Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- posyp wiórkami kokosowymi dodaj lód i słomeczke i prawie jak malibu bedzie;) EVIKA- ale olbrzymi buziol mnie w polika trafił :DAz z kszesła spadłam hihihi:D👄 POLA- WITAMY !!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, ależ sytuacja! dziewczyny mają według mnie rację,całkowicie się z wami zgadzam.Ja też pozmawiałabym ze szwagrem,a jeszcze lepiej- z siostrą.Poprosiłabym ją na stronę,albo umowiłabm się z nią na rozmowę. Ona ma problem. Ale to nie usprawiedliwia jej zachowania:( To jekas dziecinada,albo ciężka depresja (bo chyba nie zwykła ludzka zawisc??). Ja też bardzo jej wspłczuję,że nie udaje im się zajsc,ale mAAm może miec rację-ona moze miec problem natury psychicznej-jest zestresowana,zablokowana i w takim stanie zajscie w ciążę może byc problemem(i tu rzeczywiscie psycholog,bo ona sobie z tym nie radzi). To trzeba szybko przerwac. Taka sytuacja nie moze sie ciągnąć..A jak juz zajdzie to znow stanie sie przesłodką,kochającą siostrą?? Kochającą siostrą chce byc tylko wtedy gdy jest jej w życiu dobrze??? A jak żle to już nie?? Zastanawiające...Rozwiążcie ten roblem Eviczka..ty jestes mądra,rozsądna-dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o do mjego czyraka-otóż on ma się dobrze,dziękuję za troskę:D On żyje własnym życiem i własnie został grubo potraktowany ichtiolem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la dziękuję 👄 masz rację kochana. Tak nie może dłużej być. Przy najbliższej okazji postaram się jakoś porozmawiać. Dziękuję, kochane jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la - dosadnie bardzo ujęłaś to co ja sie starałam delikatnie zasugerować :-) Czyli rozumiem wpisujemy czyrak jako jeden z pierwszych oznak ciąży, hihihi :-)) Evika - dziewczyny mają rację. Niejedna osoba na twoim miejscu juz by się dawno wypięła na to wszystko. Jestes naprawdę dzielna i cierpliwa! I na pewno na Twoim miejscu porozmawiałabym z rodzicami. Nie warto czekac w milczeniu bo to tylko pogorszy sprawę. A konflikt będzie narastał... No i dzięki za buziaczka :-) Iza - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ty nie jestes niczemu winna, masz prawo cieszyc się swym stanem i macieżynstwem,nikt nie ma prawaci tego odbierac:) A ja pocieszyłam sie swą temp 37,3 ach, wiem ze mogę sobie ją gdzies sadzic bo jest popołudnowa ale chociaz oko nacieszyłam:D Puki co żadnych objawow @@,nicnie czuję,jedynie napięcie w piersiach i kłucia od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- pa,pa miłego popołudnia i wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ale się ciesze z twojej tempki :D az mi sie geba od ucha do ucha smieje :D a tempke gdzie miezyłaś( pytam bo wczoraj pisałas że pod pachą ) Pytam sie bo ja zazwyczaj mierzyłam w pochwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja jestem na 1000000000000000000000000000% pewna że wasz syncio wkrótce będzie miał rodzenstwo:) Jest on więc dlaczego ni miałoby byc więcej bobasków???:) mAAm-masz dopiero 29 (czy 30??nie pamiętam..nie wazne) lat,wszystko przed wami,mozecie miec jeszze nie jedno dziecko, ja mam wszystkie koleżanki po 30 które dopiero teraz są w ciąży z pierwszym dzieckim lub się starają. Będzie dzidzius i to za bardzo bardzo niedługo zobaczysz👄🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- oj chciała bym krusznkę :) Zreszta mój syn od 4 roku zycia o niczym innym nie mówi jak o rodzeństwie :) Wczesniej chciał siostre a teraz brata :) Ja mam jeszcze 29:) w lipcu peknie mi 30 :) na więcej dzieci sie nie zapatruje ale ta dwujeczke to bym bardzo chciała :) Powiem ci że trochę sie boje jak jest z ta owulka u mnie bo i ta @ dostałam wczesniej o 9 dni ale faktycznie zmieniłam kategorycznie sposób odrzywiania się i schydłam więc mam nadzieję że to przez to się przesuneło :o A co do temp pytałam bo własnie nie wiem jak sie odnosi temp z pod pachy do ciazy ? wiem że ta w buzi jest 2 C nizsza niz w pochwie :ochoc moge sie mylic :O A co do ciebie kochana to II krechy juz sa na bank bo przezciesz zajaczek wielkanocny się wystraszył dyndania za jajca koło Mikołaja ihihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znlazłam naszą tabelkę> Dziewczynki,wpisujcie się:) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................03.02.2009..........29.......... .....W-wa.. WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************** ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja tez jestem raczkiem z lipca(21):D Wiesz,nasz młody tez się pyta,kiedy? kiedy? dzis mu powiedziałam,że chciałabym ,żeby na wiosnę zamieszkała w moim brzuszku dzidzia, a on mi na to "..ale wiesz mamo,żeby była dzidzia to trzeba robic ..noo ten.... noo sex... i musi byc noo....ta....noo..."Ja pytam-co musi byc? ..a on " ....noo...sperma." Tosmy sobie pogadali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dobre a twój mlody to chyba jest rok młodszy od mojego ? Bo mój ma 9.5 ( 4 lipca :D więc tez raczek ) A ja ( 18 .07)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-jesli zrobisz sobie monitoring tempki to będziesz wiedziała kiedy te dni.Może się skusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja klikam dwie daty bo nie wiem kiedy bedzie @ ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... mAAm..................26.03/2.04.2009...29...............W-wa....... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- u mnie tempka odpada bo ja różnie wstaje rano a powinno się miezyc za raz po przebudzeniu i o tej samej porze :o a ja albo wstaję bardzo wczesnie albo budzi mnie budzik tak jak męza i ni on wstanie z wyraka to nie ma bata musze leciec i się wysikac bo nie wyrobię więc nie bardzo mam jak :o ale jak dostanę teraz @ i będe juz wiedział czy mi sie znów te cykle nie przestawiły to chyba udam się do gina na monitoring cyklu :) bo nigdy go nie robiłam :)A co do skorpionika to moi rodzice sa skorpionami 28,24 paź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze jest to że dla nas to takie małe dzieci a oni juz swietnie zorietowani i wiedzą że dzieci sie z kapusty nie rodzą hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA i dziewczynki zmykam po młodego 👄 wpadnę wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy!!!!!!!!!!!!!;) czyżbyscie wszystkie już spały?? mam nadzieję,że nie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdziłam na rowerze,przejechałam 47 min ,zmachałam sie na max i oczywiscie od razu do kibelka patrzec czy cosik leci a tu dalej nic..;) nic nie widzę nic nie czuję, dosłownie,zero objawow jakichkolwiek...czekam dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie już śpicie ale ja dzisiaj caly dzień pracowałam i dopiero teraz przeczytałam co wydazyło się dzisiaj. ja jestem już po owulacji i czekam na wyniki ,temp. 36,9 , brzuch pobolewa czyli tak jak co miesiąc. @ ma przyjśc 1 kwietnia czyli w pryma aprylis ( mam nadzieję że nie zrobi mi żartu ) Pola ja mocno wierzę w twoje II krechy wiec głowa do góry :) Iza ciesze sie że jesteś juz spokojniejsza o pracę krop.ka działaj i nie oglądaj sie na nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... mAAm..................26.03/2.04.2009...29.............. .W-wa....... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35..............ŁÓDZKIE PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK dopisałam się do magicznej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Żebyście Wy kochane wiedziały ile u mnie jest śniegu za oknem.... Normalnie zima stulecia. Gdzie ta wiosna????????????????? Po-la jak dzisiaj Twoja temka? Daj znać koniecznie bo mocno się niecierpliwię :) Oczywiście mam nadzieję żę @ dalej nie ma. Po-la kochana Ty tak się nie przemęczaj na tym rowerku, bo tam dzidzia w środku zadyszki dostanie :) BIGmam - powodzenia, musi się udać! mAAm - super że odgrzebałaś naszą tabelkę bo już się sama zastanawiałam jak dawno jej nie widziałam :) A moja przyjaciółka urodziła dziś w nocy synka:) rodziła tylko 4 godziny :) Cieszę się jej szczęściem od samego rana :) :) :) :) No kobietki trzeba przełamać tą naszą stoicką ciszę na tym topiku. Wiosna w sobotę, bociany już lecą i w końcu posypią się ciążowe kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×