Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KOCHANE Ja się melduję :) choc tak mnie głowa boli że juz nie mogę(cisnieniowe) ale tabletki niechcę łykac bo to nie wiadomo ;) \\uciekam za raz kopu,kompu i poklikam rano :) Ania- to ja zamawiam jedno winko :) WODNISIA- wyganiaj chłopa od kompa i krzycz mu ze wolno uprawnienie jest :) Koteczek - witam :) uciekam 👄👄👄 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek jak samopoczucie? @ nie ma@ Dziewczyny jak reszta? Jak samopoczucie? CZEKAMY NA WYNIKI....... JA JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KTÓRA NASTĘPNA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja też czekam z niecierpliwością co z moimi staraniami...taki mam młyn teraz w pracy ale może i dobrze szybciej czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja staraczka sie melduję bezobjawowo u mnie oprócz bolących piersi i czasami brzuszka jak na @ nic sie nie dzieje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza zleci szybko do 20go Juz tuz tuz. Trzymam kciuki. Dołaczysz do zaciązonych :D Evika u mnie jakby dzisiaj mniejsze ndłosci uff moze jakis lżejszy dzien :D Pozdrawiam serdecznie wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa u mnie też dzisiaj mdłości ciut ciut mniejsze, ale jak znam życoe to jutro będzie podwójnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie mysl tak bo jeszce faktycznie tak bedzie. Oby nie , kurcze to jest paskuctwo. Wczoraj poszłąm spac o 21.00. Kurcze ale jestem ostatnio spioch. Tez tak śpisz duzo evika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kisa, ja staram się po pracy nie spać, bo potem wieczorem jest mi ciężko zasnąć. Ale za to o godzinie 19.00 - 2.00 to już jestem tak śpiąca że normalnie szok. Zasynam o godzinie 20.00 jak tylko przyłożę głowę do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widze ze podobnie. Czyli taka przypadłośc ciązówek niektórych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kisa. A powiedz mi kochana widać już u Ciebie brzuszek? Zauważyłaś różnicę w wielkości brzuszka przed ciążą i teraz w ciąży? Mieścisz się we wszystkie swoje spodnie sprzed ciąży, bo ja już nie we wszystkie :( Nie mieszczę się, brakuje około 2 cm abym mogła je zapiąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie Evika jakos róznie. W jeden dzien sie mieszce w drugi nie , sama nie wiem, ale ogólnie widze ze jest mnie więcej chyba. Ostatnio duzo jem wogóle UPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...ja dzisiaj mam jakiegoś mega doła więc chyba nie bardzo będę się udzielać... mam tylko pytanko do ostatnio zaciążonych - czy czułyście jakoś w miarę nie długo po starankach jakieś kłócie czy coś podobnego? czy było zupełnie bezobjawowo aż do terminu przyjścia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika mnie bardzo bolały piersi. Miałam istne banie. I czasami pobolewało mnie podbrzusze. W dzien spoedziewanej latałam co chwilke do kibelka bo miałam wrazenie ze zaraz poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jofika ❤️ kochana zadnych dołów, jestesmy z Tobą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika mnie również bolało podbrzusze i piersi, zwłaszcza sutki zrobiły się tak nienaturalnie tkliwe. To było pierwszym objawem. Jofika nie dołuj się, wiem każdy czasem ma gorszy dzień ale nie martw się , będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evikaaaaaaaa u mnie w pokoju zrobiły sobie kawe :( kurcze mi tez nie dobrze. Chyba spotkamy sie w kibelku ..... bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszystkim.Mam pytanko,owulacje miałam mieć w niedziele,ale chyba wszystko stało się wcześniej.Bo od soboty mam dziwny biały bardzo gęsty śluz.A powinien być przeźroczysty...chyba że się mylę i tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka27, taką tkliwość odczuwałam jakieś 7-8 dni od owulacji, czyli 7-8 dni po zapłodnieniu i z dnia na dzień to narastało i było coraz bardziej i mocniej odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Ja dzisiaj dołańczam do śpiochów jak bym mogła to bym cały dzień spała :) Ja dzisiaj czuję sie dobrze, nie liczac tego ze oczy same się zamykaja do wyroczni zostało mi jeszcze 5dni :( i tak mi się dłuzy ten tydzień ze to szok :( juz bym chciała wiedziec :oczy coś się udało....brzucho nie boli piersi w sumie chyba terz nie tylko są nabrzmiałe i jak mam je w staniku to czuję je bardzo jak bym wcisła dwa balony :o i wogle chyba dostaję katar :o a jak tam KOTECZEK ?????????????????????????????????? buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- z tym śluzem to chyba EVIKA ci pomoże bo to nasz topikowy ekspert:) ANIA - jak tam ćwiczymy dalej ❤️👄:D:)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie prowokuj :):):):):):):):) masz \"owocujace\" objawy 🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D 🌼 ❤️ :D🌼 ❤️ :D a u mnie tylko brzucho boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM PYTANIE
Jak możecie to proszę o odpowiedź - czy wam na początku ciąży jak jeszcze nie wiedziałyście że jesteście mamami przelewała się jak by woda w brzuchu ?Chodzi mi o takie bulgotanie, burczenie,choć wcale nie jestem głodna:( za 2 dni powinnam mieć okres,obiawów jakiś specjalnych nie mamtroche obolałe piersi i takie przelewanie?? Staram się z chłopakiem o bobo i tak się zastanawiam czy mi się może udało:) Stąd moje głupie pytanie o te bulgotanie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzednim cyklu przed @ miałam takie bulgotanie :) ale niestety mimo spóźniajacej sie 2,5 tygodnia @ nie było ciąży tak więc w moim przypadku to nie był jeden z objawów :):) natomiast czy jest to nie wiem :):):):) niech dziewczyny sie wypowiedza maja więcej doświadzcenia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×