Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nuśka - to raczej ja stwarzałam problem dentyście i mówiłam że nie chce wyrwania niż on, on od razu chciał rwać. To ja się ociągałam, bo bałam się że to zaszkodzi. Nie martw się, przejdź się do innego dentysty. Zbliża się weekend, co zrobisz jak będzie Cię mocno bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska- z bolem zeba mają obowiązek Cie przyjąć, w dodatku w ciąży to juz szkoda gadac... idz do innej przychodni bo widac oni tam niewiele potrafią skoro kobitki w ciąży sie wystraszyli:) Jesli masz kłopoty z dostaniem sie do dentysty z bolem zeba idz do NFZ i złóż skargę na przychodnie lub konketnego dentyste ktory nie chciał cie przyjąć ,a najlepiej zrob im tam porządną awanturę, załatwią ci wizytę od ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ja ci powiem że jak rodziłam młodego to mnie nie chcieli do sali do porodu rodzinnego zabrac bo stwierdzili że i tak będzie CC mało tego ściagali do mnie ordynatora ( w niedzielę) i on mnie badał i nakazał natychmiastowe CC bo przestałam czuc ruchy dziecka a na porodówce mnie lekaz przedszymał od 10-18 i nie chciał ciać bo miałam rozwarcie na 4 palce miałam skurcze takie że dawno powinno być po ale ja ich kompletnie nie czułam byłam tak obolała mocz miałam z krwią gesty jak budyń i jak budyń mazsie nim kłucił ja wyzwałam go od skurwysynów a on do rodziców moich pod porodówka no szkoda aby takie młode dziewcze sie przekreciło i łapówe chciał:OAle na moje szczęscie nastapiła zmiana lekarza i momentalnie mnie na CC wzioł niemal pokłucił sie z tamtym :O I młody urodził sie na 3punkty w zamartwicy ale naszczescie szybko punkty rosły i było 8:)I jeszcze jak by tego było mało przełozona pielęgniarek wyskoczyła do mnie z tekstem pani to już nigdy dzieci nie powinna rodzic bo pani organizm nie toleruje obcego ciała w pani :o mówie wam myslłam że skonam i w tym szpitalu pracowała moja obecna gin tyle ze w tedy była na urlopie bo rodziłam w lipcu powiedział mi że ten lekarz który nie chciał mnie ciac był na wymówieniu bo od sierpania juz nie pracował bo były znim problemy i ze mam się apsolutnie nie przejmowac jakiś gadaniem pielegniarki bo gadała głupoty a co do zatrucia ciazowego to na 35 % będzie ale wtedy dostaje leki i wszystko wraca ,i ze jak by cos było gorzej to przyjmuja na 3 dni do szpitala na dodatkowe badania i normuja leki aby sie woda w organiźmie nie zatrzymywała :) A w najgorszym wypatku rodzi sie w czesniej ale to juz w ostatecznosci co sie bardzo zadko zdaza wiec kobita mi przywruciła wiare i cheć do drugiego dziecka bo powiem wam że strasznie sie bałam i mój maz tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- widze że sie udało to mozemy zaczać klikac zaproszonka hihihi:) POLA WITAMY W NASZEJ KLASIE🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- niechcący stałas sie moderatorem hihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ok, juz was mam mAAm i Evika:)Evika,ale fajnie wiedzic jak mniej więcej wyglądasz:):) zdj mało wyrazne ale zawsze cos:)Maam- wczesniej juz zobaczyłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by nie byc -miało byc....wrrrr nienawidze tego laptoka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna to jakos przekierunkowac na którąs z nas ale nie wiem jak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo z mojm laptope w koło ĘĄ i inne takie nie wychodza jak paznkciem klikam a mam długie :) POLA - wejć w klase i z prawej strony masz napis opcje kliknij to i zobacz co ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ale to w niczym nie przeszkadza że jestes moderatorem :) po prostu tylko ty masz władze i mozesz usówac nasze posty i skasować całaklase z netu hihiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli jarze o co biega.Znalazłam wasze fotki,hihihi.Super jestescie:):D,tez cos wrzuce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- teraz to my gaciami będziemy trzasły przed toba :) PANI PREZESOWO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - straszne przeżycia, szok. że kurka musiałaś na niego trafić. co za popieprz....c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- gratuluję stronki :D A no kawał chuja był z niego i pamietam jak dzisiaj jego nazwisko tamborowski tamburyn pierdzielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- rzeczywiscie,szkoda słów, powinnas go podpie.....lic gdzies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to powinnas szpitale szerokim łukiem omijac:);)mAAm pecha masz..trafiasz na złych ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka:) tez witam i dziękuję Ci i wszystkim za zaproszonka:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotkę załączyłam, moim siostrzencem Oskarkiem w tamtym roku nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la bardzo ładnie wyglądasz :) Uciekam już od domku Pa pa A potem do gina Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×