Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

no ale próbuję sobie tłumaczyć że ten lekarz nie zna do końca mojego organizmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam- wszystko uciebie wygląda super,owulka była, tempka jest swietna, bolamisie nie przejmuj,po owulce moze nawet wystpic podraznienie otrzewnej jałowe,a to boli le jest niegrozne. Jesli usg,cytol. ok to nie m sie czym martwic:) kropka-działasz i fajnie:)Tempka skoczy lada dzien,jetem tego pewna.To nie musi byc duży skok,wystarczy 2 kreseczki:) EvikA-mierzyłam,choc juz nie chciałam bo dosc mam termometru.Mierzyłam pod pachą.Było 36,8,czyli w pochwie pare kreseczek wiecej ok 37,2.Teraz siedze i poce sie,a jednoczesnie mam uczucie zimna, temp pod pachą 37;) serio:)Poza tym nic nie czuję. Moj sluz jest skąpy i dzis bardzo ciemno brązowy.Wzięam duphaston.Testu nie robie,boję się STRASZNIE. Uwierzcie mi okropnie sie boję. Poczekam ,jak sie @ nie pojawi do niedzieli to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko- a ty jak się dzis czujesz? jak twoj synciu? wierzga sobie czy odsypia nockę;) ochłonęłas po wczorajszej pozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ja tak super to mam kilka miesięcy i nic nie wychodzi .Pola sama wiesz ze plamienie może byc w dniu @ i można jednocześnie byc w ciąży .głowa do góry !!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bigmam- moze tak byc,dlatego sie denerwuję:) Ale co tam, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ale super że Ci się śniłam :) mam nadzieję że nie był to koszmar ;) PO-la trzymam kciuki :) Wiem że jest Ci teraz ciężko, bo te czekanie może wykończyć człowieka, dlatego nie denerwuj się kochana, co ma być to będzie. Nadzieję trzeba mieć zawsze. Po-la dziękuję ja czuję się bardzo dobrze, wręcz wyśmienicie. Nic mi nie boli, nic mi nie dolega i jest super :) Dziękuję. Syncio rośnie, dzisiaj od rana jest bardzo spokojny, w brzuszku jest cichutko jak makiem zasiał, pewnie śpi sobie smacznie :) ale za to w nocy troszkę się kopał i wczoraj wieczorem był bardzo aktywny - myślę że było to spowodowane tym, że byłam wczoraj zdenerwowana po tej rozmowie z siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ale Ci zazdroszcze tego uczucie kiedy dzidzia sie rusza :) u mnie to było całe wieki temu i już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - wkrótce sobie przypomnisz jak to jest. :) Jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) cieszę się:) super ,że tak dobrze znosisz ciążę,nie jedn mogłaby ci pozazdroscic:) Tak myslałam ,że mały w nocy imprezował;)miałam rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - super, że się dobrze czujesz!!!! wiecie co. Ten gynoflor chyba nie bardzo zadziałał :-( Ten śluz jak białko jajka kurzego się nie pojawił więcej, nic, zero, natomiast leci ze mnie normalnie woda a nie śluz. Od wczoraj. Mokro, ale woda. BIGmam - a Ty jak po tym wiesiołku? Maiałaś więcej tego sluzu jak białko? Czy tez taka wodę? Niepokoję się bo to wygląda tak jakby owulka miała być, dni płodne są ale mój organizm zero typowych objawów, poza bólem podbrzusza. Jak to jest z tym śluzem? Wprawdzie nastąpiła jakaś zmiana - wcześniej był kremowy a teraz woda, przezroczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka-ja tez miałam chwilę rozciąliwy i potem duzo wodnistego.Ten wodnisty tez jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja szczerze to nie umiem obserwowac sluzu.miałam mokro w gatkach ale czy on był jak bialko to ci nie powiem bo go nie bralam w palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja mierze tylko temp.i w dniu owulacji spada a na drugi dzień rośnie o dwie-trzy kreski i potem powolutku z każdym dniem rośnie znów o dwie.tuz przed @ spada.tak bawie się juz dwa cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi łatwiej niż np. Poli która pracuje na zmiany bo ja zawsze wstaje o tej samej porze . krop.ka jak będziesz sie tak głowic to z tego stresu owulka tez może sie przesunąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - zapomniałam napisać że życzę powodzenia u gina, ale jestem przekonana że wszystko ok!! Szczególnie że się tak dobrze czujesz :-) BIGmam - Po_la ma rację z tym bólem poowulacyjnym. Mi dokłądnie tak samo lekarz tłumaczył dlaczego niektóre kobiety boli przed, niektóre w trakcie a niektóre po owulce. I dokładnie mówił o tym podraznieniu otrzewnej, że niektóre kobiety tak wewnętrznie krwawią podczas owulki że dochodzi do podrażenienia otrzewnej i to wtedy bardziej boli niż owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane. wiem, ale ten test owulac. wczoraj mnie dobił :-( zawsze myślałam, że śluz płodny powinien być jak białko jajka, i włąśnie chciałam się dopytać o tą wodę, bo mam ja pierwszy raz. Do tej pory w te dni było suchutko jak już wam pisałam. Dobra, poczekam co lekarz powie dzisiaj. Już nie będę myśleć, analizować bo to nie ma sensu :-( chociaż z drugiej strony wiecie, dociekam co może być nie tak że nie zachodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki z tym śluzem to chyba jest różnie. Najlepiej jak ciągnie się on jak białko jaja kurzego, wtedy jest najbardziej płodny. Ale u każdej kobiety jest inaczej i czasami śluzu może być mało i znajduje się on wewnątrz nas, głęboko i że że sama kobieta w dniach płodnych może po prostu go nie zauważać lub nie rozpoznać. Tak mi tłumaczył gin. Także nie martwcie się kobietki. Brak śluzu to nie wyrok. prop.ka - dziękuję, boję się tej wizyty ale z drugiej strony cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - daj koniecznie znać jak było u gina i co powiedział. Po-la - dziękuję Tobie kochana że cieszysz się moim malutkim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam .ide obiadek szykowac i troche chalupkę ogarnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie rozumiem. przed godziną nie umiałam siedzieć z bólu a teraz mnie wcale nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę wam po wizycie co powiedział lekarz. boję się że owulki nie było/będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy znamy te słodkie symbole komputerowe zwane "emotikonami", gdzie: :) oznacza wesoly :( oznacza smutny. Czasami pokazywane są w ten sposob: :-) :-( Ale czy ktos zna "dupokony"? No to jedziemy: (_!_) normalna dupa (__!__) gruba dupa (!) chuda dupa (_*_) boląca dupa {_!_} drżąca dupa (_o_) dupa kochająca inaczej (_O_) dupa bardzo kochająca inaczej (_(*)_) boląca dupa bardzo kochająca inaczej (_@_) dupa po biegunce (_qp_) dupa robiąca qp (_#_) skopana dupa (_$_) sprzedajna dupa |_._| płaska dupa (_!_) dupa blada (_!!!_) pijany w trzy dupy (_x_) pocałuj mnie w dupę (_X_) z dala od mojej dupy (_zzz_) zmęczona dupa (_E=mc2_) inteligentna dupa (_?_) głupia dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam po raz pierwszy z przepisu od koleżanki pizzę. Rany, wiecie jaka dobra!!!! Mój mąż-niejadek zjadł 3/4 blachy. musze to powtórzyć, a jakie proste.... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadłam zobaczyć co u Was dziewczyny....posprzątałam całą sypialnie łącznie z szafą , komodą - nareszcie bo jakoś nie mogłam się zabrać - jestem chomikiem i uwielbiam wszystko składać a jak mnie najdzie to wyzrzucam i wyrzucam ale bardzo rzadko :( i teraz idę robić obiad :) Kropka daj przepis :) Evika daj znać jak po wizycie Pola ja nadal trzymam kciuki Bigmam działaj działaj Maam pewnie śpi ;) Kisa jak remont ? Piszcie dziewczyny bo tak przyjemnie się Was czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja sie witam. Żyje dziewczyny, remont trwaaaaaa.... U mnie okej. Choc mała mi sie mało dzisiaj rusza i juz ją az prowokuje. Nie wiem czy taki leniwy dzien ma czy co....normalnie to szaleństwo jest. Całuje wszytskie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ale wczoraj dawałas czadu :D już z wawy strarz wywali :) A tak serio ja tez czesto mam taki sluz jak woda i wcale sie nie ciagnie :o KONIECZNIE KLIKAJ JAK BYŁO U GINA :) EVIKA- az ci zazdroszczę :)mam nadzieję że juz masz troszkę lepsze samopoczucie po rozmowie z siostrą :) i klikaj jak dzisiaj jak syncio u gina sie spisywał :) czy fikołki na głowie robił:) KISA-Córcia też czasem odpoczywa :)Super ze klikasz :) i uciekaj mi z tego pyłu :) POLA- ja tam nadal wierzę w twoje IIKRECHY kochana zobaczysz :) BIGMAM-to troszkę wczoraj naklikałysmy ihiiihi:)Za ciebie tez trzymam kciukasy :) A u mnie cóż 19dc i powiem wam że rano mierzyłam tempkę :) ale chyba mam termometr schrzaniony bo pokazała 36.2 a 20 minut temu inny bo rtęciowy i w pochwie( poswięciłam się ) 36.7 więc u mnie to po całosci jwdna wielka, ogromna DUPA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×