Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

POLA- gorzka czekolada :)- a w zasadzie wyglada jak ciemny brąz:) EVIKA- chyba nie ma szans bo po tym opóźnieniu mi sie przestawiło i mam regularnie co 34 dni a 35 jest @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- pewnie smiga od rana do nocy a dziewczyny na dyskotece czekaja to co ma ci opowiadac hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola widzisz jaki syn zadowolony - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34-14 =20,czyli owul. na 20dc wypada,jesli zrobicie to przed wyjazdem to kto wie????szanse olbrzymie,nie ma co sie martic 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pamietam moje kolonię i dyskoteki hmm to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam zrobiłaś się na bóstwo to teraz działaj kochana działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemny brąz-śliczny kolor. Pewnie wyglądasz super:)Ja badzo lubię brązy,duzo mam rzeczy w tym kolorze, a włosy nie,bo jestem blondynką od urodzeina :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- ja jakos kompletnie nie mysle o tym co ma byc to bedzie najchętniej to chyba bym chciała koło maja zaskoczyć ale chciec to ja sobie mogę :) moja psiapsiuła sie smiała że pewnie jak niechce to zaskocze hihihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la synek napewno szczęśliwy, a katarem się nie martw, wiadomo jak to jest daleko od mamy. Wyleczysz katarek kochana, nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja chciałam urodzić dzieciątko w sierpniu, żeby było lew jak ja i się udało :) może maj bedzie Twój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm , Po-la ja też uwielbiam brązy itp i też jestem od urodzenia blondynką :) I często marzę o tym aby mieć ciemne włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - do maja napewno Ci się uda, ja z Kisa będziemy na porodówce się męczyły a Ty będziesz miło spędzała czas w sypialni, czego efektem będą dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam tez dużo brazów w ciuchach :) A męzus własnie dzwonił że do 17 jest w katowicach to pewnie nim przyjedzie to już padnie pewnie jak betka więc nici z tego :( dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Bartek jest twardzielem ,często wiele rzeczy przezywa ,sresuje sie i po sobie znac nie daje,po powrocie będę musiała długo i cierpliwie wyciagac z niego jak mu tam naprawde było,tym bardziej,że to mały indywidualista raczej powolny,czesto sie zamysla,chodzi własnymi scieżkami, w grupie czasem mu cieżko. Ale skoro zadowolony to mam nadzieję że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la, mAAm ja tak bym chciała aby Wam szybciutko się udało :) Normalnie z radości skakałabym do sufitu. Trzymam piąchy z całej siły aby stało się to jak najszybciej. No w końcu ja nie na darmo tak dzielnie piłam tą glukozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - mocna kawa i nie padaj!!!!!!!!!! Masz czekać na ślubnego!!!!!!!!!! I koniec!!!!!!!!!!!!!!!! Po-la - Twój synek to ma już charakter prawdziwego faceta :) Normalnie jak wyrośnie to dziewczyny nie będą mogły się od niego odpędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa- jak pierwszy wyjazd bez rodziców to jak by mu było źle to na 100% juz bys wiedziała o tym :) Mataka nie lamentuj zobaczysz że bedzie zadowolony :) EVIKA- no zobaczymy :) Moze wy z KISA na porodówce bedziecie krzyczec a ja w sypialni hihihih:) Iza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - musi się udać dziewczynom, po prostu musi!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - może i tak będzie z tymi krzykami. Tylko że Twoje w tym momencie będą przyjemniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - no fakt zapomniałam o glukozie hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co laseczki,tak sobie pare dni temu liczyłam ,że gdybym była w ciąży teraz to termin byłby dokładnie 4 11 2009 roku a 4 11 urodził się nasz synek Bartuś:) Niesamowite:) Ale dupa;(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - wrwrwr nie mów HOP!!!! ja mam 3 .11 imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la to byłoby super. Urodzić młodsze maleństwo w urodzinki starszego! Ja tak właśnie będę miała, córkę mam z końca maja i synek też najprawdopodobniej będzie z końca maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do terminu to chyba EVIKA ma podobnie termin do urodzin córki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-oze cos w tym jest i jest nadzieja,może ja w lutym najbardziej płodna jestem:);) Poczekamy,zobaczymy...juz niedługo,jutro lub pojutrze wssto bedzie jasne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie cisza, poza tym, że ćmi mnie trochę po prawej str podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa- może ty już dzisiaj zatestuj hihihii:) i nas w nie pewnosci nie trzymaj :) Tylko dawaj te II krechy puki pic mogę HIHihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×