Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki wyglada na to ze jest okej, chyba małej zaszkodziło cos w przedszkolu, cos jej nie spasowało i tyle. Juz sie czuje lepiej. Lekarka pomacała tam brzuszek nic nie bolałao, móiw ze zoładek miękki. Zaleciła diete. Uff ulzyło mi .... Ale wiecie dziewczyny od wczoarj tak mnie krzyze jakos bolą , zauwazyłam ze jak siedze włąsnie długo to taki ból poźniej masakra. Dziękuje za wsparcie. Kochane jetsescie ! Potrzyłyscie moze wczoraj na UWAGE. Matko ja tego nigdy nie patrze bo przewaznie o tej porze to w domku rzadko bywam, ale wczoraj obejrząłm o tej wędlinie i kurczakach fuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ciesze się że małej lepiej :D a co do wczorajszej uwagi to nie oglądałam ale toto co wędliny olej wcieraja bo była jakas taka zapowiedz kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa bardzo sie ciesze że z małą lepiej :) , też oglądałam uwagę - obrzydlistwo i pomyśleć że my to wszystko jemy ...fujj.. ale mnie zdenerwował brat...aż mnie trzesię ....trudno się z nim porozumieć ostatnio...ma problemy w pracy i ciągle jest sam- jego wielka miłość zostawiła go dla kogoś innego a teraz też jest sama...a może to ja jestem teraz bardziej wybuchowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamuśki i staraczki:)! Dziękuję wam za słowa pocieszenia. Od rana wyrwałam na sklepy szukając czapki mikołjakowej bo sie małemu 7 30 przypomniało,ale znalazłam i nieco spozniony (dobre 30 min) ale poszedł w czapie:),zaraz lecę z kotem mamy do lekarza bo bedaczysko nogę złamał i tak mu wisi ta noga i widac po nim ze boli:(,poczekam na małego pojedziemy. Poszłam dzis na hormonki PRL i TSH,zobaczymy...Eviko77-dzieki za słowa optymizmu,za ciebie tez trzymam kciuki:),ide w poniedziałek do gina,jestem zaniepokojona moimi,okresami. Od kilku miesiecy to nie okresy tylko bolesne jak diabli krwotoki jasną krwią z masą skrzepów(ten też)-czy któras z was tak ma? czy miała? mAAm-nie przemęczaj się tak,najwazniejsze to odpoczynek i relax:),tym badziej ze w tym cyklu zachodzimy,no nie? kisa-na wymioty u dziecka bardzo dobrze działa hydroksyzyna(jest w syropie),to pewnie wirusik dzis lub jutro bedzie po chorobie:) lecę cos przekąsić..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam najlepsze były kurczaki...leżały w toalecie i czekały na rożno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki! Kurcze no te kurczaki IZA maskara normalnie brrrrr A to sklep w Warszawie bodajze nie?? Maam uwazaj tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, trochę nie w czas to kisa napisałam ale najwazniejsze ze mala czuje się juz dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwagę tez widziałam,cos okropnego co nam wciskają. Jedzmy ryby,warzywa i owoce!! bojkotujmy wstrętne mięso!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o kurwa ...sory jesoooooooooooooooooooooooonie ogladałam :O POLA- dobrze ze zrobiłas sobie badanka ja jestem pewna ze wszystko jest ok :) ja tak jak ty nie miałam ale ostatnie dwie @ miałam opoźnione o 9 dni :o ale na szczescie wszystko juz sie unormowało :) co do synka to mój tez nagle sobie cos przypomina i lecimy po to na wariata :D tak juz chyba te nasze dzieciaki już mają:) ale to wszystko chyba przez ten ped w zyciu i program w szkole jest taki że nic dziwnego że dzieci zapominają :) a co do cykli to TEN JEST NASZ KOCHANA I JESZCZE WODNISI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeglądałam na allegro używane zestawy ciuchów ciążowych , ale troszkę się obawiam...ale z drugiej strony ciuchy ciązowe są koszmarnie drogie a ja chce długo pracować, chociaż zobaczymy bo i tak ktoś musi zostać zatrudniony na zastępstwo...i po macierzyńskim bedę musiała zmienić pracę ...ale to nie pierwszy raz :) i najważniejsza rodzina ....wiecie chiałabym jednak mieć swoje biuro i pracować niezależnie jak Maam :) Nasz topik jest cudowny może spełnia wszystkie marzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mAAm to fajne wagary dzisiaj synkowi urządziłaś. Ale masz rację że zostawiłaś go w domu. Ja czuję się dobrze, właśnie zjadłam w pracy obiadzik i teraz nie chce mi się pracować. Dzisiaj po południu mam wizytę u ginekologa, już nie mogę się doczekać. Kisa dobrze że z Twoją córeczką to nic poważnego. Teraz będzie miała cały weekend przed sobą na kurowanie się ,także będzie dobrze zobaczysz. Dla mnie też czasami bolą plecy, a wiem że później będzie jeszcze gorzej :( Iza33 nie denerwuj się braciszkiem. Musisz dbać o siebie i nie przejmować się niczym. teraz maleństwo jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko az mnie nosi który to sklep ?????????myslicie że na youtubie znajdę aby to obejrzeć ???cholera od dzisiaj to ja jem same warzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- łał to dzisiaj sie dowiemy co pod serduszkiem nosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 dlaczego po porodzie będziesz musiała zmienić pracę??? Ja obawiam się czy po urlopie macierzyńskim będę miała gdzie wrócić do pracy. U mnie w firmie zwolnienia, w ostatnich dwóch miesiącach pracę straciło ponad 70 osób i z tego co wiem, zapowiadają się kolejne zwolnienia i przymusowe urlopy bezpłatne. Boję się mocno że nie będę miała gdzie wrócić po macierzyńskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana nie wiem czy dowiem sie dzisiaj kto mieszka u mnie w brzuszku. Obawiam się że jest jeszcze na to za wcześnie. Własnie skończyłam 16 tydzień ciąży, a dopiero po 20 lekarze są chętni oceniać płeć dziecka. Także chciałabym bardzo ale nie nastawiam się na to żeby się nie rozczarować :( A poza tym nie wiem czy będę miała robione dziś usg, ale mam nisko położone łożysko i lekarz mówił że dziś to sprawdzi, więc zobaczymy jak to będzie. Ale chciałabym bardzo znać już płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po obiedzie...teraz jakaś drzemka by mi się przydała - szkoda że nie da rady :-( mAAm ten sklep prawdopodobnie jest w pobliżu Jana Pawła II ale głowy nie dam sobie uciąć - więc do Ciebie kawałek - spokojnie...zresztą co to za różnia...pewnie nie w jednym sklepie tak jest - niestety...Teraz ciężko trafić na zdrową i smaczną żywność! Kisa dobrze że z małą już lepiej...kamień spadł Ci z serca na pewno... Dobra, mykam na jakieś picie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- to troszke mi ulzyło kochana ;)uf EVIKA- ja czekam na wiesci o dzidzi daj znać dzisiaj PROSZĘ ( czytaj. robiesłotka minke i patzre jak kot ze shreka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza czemu bedizesz musiałam zmienic prace? ja zaraz usnę...... dziewczyny nie chce pic dziennie kawy .... ale mała z ekspresu z mlekiem ... myslicie ze moge? Ostanio piłam taka przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- rybki tez są dobre:) ale jak juz sie kupuje mięso lub wędlinę to trzeba chyba bardzo dokladnie obwąchać i obejrzec,a te sklepy ala delikatesy są niepewne bo tam im przewaznie towar taki kiepsko schodzi...brrrr .Eviko-wczoraj kolega mi powiedział ze będzie miał syna,jego zona jest w 12 tc i ginekolog był pewny, więc jest duza szansa ze twój u ciebie tez zobaczy:))Ja wiedziałam w 14 tc ze bede miała synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja pamietam ze w ciazy mogłam pić capucino z magnezem ( błekitne opakowanie ) \\_/> więc ci wirtualnie wysyłam co by ci sie patrzałki nie zamykalay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny często tak jest ze jak ktoś przyjdzie na zastępstwo to już zostaje...ale szczerze powiem że nie boję się zmiany pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś jeszcze nie tęsknie za kawą...ale w pierwszej ciąży miałam straszna ochotę na ser pleśniowy, colę i tatara - ale jakoś wytrzymałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki maam , kurcze chyba skocze po jakas INKE albo Capuccino bo spie juz prawie ..... Iza moze faktycznie uda sie na swoje ... zyczę Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja pamietam ze ono jest strasznie słabe i lekarka mi pozwoliła bo tam chyba kofeiny nawet nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm oczywiście że dam znać jak wrócę od lekarza. Kisa spokojnie możesz pić jedną kawkę dziennie jeśli masz na nią ochotę. Kurczę a ja zawsze byłam taką kawoszką a tu obrzydzenie do kawy jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po - la dziękuję dodałaś mi nadziei że może dzisiaj się dowiem.... Tak bym bardzo chciała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×