Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza wyrwałas mi pytania ? hihiihhi miałam to pisac :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 35 lat:( i wcale sie nie lubie z tym obnosic;),jestem z lubuskiego, pracuję w pog.ratunk.,mam mnóstwo roboty i nic mi się nie chce! chyba depresja jesenna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to ja już wma narobilam na zapas \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/> chyba starczy na jakis czs :D POLA- pisz nam o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no znowu tak nie do końca ci sie nic nie chce bo na dzidzie to masz ochotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM ja wczesniej tez chciałąm kawke propnowac i tez takie kubeczki pourywane mi wychodziły hihih POLA now ąłsnie na dziidze masz ochote:D Pomysl ze świeta idą... głowa do góry ! depresji mówimy nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzię to mi się chce bo mi zegar biologiczny bije tak głosno ze spac nie daje, wiem ze moj men bardzo chcialby,maly tez dopytuje kiedy będzie miał braciszka a ja czuje sie jak pod obstrzalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to chyba coś z kafe sie chrzani bo zawsze wychodziły całe :) POLA- to tak jak moj syncio tez pyta sie kiedy bedzie mial rosdzeństwo :) Dopisz sie do tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domu dziewczyny :) Pola więcej optymizmu...maam zrobiłaś mi smaka tą czekoladą ...tylko że ja już tydzień mam taką zgagę że wrrrr nic mi nie podchodzi oprócz sera żółtego chociaż za nim nie przepadam ;)chyba kupię sobie migdały...może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm -ciesze sie ze mamy chłopaków w podobnym wieku,to super wiek,jest juz duzym chłopcem a z drugiej strony ma jeszcze wiele cech malego rozbojnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mi moja córcia powiedziała że chyba nie urodzę dziecka bo nie mam dużego brzucha ;) , ciekawa jestem jej reakcji ...ostatnio opiekuje się małymi dziećmi i bawi się z nimi...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- o tak zgadzm się w 100% ale powiem ci że z drugiej strony wydaje mi się ze własnie dzięki temu że są już tak wyrośnieci to nie bedzie zazdrosci jak się dzidzia pojawi i że bedą nam chętnie pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- twoja mała jest genialna :D wiec bedziesz miała super nianie do dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA..................................................... ........................... AMAMA................................................... ........................ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................26.11/6.12.08......29........... ...W-wa NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE POLA....................--------------..........35...............LUBELSKIE... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... IZA AMAMA- uzupełnijcie tabelkę POLA- juz cię dopisalam tylko uzupełnij kiedy masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pocieszenie, zapomniałam na moment o zblizającym się @... dzięki wam. A ta tabela..hmm..wezniecie mnie za buraka...no trudno..ale ja nie wiem jak mam to zrobic:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja juz cie wpisałam to podaj kiedy powinnas dostac okres to ci dopiszę jak nie wiesz jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA..................................................... ........................... AMAMA................................................... ........................ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE POLA....................06.12.2008.........35..............LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE mAAm....................29.12.2008..........29..............W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - juz cie dopisałam :) IZA > AMAMA- wpiszcie terminy porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak cały czas mam nadzieję że nie dostanę.. wczoraj i dzis robilam test bo fisiowalam juz..oczywiscie ujemny...wiem ze za wczesnie 4 dni przed @..5-6 dni od przypuszczalnej owuacji miałam 1 dobę plamienia co sie wczeniej nigdy nie zdarzało,pomyslalam ze to implantacja,po tym przez kilka dni bolal mnie brzuch,klócia po obu str podbrzusza i nad pęcherzem,kreci mi sie w głowie,boli ta głowa codziennie, spac mi sie chce non stop,temp rano 37,choc zawsze mam 36, dzis mnie nic nie boli,jedynie senna jestem i pojawilo sie niewielkie ciemne plamienie jak przed @:( juz nie wiem co o tym myslec..pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la wszytsko bedzie dobrze , trzymam kciuki zeby @ nie przyszła , bądź dobrej mysli :) Pozdrawiam równiez i zmykam powoli do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wpisanie do tabeli mAAm, tylko ze lubuskie ,nie lubelskie,moze ja zle podalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA..................................................... ........................... AMAMA................................................... ........................ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBUSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... NIO TO JA POPRAWIŁAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! 🌻 Ja po owulacji.. ale jestem zła, że mój mąż tak daleko od domku i staranek nie mogło być.. :( Pola - witam nową staraczkę 🌻 tutaj cuda się dzieją na topiku, więc na pewno Tobie niedługo się uda :D bo to topik zaczarowany jest przecież :D Pozdrawiam wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ależ się cudownie rozpisałyście, normalnie czytałam jednym tchem. Nie było mnie wcześniej, bo po pracy ucięłam sobie 2-godzinną drzemkę. Spałam i spałam. Witaj po - la, z naszą pomocą napewno Ci się uda, zobaczysz. Ja też zawsze miałam okresy bardzo regularne, jak w zegarku, a tu widzisz -już niebawem zaczynam piąty miesiąc jak dzidzia mieszka pod serduszkiem. Każda z nas denerwowała się, miała nadzieję i coraz w większej liczbie kobietek z nas w końcu maleństwo zamieszkało. Tobie też życzę tego z całego serca. I bądź dobrej myśli, napewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×