Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ANIA_B- A CO ....JA I TAK CIĘ OPINDOLĘ I TO TAK ŻE CI TYŁEK NA KWADRATOWO SPUCHNIE :p:p:p:p:p JUZ KOCHANA ZAPOMNIAŁAS ŻE JAK TY TO I JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MIAŁYŚMY RAZEM TESTOWAC I CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHYBA CIĘ TE SŁONKO ZAMOCNO DZISIAJ PRZYGRZAŁO KOCHANA :D BO AŻ CI CZUŁKO SYCZY I SZRE KOMÓRKI SIĘ LASUJĄ BO GŁUPOTY PISZESZ :D POCZYTAJ SOBIE ŻE NA POCZĄTKU CIAZY MOGĄ BYĆ OBJAWY JAK PRZED OKRESEM !!!!!!!WIĘC WYWALAJ MNI TEN CIEŃ ZWATPIENIA PRZYNAJMIEJ DO TESTOWANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MUSIAŁAM CIĘ OPINDOLIC OD CO :p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak do niedzieli nie dostane to testuje :D:D:D:D:D:D i to napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już dzisiaj bym zatestowała no ale poczekamy poczekamy :D:D:D:D e tam ja to sobie nic nie robie z opindalania :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P mozecie opindalać hahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze mój mały skarbek Dawideczek ma 5 lat.A wracając do tego śluzu.Owulacje miałam mieć w niedziele ale wiem ze była wcześniej chyba w czwartek.a od soboty mój jest biały gęsty.Nie wiem czy się tym sugerować czy takie objawy są znaczące????chyba pozostaje mi jedynie czekać do 20.Najgorsze to czekanie a jak przyjdzie to znowu rozczarowanie i znowu od poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B - TY MNIE NIE DENERWUJ :p:p:p:p:p bo może;) zaskoczyłam i co ................................ i jeszcze wcinam ogórkową i jakiejs nie strawnosci dostanę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko powinno być inaczej.... włączam guziczek kiedy mi się to podoba i jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bo my kobity to normalnie na całej lini mamy przesrane :(:(:(:( A jesli chodzi o sluz to EVIKA jest naszym topikowym specjalistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA !!!!!!!!!!!!!!EVIKA POSZUKIWANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie ????????razem na przerwę obiadową chodzicie ??????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo śluzu to wiecie co u mnie też jest suuuuuuuuuuucho i maaaaaaaaaalo szok ale dlaczego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja czytałam ze ma byc sucho i biały sluz i sluzu powinno być duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no to sie ciesz bo ja np mam sluz biały oczywiście czy ewentualnie płodny ale jest go malo nie zalewa mnie że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos takiego .......... Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 12:58 pm Temat postu: -------------------------------------------------------------------------------- z tego, co wiem, to ciężkko konkretnie określić, jaki jest śluz podczas ciązy, ponieważ u każdej dziewczyny wyglada on trochę inaczej. u większości sie jednak zagęszcza, jest mniej przezroczysty, bardziej biały lub jasnożółty. ale spotkałam się też z objawami, że dziewczyny miały bardzo sucho. _________________ \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 2:51 pm Temat postu: -------------------------------------------------------------------------------- zgadzam sie z emilka... w ciazy moze wystapic bialy, gesty lub jasnozolty sluz ale takze moze go nie byc ... i nie ma zadnego zapachu _________________ ja mam go nawet sporawo i jest taki mleczny. pozdrawiam.ciezarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w siódmym tygodniu ciąży i czasem mam taki obfity śluz i rozciągliwy jak podczas owulacji. A czasem mam suchsze dni. Ogólnie lekarz nie stwierdził zadnych nieprawidłowości, a z tym śluzem w czasie ciąży to na prawdę różnie bywa - zalezy od organizmu kobiety tak wystepuje taki u mnie zawsze w srodku cyklu ale zastanawiam sie czy taki tez moze wystepowac podczas ciazy albo podobny, wlasnie posiada te wszystkie cechy moge go wziasc palcami rozciagnac nawet na 2cm jest tak jak taka szklista przezroczysta guma do rzucia (hehe nie wiem jak to opisac) wiem ze tak wyglada podobnie sluz plodny gdzies to wyczytlama ale czy podczas ciazy mozna zaobserwowac taki sluz? Powrót do góry emilka Moderator Dołączył: 03 Wrz 2006 Posty: 3267 Skąd: z pokoju. Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:15 pm Temat postu: -------------------------------------------------------------------------------- nie. podczas ciąży najczęściej albo jest niepłodny lub jest sucho _________________ "Moge Przedawkować Życie, Co Prowadzi Witam! ja wcześniej już tu pisałam na te forum bo chodzi o to że zrobiłam sobie 2 testy i wyszły pozytywnie ale o co chodzi ?? bo ja miałam wcześniej bardzo gęsty i biały śluz wyglądał jak budyń hehe a teraz też mam biały ale lekko sie rozciąga czy to jest coś złego czy w ciąży są zmiany co do sluzu bardzo proszę o odpowiedz była bym bardzo wdzięczna:) śluz to bardzo indywidualna sprawa zarówno w ciąży jak i nie. w każdym razie powinien być niepłodny. nieznaczne zmiany mogą się pojawiać. generalnie powinien być białawy, gęstszy, nieciągliwy lub susza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja tez mam wydety i twardy feeeeeeeeeeeeeeewyglądam jak w 4 miesiącu ciązy masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---w ciąży w ciąży występują białe upławy, są dosyć rzadkie i przez to moze być wrażenie że ciągle jest mokro. Jak spóźnia ci się miesiączka to zmierz tempraturę jak jest powyżej 37 stopni to istnieje prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży. A tak wogóle to są też testy za 7 zł pffffffff Na poczatku ciazy pierwszym z objawów w pochwie jest duża ilość śluzu podobna do tego owulacyjnego ponieważ jest on potrzebny do zamknięcia się szyjki. Pozdrawiam AZRZ PROSZE O ODPOWIEDZ , CZY PO OWUALACJI (JESLI DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA) ALE JESZCZE PRZED OKRESEM MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ JAKIEŚ OBJAWY CIĄŻY NP. INNY ŚLUZ? 06:44 Ala 28 Nie można bo objawy wczesnej ciązy są takie same jak zbliżającego sie okresu .Wiem , że to trudne ale trzeba poczekać do okresu niestety a potem zrobić test jeśli go nie będzie . Podobno kobieta już po zapłodnieniu ma takie przeczucie że jest w ciąży- ma tak podobno 80% kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja mysle że śluz nie powinien być najważniejszym wyznacznikiem czy się zaciążyło czy nie. Ja zaraz po owulacji nie miałam śluzu, było sucho, a dopiero gdy teścik pokazał dwie kreseczki to wtedy dopiero tydzień czy dwa później tego śluzu zaczeło się robić sporo. A na początku - sucho. Także kobietki cierpliwie czekać kochane i testować. No która następna przejdzie do górnej tabelki??? Dziewczyny proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie cos co znalazlam na forum ginekologicznym :D to teraz do lazienek i ogladamy sluz :p żartowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM GENERALNIE Z TYM SLUZEM U MNIE TO JEST TAKI BIAŁY GESTY o sorki właczyłam caps locka :D:D:D:D:D hmmm wracając do sluzu to jest jaki jest ale wazne że jest ech zobaczymy co z tego wyniknie kurcze ale brzuch boli groźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak serio to tylko fakt z tym sluzem że wiecej jest takich jak my co tu kombinują jak sie wczesniej dowiedziec :D BĘDZIE DOBRZE KOBITY WSZYSTKIE ZACIĄZYMY :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM TO CHYBA OSTATNIA TABELA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do dentysty dzisiaj i chyba nie wezme znieczulenia tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczynam świrować ...ale tak bardzo chcę mieć dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a moze powiedz jej ( dentystce) ze jest taka mozliwośc że jestes w ciazy to ona się zna i zadecyduje , bo sa ponoć takie znieczulenia które mozna jak dla dzieci żelowe w masci o smaku truskawkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dżessi to chyba jutro bo 10 ale jej nie ma bo nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×