Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa ile godzin rodziłaś pierwsze dziecko? Bo ja córeczkę rodziłam dokładnie 12 godzin i miałam już naprawdę dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - najwyżej dziewczynka będzie chodziła w chłopskich spodniach ;) To duża radość kupować takie maleńkie ubranka. ;) Od razu człowiek zapomina, że trzeba najpierw w ciężkich bólach urodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczyłam z pracy z koleżanką do miasta i tak się zachwycałyśmy nad tymi spodenkami, że nie mogłam się powstrzymać przed ich zakupem. A gdy podeszłam do kasy, aby zapłacić, to dołączyła do nas sprzedawczyni i też się rozczulała nad spodenkami, że takie śliczne, że malutkie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja pierwsze skurcze poczułam rano w sobote a urodziłam rano w niedziele .... troche sie namęczyłam. Miałam bóle poźniej okropne a rozwarcia 0.... Jakos mi pomogli i dałam rade dzięki Bogu...:) Kurcze Evika wiesz ze ja moze naiwnie , ale licze na jakis ciut łatwiejszy poród ten drugi , a Ty? Ale mi smaki narobiłąs tymi ciuszkami, bedzie tak ze wybiore sie po spodniczke w sobote a przyjde z wyprawką dla mojej Martusi ( tak ebdzie miała na imię :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę rozmawiając z Wami kochane zjadłam prawie całą mleczną czekoladę. A wcale nie miałam na nią w ogóle ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja zawsze byłam inna;) Ale nie wiedziałam ze przy duphastonie moze bolec brzuch jak na @- to dopiero 22dc a ja mam objawy jakbym za chwile miała dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia - ale ślicznie imię. Naprawdę śliczne :) Ty napewno wrócisz w sobotę z zakupów z tą nowiutką spódniczką, tyle tylko że z małą różnicą, bo spódniczka będzie różowe i w rozmiarze 56 :) :) :) :) :) Kisa ja też po cichu liczę teraz na łatwiejszy i szybszy poród, przecież tego bólu prawie nie da się wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ja brałam duphaston pierwszy miesiąc i wtedy od razy zaciążyłam, bóle brzucha miałam takie jak na @, byłam pewna że @ jest już tuż tuż, wydawało mi się że za chwilę będzie @. A jej nie było i nie było :) I zrobiłam teścik :) Tobie też życzę dwóch kreseczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory kiedy wybieram sie na zakupy dla siebie to wracam z rzeczami dla małego:):)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach przed bólem jest naturalną rakcją każdego człowieka. Ale dziewczyny nie myslcie o tym, kiedy tuli sie swe dzieciatko zaraz po porodzie w mig zapomina sie o najgorszym bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika hehhehee dobrze powiedziałąs z ta kiecusią :) a tak apropos rozmiarów nie ebde kupowac chyba nic zabardzo na 56 , bo moja Kingusia uropdziłą sie duza ( i tak jest do dzisiaj - po tacie:) )i było na nia za małe w rozmiarach 56 , no moze na tydzien , wiec jesli Martunia ma byc tez duza to lepiej od razu wieksze kupie :) Evika a dla mnie gdzie kostka czekolady ????? Hyy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się mądrzę i idealizuję dziewczyny bo tak naprawdę nie przezyłam tak strasznego bólu, miałam znieczulenie zewnątrzoponowe, trochę bolało ale tyko lewą str brzucha czułam i czułam jak skurcz idzie. Teraz tez bym tak chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej chyba przezyłam poród mojej siostry bo rodziłam razem z nią(jej mąż był posikany ze strachu;) no i biedaczka się namęczyła, było mi jej tak szkoda..pocieszałam jak mogłam a jak się mały urodził to obie ryczałysmy jak bobrzyce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ale Ci zazdroszczę. W moim szpitalu i w moim mieście nie oferują w ogóle znieczulania zewnątrzoponowego. Jedynie jeśli coś się dzieje złego, ale to już inna sprawa. Trzeba rodzić swoimi siłami i nie ma innej opcji. To mnie trochę przeraża. W wielu innych miastach i państwach takie znieczulenie to standard a u nas? Aż się boję. Chyba wolałabym tak jak Ty dostać takie znieczulenie, mniej by bolało :( A nawet nie mam takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika,wtedy mieszkałam i rodziłam w Szczecinie, w Zielonej Górze tez nie robią zo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Czesc nie mam juz okresu 2,5 miesiaca i testy nega=tywne heh ciekawe ale juz wktotce dostane list do zarejstrowania sie u ginekologa ufff nareszcie bo sama nie wiem o co chodzi tyle ze mnie zaczely bolec piersi i calkiem mozliwe ze ,,, dostane a wolala bym byc w ciazy oczywiscie ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greenangel a może jednak się udało...Kisa hmm już też się zastanawiam nad imieniem ale jakoś nic nie przychodzi mi do głowy- jak mi się podoba to już w rodzinie jest...Evika a Ty masz już imię ? Ależ dzisiaj Maam zapracowana ...Halo ....Pola najgorsze to czekanie ale może już ...wszystki miałyśmy objawy jak na @ a jednak się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sluzu takiego nie miałyście,a ja mam i lada dzien dostane mega@:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ale dzisiaj naklikałyscie dużo :D I bardzo dobrze ja sie tylko z tego cieszę :) Ja po wczorajszej wizycie u babci objadłam się jak świnia:o ale jak to u babci ciast ,a ciast pysznosci ......mniam, mniam:D A co po za to tak sobie pisałam wam kiedyś ze tesciowie chcieli się rostac ale sie pogodzili i własnie sie wczoraj okazało że tesciowa oszukuje cały czas tescia i że nadal jakos z tym gachem się widuje :o powiem wam że straciłam już calkiem szacunek do tej kobiety a co więcej mój małżonek wogle znia nie chce gadać bo prawda jest taka że oszukiwała nas wszystkich przez 3 ostatnie miesiące i wyobrascie sobie że to wszystko wyszło wczoraj w spa do którego zabral ją mój teść na 14 dni normalnie suka perfidna a szkoda gadac bo i nie topik o tym :O Co do mnie to u mnie chyba też będzie @ bo pobolewaja mnie od paru dni jajniki co jakis czas i te kości nie wiem jak sie nazywaja to kosci które sa miedzy cipka ( za pszeproszeniem ale nie wiem jak wam to opisać nie wiem jak by chyba miednica:o) nie znam sie natym moze POLA nazwie to fachowo:) ogólnie pogoda taka ze najchetniej w dzien bym spała a w nocy to do 2.30 tv ogladam bo mi sie spać nie chce ogółem jakiś straszny leń mnie dopadł :o powiem wam że mam przeczucie że w tym miesiacu ten Św. mikołaj to jeszcze będzie dyndał za jajca i chyba się z wielkanocnym zajacem spotka :)Tak czuję i już :) KISA- ale mnie wystraszyłaś aż zamarłam na chwilkę jak czytałam dobrze że już wszytsko ok :)Ty juz kochana leniuchuj i te szpitale zostaw w spokoju :) EVIKA- powiedzo tym skurczu lekażowi ale nie wydaje mi się aby to było cos groźnego a co do USG to powiem ci ze ja z 4d bym niezrezygnowała :) własnie dla tego że widac buziuńkę :) i wydaje mi sie że usg nie jest szkodliwe bo i aparaty sie zmieniły od chwili kiedy my rodziłysmy i mam kolezankę która ma zagrozoną ciażę i ma usg co 2 dzień więc uwazam że jak by bylo szkodliwe to by jej co 2 dni nie robili :) POLA- prosze mi tu nie biadolić i wilka z lasu nie wyganiać :) bo moze ten sluz to palamienie na owulkę albo jajeczko sie zagniezdza :) kochana skoro jeszcze nie ma to bez biadolenie mi tu !!! przywołuję do porządku kochana :D i pamietaj że wiara czyni cuda :) IZA-Kotek nawet nie zapracowana , ale syncio ma ferie a w kompie stacjonarnym mi net szwankuje:O Męzuś ze swoim kompem w pracy a synek swojego laptopa mamusi okupuje bo ma nową gre i ferie zimowe :O więc tak z doskoku mogę :)ale cały czas myslę o was i jak tylko sie dopcham to czytam i klikam :) Dziewczyny a może podłaczymy do tabelki imiona dla dzieci :) kazda wpisze swoje propozycje :) co wy na to ???? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja nie mogę zdecydować się na żadne imię, córcia chcę aby jej braciszek nazywał się Mateuszek, mój mąż chce aby był to Kacper, a ja? Chyba bym chciała Bartusia. Więc niestety trudno będzie o jakikolwiek kompromis :( Po-la przestań się smucić! Póki @ nie ma jest zawsze nadzieje, nie pozwalamy Tobie pesymistycznie myśleć, nie i koniec!!!! Musi się udać. Po-la a przez ile jeszcze dni będziesz brała duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dopisywanie imion do tabelki jest super pomysłem, tylko co ja biedna mam wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i całe szczęście że nie miałyście kochane pocieszycielki ,buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- Bartuś to śliczne imię a chłopaki jakie przystojniaki, hoho,wiem co mowię...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI:) A ja mam w domu Kacpra i klawy syncio z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze przed chwilą rozcięłam sobie palucha nożem :( :( Boli, krew leci, będę umierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ależ masz nieprzyjemną sytuację w domu...szkoda Twojego teścia...ach ten baby...powiem Wam, ze jesteśmy gorsze od facetów niestety :( Evika chyba losowanie Wam zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nareszcie jesteś:) juz nie biadolę bo to bez sensu i tak juz wszystko wiadomo a biadolenie nic nie zmieni ,chyba za jakąś robotę powinnam się wziąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×