Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Po-la co to za temperatura????? Ty jesteś cała w pozytywnych emocjach więc to pewnie dlatego :) Zmierz koniecznie tempkę jutro rano i daj nam znać jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - na zakupy dla synka jadę w następnym tygodniu! To już raczej pewne, bo czas mi ucieka jak nie wiem co. Wybralismy też już wózeczek dla maleństwa. Będzie typowo chłopięcy :) Oto on: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.smerfland.pl/zdjecia/1854_med.jpg&imgrefurl=http://www.smerfland.pl/p-827-wozek_wielofunkcyjny-X-Lander-X-A_LIMITED_MORO.html&usg=__2r3k5e3R546JwJmKPBxm_o1EC-Y=&h=400&w=400&sz=23&hl=pl&start=2&um=1&tbnid=KEmFhBZeFiKssM:&tbnh=124&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dx%2Blander%2Bxa%2Bmoro%26ndsp%3D21%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26um%3D1 Podoba Wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika fajny wózio :) nikt nie będzie miał wątpliwości że masz synka :) Ja nie mogę sie doczekac usg w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - wtedy też na bank okaże się kogo nosisz pod serduszkiem? Powiedz jak myślisz nie będzie żadnej nowości ani zmiany płci? Jak Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a może dzieciątko się zasłoni ;) Na razie ledwo siedzę mam taką zgage że szok...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja mam przeczucia że u Ciebie to chłopak na sto procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już niedługo zobaczę :) Ale chcialbym żeby już był sierpień :) Aż Wam zazdroszczę tego maja...ciekawe czy będziecie miały wspólny termin z kisą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - ja też bardzo bym chciała aby był już maj :) Zobaczysz, Tobie też szybciutko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem tylko lece po ____(\'\'\'\'\'\')o____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to już połowa :) Rosnę w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wiedzą oprócz dyrekcji bo jest na urlopie ...spotkanie zarządu przełożono po świetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Laski❤️ Ja własnie wstałam upsss... Witam Was serdecznie w pochmurny dzionek i zyczę wszystkiego co najlepsze dla Was wszystkie:) Pola jestem z Tobą. Ja do kibelka latalam co 10 minut , schizy dostawałam i prosze zaraz 8my miesiac zaczne :D Dziewczyny czyrak objawm ciązowym heheheheheheh dobre ! To Wam sie udało... Maam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa witaj śpiochu :) Chyba też wezmę tydzień zwolnienia i się wyspię za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kawusię sacze to znaczy mleko z kawka;) IZA- ja tez sie nie moge doczekać kogo ukrywasz w brzuszku i podobnie jak EVIKA wydaje mi sie że chyba bedzie siurek:D EVIKA- wózek super nawet prowadziłam go w realu :) moja kolezanka ma takiego identyko i jak narazie jest zadowolona aleksander ma 9 miesięcy więc spacerówkę juz tez sprawdziła :) PLOLA- no kochana to chyba juz nie bawem będę swiętowac :) kiedy chcesz testować ?? ZŁOŚNICA- mam nadzieje że nie baem tak jak ty bedziemy cieszyć sie brzuszkami:) napisz jak się czujesz?? KISA- kochana a ty gdzie się schowałas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- :) Ano POLA pisała że w pierwszej miała więc się śmiałam hihihi:D ze jak ma teraz to jak nic u niej obiaw ciązy hihih:D KROPKA- i bardzo dobrze wybrałas :) kolezanka nie zając nie ucieknie a cyklu trzeba pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czy Wy wiecie co dzieje się u mnie za oknem? Śnieżyca i taka potężna że szok. Wieje normalnie halny i jest okropnie zimno!!!!!!!!!!! Ja chce wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA to tak jak w wawce cała przemoczona przyszłam i parasola mi mało nie połamało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartujcie u mnnie nawet ładnie chociaż zimno :) Ja chcę wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- podeslij nam troche:) u mnie pada deszcz z lodem :o i mało głowy nie urwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam proszę bardzo :) Niedziela byla taka śiczna, słoneczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie zartuj z ta pogodą:D U mnie dobrze. Dzisiaj dalszy ciąg imprezki córci fuuf. Jutro odberam badania z labolatorium i jade na zakupki. Kolejny etap wyprawki dla malucha , a dokładniej kosmetyki i uzupełniam zawartośc mojej torby szpitalnej :) Ja chce wiosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja waga dalej stoi , chyba schizy dostaje bo bezprzerwy sie waze :( Pocieszam sie tylko tym, ze brzuch sie powiększył a skóra suchaaaa. Ładuje w nią tone oliwki kremów na rozstepy :) Rozstępów narazie nie widac. Mam nadzieje ze nie bede miała jak przy pierwszej ciązy. No moze 2 wyskoczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×