 2 poprosze a co :P:P:P spale na basenie w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Tak , tak to ja :) wiem że zazwyczaj włączam kafe póxniej ale, niech dzisiaj robota sobie poczeka :p bo słonko świeci i mi się nic nie chce :) Wogle wstałam dziś lewą nogą bo mi sąsiedzi z pietra nizej disko użądzili o 6 rano :o z tego wszystkiego nawarczałam na mojego biednego fraglesa ( czytaj mąż) jak przysłowiowa suka o jakas kompletną pirdułkę ,,na co slubny tylko pokręcił głową i powiedział cyt.\'\'no,no widzę że ci się te dni zbliżają \'\' wrrrrrrrwwrrrrwr Jakie dni !!! Jak on smie!!!! Przecież ja zadnych dni nie będę mieć przez najblisze co najmiej 10 miesięcy!!!!!!!WRRRRRRRRRRRR normalnie zagryzę!!!!jak wróci do domu :p A co do mnie to tak jak było tak jest :) brzucho nie bolicyc nabrzmiały ale nawet nie bolacy lekki katarek ale może być alergiczny i jeszcze cholerne 3 dni do wyroczni i tak mi się dddłłlłuuuużżżżąąąąą że szok :( normalnie jak nigdy wypatruję nocy :( cholerka już bym chciała wiedzieć :o ANIA_B normalnie trzaskamy te testy , patecik i gotowe :D Dziewczyny mam pytanko moze głupie ale jak wyglada sluz w ciąży jakos się rózni ????MAMUSIE ????bo za cholerę nie wiem :o ...może tak mozna poznac wczesniej czy się zaskoczyło :p:p:p:p:p Normalnie jakiejs chorej obsesji dostaję :p IZA- buziole fajnie że jestes tylko pisz kochana i mam nadzieję że 20 bedzie szybciej niż ten mój 12 dłuzacy się niemiłosiernie 👄 ANIA_B- kochana my to wiadomo trening czyni mistrza :p❤️🌼👄:):D;) buziolki👄 WODNISIA- klikaj jak tylko mozesz i ja tez wierzęże ci się udało !!!👄 JOFIKA- to ja też proszę pączusia albo dwa :)👄 KOTECZEK- nie wydaje mi sie aby cos się mogło stac z twoją blizną , bo lekarz gin by ci odrazu o tym powiedział ,a wiem że jak ktos ma kamienie to nawet usuwaja w drugim trymestrze więc zobaczysz wszystko będzie ok , z blizną nic sie nie stanie i będziesz piekną mamusią 👄 KISA- 👄 { I SŁAĆ DZIEWCZYNKI} EVIKA👄{POZYTYWNE FLUIDY} BETA👄 {BO COS SIĘ CHYBA MAŁO STARACIE :p ŻARTOWAŁAM} 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc dziewczyny! Kurcze jofika tak krzyczysz ze az sie melduje natychmiast na rozkaz ! :P Byłam dzisiaj rano na badaniach. Pani spuściła ze mnie 4 FIOLKI krwi. Teraz sie posilam. Mdłosci jakby mniejsze dzisiaj:) Pozdrawiam wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa oczywiście wiesz że żartowała a już na pewno nie krzyczałam - ja tylko grzecznie prosiłam żebyśta się obudziły i dały znaka... :-) I proszę - od razu jaki ruch na topiku - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika dobra , dobra , az na Ślasku Cie było słychac:P:P:P A gdzie jest beta?????? drugi dzien jej nie widac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mAAm śluz w ciąży jest trochę białawy i moim zdaniem jest go o wiele więcej niż normalnie w drugiej fazie cyklu. mAAm ja mam nadzieję że Tobie się udało i życzę Ci aby te trzy dni szybciutko minęły. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ❤️ przez grzecznosc nie dziękuję ( aby nie zapeszyć) ale ślę olbrzymiego , gigantycznego buziaka 👄 Ja pytałam się o ten sluz bo własnie gdzieś czytałam ze w ciazy sluz jest biały i ze pochwa jest sucha :o ale nie wiem czy to prawda :o ja wczoraj przed kompiela patrzylam i była mokra :9 a sluz był BIELUSIEŃKI i faktycznie miałam go duzo na palcu ( sory za ordynarne opisy) ale tak najłatwiej wytłumaczyc :) nie był za specjalnie rozciagliwy i nie był jak białko jajka kurzego ze tu troche biały tu trochę przezroczystay tylko BIELUSIENIKI jak białko kurze ugotowane na twardo :) wiec moze....no kochana zobaczymy jak by co to ja pamietam Zgrzewka mleka pocztą leci do ciebie :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zobacze w niedziele zobaczymy co wyjdzie jednak objawów brak nawet piersi mnie bolą mniej niz przedtem a brzusio no cóż boli ciągle ale delikatnie teraz :):):):):) no zobaczymy zobaczczymy ❤️ ale pepsi bym sie napła :):):) jestem od niej uzalezniona ale tylkow puszce,zawsze pije rano w pracy przed kawa a dzisiaj nie zdążylam kupic 😭 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa specjalnie dla Ciebie soczek - jaki sobie tylko życzysz... dla Ani Pepsi a dla mAAm mliko :-) A tak wogóle to w jakim wieku są Wasze dzieciaczki? Ile ma najmłodsze topikowe dziecko? Ciekawam bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slońce świeci :D:D:D:D:D:D:D jest piekna pogoda a w biurze jest tak goooooooooooooooooooorąco że sie wszystkie porozbieralysmy do rosołu hahahahahah wnet to rajstopy ściągne bo mi gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ale goraco :D jak fajnie :D byłam młodego do szkoły zaprowadzic i tak fajniutko jak na wiosnę :D JA MAM SYNKA 9 LATKA skarbka kochanego :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wiecie co jestem przekonana ze na dniach dostane @ bo tak mnie brzuch boli i wszystkie znaki na ziemi i niebie to wskazują :(:(: no ale poczekam cierpliwie aha tylko mnie nie opierniczać!!!!!!!!!!!!!!!!! ja wiem swoje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×