Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Po-la na stronce www.28dni.pl monitorowałam tylko jeden i ten jeden trafiony. Ale ogólnie prowadziłam kalendarzyk w komputerze - mama taki programik ściągnięty z netu przed zajściem w ciążę gdzieś tak około 6 - 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- tylko mu prezetu nie urudz w czasie wselicha hihihih żartuję :) ale jesc możesz do woli :) Ja mam we wrześniu 2 i w czerwcu 2 wiec wytańcuję sie za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- spoko ja tez klikam na laptopie i nie zawsze ą,ęćź wychodza itd>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- :D:D:D:D:D to super !!!!!kochana ja tam juz czuję twoje II KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie juz nam reklamę wpakowali :o Łobuzy no:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze dzisiaj dużo sprzątanka bo jutro przyłaza mi do okna i skosu wrrrrrr ja pomyśle o tym kuzu to ażmnie skręca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane już szukam tego programu w internecie, bo mam w domu na kompie a w pracy nie mam, ale zaraz znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm,no co ty,przecież @ w niedziele i pewnie bedzie;)jeszcze troche czasu..nie ma sie co cieszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, już znalazłam dołek impantacyjny i bede się nakręcać..Czeka mnie i was kochane lasczki nerwowy tydzien;)-uprzedzam ,będę marudna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KLIKAJCIE DO POLOWY STRONY BO TA REKLAMA UTRUDNIA CZYTANIE:) POLA- kochana ja ci powiem że juz Mikolaj krzyczy że mu jajca odpadają więc na 100% bedzie dzidzia :) nie wiem mam takie przeczucie u EVIKI tez miałam i się sprawdziło więc teraz na ciebie padło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la powodzenia kochana, mam nadzieję że będziesz tak mile i pozytywnie zaskoczona że w końcu się udało (choć wtedy nawet ginekolog powiedział - że nici z dzidziusia w tym miesiącu), jak ja wtedy :) Życzę Ci tego z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - nie wiem czy ja biedna pojadę na to wesele, bo będzie ono w Białymstoku, ponadto będę wyglądała jak słonica :) więc nie wiem, zastanawiam się poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ale to jest ten program KARTA czy kalendażyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- faktycznie to trochę masz:O Sama droga cie może umęczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm -oby to twoje przeczucie sie sprawdziło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-to bedziesz miała orzech do zgryzienia,isc czy ie isc. Moze sprawa sama sie rozwiąże i dostaniesz skurczy przed weselem,problem będzie z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-super pałac,piękna salka, teraz cię rozumiem ze chcesz isc na to weselicho jeszcze bz wielkiego brzucha:) Ale poszalejesz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa GRATULUJĘ STRONKI :) A tak jak piszemy to przynajmiej ta reklama nie zjada tresci :) A co do wesela to mam jedynego brata rodzonego to bym wytancowac się chciała choć by i w 9 miesiacu :) Jak narazie jak bym teraz zaskoczyła to by byl 8 hihihi:) Ale biorac pod uwage ze w tym miesiacu raczej nici z staranek to zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sala jest super bo bylismy tam razem z nimi wczoraj i w zeczywistosci duzo lepiej wyglada niż na zdjeciu:) Byliśmy w jeszcze jednej tez bardzo ładnej ale tam to moga byc 3 wesela na raz a tu tylko jedno :) więc o 100% lepiej bo cały pałacyk z pokojami hotelowymi jest dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wesele będzie ciekawe bo polsko-japońskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki uciekam wynosic rzezcy bo jeszcze meble męzuś bedzie musiał wynieśc po pracy:) wpadne potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jestem pod wrażeniem śliczny pałacyk, ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polsko-japonskie????Będziesz miała szwgierkę japonkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooooow ale pałacyk !!!!!!!!!!!1 No włąsnie polsko- japonskie !!!???? Drugie woooooow. Super. Maam bratowa japonka?? Bomba1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×