Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

oje cycory-ratunku!!! al diwne uczucie, normalnie piłuą mnie od srodka,az sie pocę jak mysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja myślę że jest jeszcze nadzieja a piersi to mnie tak bolały jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-:) co ma byc to bedzie, jesli mam byc w ciąży to będę i to przejdzie,jesli nie mam byc to sie @ rozkręci..Na wszelki wypadek łyknęłam sobie jescze duphaston,nie zaszkodzi a moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece pod prysznic i szybko os chłopakom do jedzenia skleic na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłabym już do domku :) Nic mi się nie chcę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w kiblu. zero śluzu. dziwne to wszystko. przypuszczam że się nie uda dopóki ten śluz sie nie poprawi. Bo gdzie maja się te plemniczki przechować?? uuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - do domku już niedługo... Podziwiam Cię że Ci się chce pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ JESTEM I RACZKĄ MACHAM DO WAS:D POLA- ja się zgadzam z dziewczynami NIC JESZCZE NIE JEST PRZESĄDZONE!!!!@ jeszcze nie ma !!!! i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!:D pisałam już ale napisze jeszcze raz plamienia na poczatku moga być !!! dla pocieszenia powiem ci że moja mama przez 2 pierwsze miesiace miała okres ciutkę słabszy i nawet nie wiedziała że jest w ciazy z moim bratem:D wiec spokojnie :) KROPKA- ty kochana działaj !!!! one się nie będą przechowywać tylko ten jeden tak się rozpedzi i bedzie leciał ,wymijał,góra dół,któregos zepchnie na prawo któregos na lewo i trafi w sam środek :D a potem się zdziwi że ogonek stracił :D i jak go prad nie pierdzielnie, jak nie popiesci to az się biedak zdziwi jak go w miliony podzieli a potem to już główka, rączki, gicołki i albo cos wyrośnie miedzy nogami albo nie i za 9 miesiecy krzyknie AAAAAAAAAAA MAMA AAAAAAAA TATA AAAAAAAAAAAAAAAA o ito tak w duzym skrucie WIEC PODPALAJ TĄ CHAŁUPINKĘ DZISIAJ !!!!!JA TRZYMAM KCIUKASY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ale piękny wywodzik:D:D ale w pełni cię popieram:D ziałaj kropka działaj,nie patrz na tempke,sluzy tylko działaj,działaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - no niesamowite to co napisałaś, ale się uśmiałam, hahaha!!!! Dobre, dobre, podoba mi się Twój tok myślenia :-))) Oby się okazało że u Ciebie też ten proces już zaszedł.... i Ty też, hehehe Co do działań to obowiązkowo :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la - jak tempka służy?? Przeciez powinna juz iść w górę chyba, nie? Pierwszy cykl mierzę i powiem Wam że strasznie się gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- trzymam KCIUKASY!!!!!!! POLA- kochana za ciebie TEZ TRZYMAM !!! Dziewczyny a tak serio to do całych staranek trzeba na pełnym luzie podchodzić !!!!!bo inaczej to zwarjujemy :D Co do mnie to raczej spodziewm się @ choc może jeszcze jutro męza zbałamucę o ile to on mnie nie zbałamuci pierwszy hihiih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja ci powiem że się trochę zastanawiam bo TY JESTES NASZA NAJUKOCHAŃSZA DOKTURKA I WOGLE NAJ NAJ - tylko czemu ty sprawdzasz ta tempke pod pachą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-sprawdzam pod pachą z lenistwa:) ;)po czym dodaję sobie 0,2-0,3 st i mam w pochwie!!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- właśnie pytałam miedzy innymi dla tego bo nie wiedziałam ile się dodaje aby było tak jak w pochwie hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki mi tak się chce spać że ja już nie wytrzymuję :( Już nie mam siły, zaraz zasnę przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie doczytałam wasze wpisy poranne dziewuszki i widzę tu sliczne imionka waszych przyszłych pociech:) Nell-rozkosznie mAAm,cała reszta tez a Oskarek to mój siostrzeniec, super chłopczyk:D Marta,Katarzyna-Kisa-mi tez się podobają-szczególnie Kasia:D A teraz płec:D otoż ja teraz gdybym miała iec dzidzie to hciałabym miec niespodzinkę i do konca nie wiedziec co będzie:) wszystko jedno:) Bigmam:) ty wracaj kochana z pracy i do wyra bara bara ta samo jak kropka a i mAAm nie zaszkodzi jutro poprawic jak m wroci targów:);)Ale będzie sie działo!!! A za jakies 2 tyg to będą tu emocje!!! az się boję:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- nie krępuj się, tnij obie drzemkę przy biurku, ludie zrozumieją :):;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zrobic sobie zieloną herbatkę\_/> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie chce wyjasnić jak to jest z tą tempką :-( buuuuuuuuu ona przed owulką powinna juz trochę wzrosnąć w międzyczasie owulka potem jest podskok i sie utrzymuje do @. a przed samą @ trochę spada, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a a a a a a a abyły sobie kotki dwa :D POLA- a boj sie kochana bo za dwa tygodznie to ty juz poranne mdłosci będziesz mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- chyba w dniu owulki spada a potem rosnie ale nie jestem pewna zaraz ci sprawdzę :) Evika jest znawca tempki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję z cytrynką:D zdrowko mAAm:) Dzis nasza pociecha przyszła dodomu godzinę po lekcjach:( Tzn on by pewnie jeszcze pozniej przyszedł ale poszłam go szukac. A on sobie ze swoją paczką po osiedlu spacruje:P Oczywiscie jego kumpela Patrycja od razu w jego obronę,że kotki karmli dlatego ne wrocił...Zgarnęłam go do domu, ata zamknął sie z nim w pokoju na męską rozmowę i teraz syncio ma szlaban, a żeby mnie udobruchac prasuje wszystkie ubrania,hihihi.Słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to ci się synowa pyskata szykuje hihiiihi:D EVIKA- napisz jak z ta tempka bo nie moge znalesc tego kropce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- tempka zazwyczaj powinna wzrosnąć zaraz po owulce,ale moze tez w dniu owulki a moze tez tuz prze owulką:D hihihihi i badz tu mądrym człowieku no nie?????hihi. Tak czytałam.....Ale exert nasz od tempki niech się wypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×