Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie kobietki! Słodkiego dnia życzę dzisiaj każdej z was! U nas w pracy jest taki zwyczaj ze firma kupuje dziś każdemu pracownikowi po dwa pączuszki, więc czekam na pyszności :) :) BIGmam - nic się nie bój będzie dobrze zobaczysz :) Powiedz ginekologowi też o wszystkich swoich obawach, wątpliwościach, zobaczysz napewno Ci pomoże. Po-la ranny ptaszku Ty już po pracy? A przede mną jeszcze 6 godzin harówki :) :) Ale zaraz idę przejść się do sklepiku i troszkę kości rozprostować. :) Iza33 - Ty pracusiu! Masz jak najwięcej odpoczywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie i o maleństwo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
dziekuje za słowa otuchy staram się myślec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie poszłam;) szykuję mięso na obiadek, potem wanienka z pianką i trochę lulu pojdę:)Evika-ty to masz fajnie w tej firmie:)same przyjemności:)Fajnie ze możecie pracowac w ciazy kobietki,ja dzis tak sie zastanawiałam-jesli zajde,to moge na poczatku pracowac ale to tez ryzyko jest:( Reanimacja jest ciezka i stresowa, plecak czasem podnosze,kiedy reszta taszczy pacjenta a on wazy 23kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
po_la_ będziesz sobie wtedy odpoczywac i będziemy duuuuuużo pisac .9 m-cy szybko zleci.pracą się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam przewertowałam stronki by znalezc twoje wpisy i widze ze zadałas mi pytanko o moich badaniach-przepraszam Cie ale nie zauwazyłam go wcesniej,zaraz ci napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze w dniu dzisiejszym życzę każdej słodkiego obżarstwa...I proszę o pomoc.tak zastanawiam się czy nie będę miała problemów w pracy ze zataiłam ciąże.W medycynie pracy lekarz pytał tylko czy choruje na coś ale ciąża to nie choroba...to nie mówiłam nic o moim stanie.Teraz kolejne pytanie kiedy mam dać to zaświadczenie, tak myślałam że przepracuje miesiąc i dam bo coraz trudniej się ukrywać.Tak czytam po necie i w sumie wszędzie pisze ze pracodawca nie może pytać czy planuje ciąże albo czy w niej jestem.I ostatnie umowe mam na 3/4 etatu czyli praca po 6 godz. dziennie obecnie pracuje po 9 są to nadliczbowe czy jak powiadomie pracodawce o swoim stanie będę mogła dalej pracować w godz. nadliczbowych??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam na początku usg dopochwowe, cytologię(jak co rok:), prolaktynę,TSH, morfologię,ostatnio FSH,LH i estradiol w I fazie cyklu i progesteron w II fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska:) dzięki,wzajemnie samych słodyczy:) Z tego co się orientuję,to kobieta w ciąży nie moze miec pracy w nocy,w dzien moze chyba pracowac,ale ja nie znam się dokładnie na przepisach prawa pracy. Znajdz sobie w necie prawo pracy i odpowiedni rozdział o czasie pracy i bedziesz miała pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
i co lekarze na to ?pytam bo jesteśmy w podobnym wieku i z tego co czytam staramy się tak samo długo.ja póki co jestem po morfologii (za malo żelaza ) cytologii (również robię co roku )no i teraz usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mam dobre:) zapomniałam -jeszcze miałam 1 cykl monitorowany i własnie w tym cyklu lekarz nie zobaczył owulacji, na nastepny nie poszłam, byłam juz tak spieta ze chciałam wyluzowac.W roku 2-3 cykle mogą byc bezowulacyjne więc założyłam że akurat w taki trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la nie martw się ,uważam że jeśli zajdziesz w ciążę powinnaś być albo przeniesiona na inne stanowisko - spokojniejsze i mniej stresujące albo weźmiesz zwolnienie. Nie martw się 9 miesięcy tak szybko mija. A lepiej by było według mnie żebyś nie narażała swego maleństwa na stres, bo Twoja praca jest ciekawa, fajna ale też bardzo wyczerpująca i stresująca. Nuska27 - ja też do końca nie znam się na przepisach z kodeksu pracy, nie wiem jak to jest z pracą na 3/4 etatu, musisz poczytać w necie albo iść do jakiegoś prawnika. A ja już po dwóch firmowych pączuszkach :) :) Pycha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka - jeśli powiadomisz pracodawcę o swojej ciąży to na 1000 procent w godzinach nadliczbowych pracować nie będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl,rzeczywiscie mogł byc bezowl.,nie miałam bolu brzucha w te dni,jakos sucho było, chociaz temp ok 37,i test oul był dodatni. W tym cyklu czułam i bol brzucha poprawej str, było buzo sluzu, temp skoczyła, testu owu nie robiłam-nie wierze w nie-myslę,że to tylko korzysc finansowe dla koncernow farmaceut a kobietom mieszają jedynie w głowach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
no kochane czas zmierzyc sie z tym problemem.jadę na badanie .trzymajcie za mnie kciuki. wieczorem napiszę czy mam wogóle owulacje czy też jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- fajnie,że masz dobry nastroj po tych paczusiach:) Ja zaliczyłam rano pracy 2 małe paczusie,własnej roboty,pielęgniarka przyniosła z domku- w zyciu tak pysznych paczkow nie jadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam trzymam kciuki :) PO-la kochana sama wiesz najlepiej że w ciągu roku u każdej kobiety może wystąpić miesiąc lub dwa bez owulacji i jest to norma. A co do testów owulacyjnych, to ja uważam że mi pomogły, ale ostatnio słyszałam też że niektóre dziewczyny stosują testy owulacyjne i wykazują one owulację, choć tak naprawdę lekarz stwierdził że tej owulacji nie było. Sama nie wiem dlaczego tak jest. My baby to jesteśmy jakieś takie skomplikowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la aż wstyd się przyznać ale kiedyś te dwa pączki w zupełności mi by wystarczyły, a teraz? Zjadłam dwa i szczerze mówiąc nawet nie poczułam :) Dalej jestem głodna i nawet nie wiem kiedy je zjadłam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis podobno pączusie nie tuczą, zjedz jeszcze dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jeszce nie wciełam ani jednego pączka, kurcze zostałam z tyłu za Wami ;), ale zaraz to nadrabiam :P. Wracajac ze szpitala kupiłam kilka sztuk:D. Byłam dzisiaj za rada Poli zawieźć moje siusiu do badania, wyniki o 15.00 i od razu skocze do gin na 16.00 moze jak ebde pierwsza to szybko załatwie. Ciesze sie ze dobre nastroje panuja na Topiku:) Dzisiaj juz wstepnie zamówiłam kołderke i poduszeczke dla małej no i przescieradełko. Znowu radocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby inaczej :P strona moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa! Widzę że pomalutku szalejesz z zakupami :) :) :) Super! To taka radość :) Daj znać jak wrócisz od gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem zła ...prawie kończyłam i zawiesił mi się komputer wszystko mi zjadło wrrrr chyba zjem 3 pączka :) Kisa takie zakupy są przesłodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
kochane już jestem po usg i okazało się że owulacja już była kilkanaście godzin temu (niestety nie wychwyciłam tego na testach owulacyjnych ).wszystko jest w porządku i jeśli nie była to tzw.pusta owulacja to jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - super! Widzisz tak się bałaś a właściwie nie było czego. :) Powodzenia :) Bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
no to teraz czekam do 5 marca i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
moze rzeczywiście ten topik przynosi szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGmam
Evika77 jak robisz te wspaniałe ,usmiechnięte buźki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja zaraz o wyrka lecę.Sama siedzę,jeden w gorach,drugi w pracy,będę miec stresujący weekend,chyba ze sprawa sie szybciej roztrzygnie:( bigmam:)ciesze sie ze wszystko ok:)bierz chłopa w obroty,jajo jeszcze gdzies tam czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×