Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

rany ale babsko.musisz koniecznie za wczasu przygotowac się jeśli wiesz że coś takiego może sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana obcykana to ja juz jestem od góry do dołu :D ale dzieki bogu mam super lekarke koło domu :) za wizyte bierze 120zł ( wizyta+ cytologia+ usg+ badanie piersi i jeszcze gada ile tylko chcesz wiec wizyta około 45 minut.) i jeszcze telefon domowy, kom, wiec luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościc.ja chodzę na tzw.rejon czyli szybko ,jak najmniej informacji ( jak sie nie dopytasz to nic nie wiesz ) no i kolejki.prywatnie to robiłam tylko usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba zmienię lekarza bo z tym moim to trudny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przychodnie blok obok ale nie było gina teraz juz jest ale chłop a ja jakos tak nie bardzo do chłopa wole kobitkę a ta mam 10 minut spacerkiem od domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie możesz z nim dogadac to zmieniaj bo wkońcu z ginem powinno sie gadac o wszyskim a nie tak by zbywał oby odbebnic swoje i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chłopów nie lubię co oni mogą wiedziec o naszych sprawach (tyle co z książek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mAAm pora na mnie idę pod prysznic i lulu :) jutro dowiemy się co u krop.ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak uwazam choć mam kumpele która twierdzi że jak jej ma ktos w pipce grzebac to tylko chłop a nie baba jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ale się rozpisałyście wczoraj ciemną nocką, aż miło się czyta :) Po-la jak u Ciebie z @??? Mam taką głęboką nadzieję że jej nie ma i nie będzie prędko! Tak bym chciała aby Tobie się udało. Wierzę w to, że jeśli przełamiesz te ostatnie spokojne miesiące, to później posypią się ciążowe kreseczki aż miło będzie patrzeć :) Jak dobrze że dzisiaj już jest piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Czesc Evika:D Czy tu ty jestes tylko,kochana? ;) U mnie bez zmian,to co wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli brunatne plamienie. Dzis moj 27dc, czekam az mi sie wszystko rozkręci. Czekam na @ ,na bol brzuszka,w ogole na jakis pms,bo jak na razie cisza ale dzien jest długi a mamy dopiero ranek:)Ogólnie czuję sie tak jakbym macicy nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dis przepękne słoneczko i -2 st! mrozy wrociły!;P Wysłałam chłopkow d szkoły i pracy i dalej sie lenie:D Lenię sie cały tydzien,cudownie mi:D Młody poszedł dzis wiosnę witac więc luz w szkole a od poniedz ma rekolekcje więc kolejne 3 dni luzu.A ktos mi mowił ze 2 kl przez komunię jest ciężka...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Pola jestem pewna że @ nie będzie .ktoś w końcu musi przełamac tą ciszę II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temp 37,3 czyli powoli rośnie ,od dzisiaj zaczynam luteinę .żeby tylko ten brzucho mnie nie bolał to byłoby super (narazie nie boli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola fajnie ze twój synek ma labę.mój pomimo rekolekcji ma normalne lekcje (do kościoła chodza po południu ) ale zatrzymałam go od wczoraj w domu bo boli go gardło i miał stan podgorączkowy.bylam z nim u lekarki ale ta dała mu tylko groprinosinum ,tabletki na gardło i kazała siedziec w domu do poniedz.tak też zrobiłam.ale narobi mu się zaleglości .powariowali w tym gimnazjium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Po-la a mierzyłaś rano tempkę zanim wstałaś z łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie drogie koleżanki :-)) aleście się rozpisały! super! no i miałyście razję: ja czasu nie trciłam, hahaha :-)) mmmm, te staranka to taka przyjemna sprawa, hahaha Po_la - trzymam dalej kciukasy, musisz kochana mieć te II krechy i już, koniec, kropka! A zaraz za Tobą my! Testu nie robisz? BIGmam, mAAm - mój gin jest facetem, i też troszkę mnie to krępuje, ale staram się na niego patrzeć bezosobowo, hahaha. u nas nie ma po prostu dobrej lekarki, wogóle lekarek-ginek. jest strasznie mało. mierzyłam dzisiaj tempkę: 35,8 czyli bez zmian, robiłam test owul. i negat. ale dzisiaj tak mnie napierdzielają jajniki, cały dół, ledwo umiem siedzieć więc owulka lada moment. a dzisiaj idę po pracy do gina więc jestem potwornie ciekawa co powie!!!!!!! Najlepsze będzie jak będzie mi robił usg i powie: właśnie ma Pani owulację, hahahaha. Chyba padnę ze wstydu. Wczoraj leżałam z nogami w górze, świeca prawie przez 20 minut i na tyle mi cierpliwości wystarczyło. Słyszałam, że powinno się 30 min, ale wiecie co? To dla mnie i tak dużo, bo to nie wiem, jakieś takie dla mnie trochę upokarzające jest. Dziwne, myślałam, że po prostu po przytulankach nogi w górę i już ale psychicznie nie bardzo. Sama nie wiem czemu. A mój mąż chyba coś wyczuł bo leżał koło mnie i mnie głaskał.... on mnie cały czas do tego namawiał ale nie chciałam. no a teraz to już się czepiam wszelkich sposobów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, BIGmam - za Ciebie tez trzymam kciuki!!! Evika - i jak samopoczucie? U nas dzisiaj słońca nie ma ale tez nic nie pada, jedynie jak wstałam to troszkę biało było, musiało coś zaśnieżyć nocą. No i temp. okołozerowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ogromna chęc posiadania dziecka nie jest upokarzająca a faceci rozumieja nasze sposoby.oni niestety nie za wiele mogą w tej sprawie zdziałac (oprócz jednego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to po pierwsze zaskakuje mnie ta tempka bez zmian, chociaż odkąd Eviczka wyjaśniła mi jak to jest z tą tempką (za co Eviczko ogromne podziękowania!!!!!!!!!!!!) to troszkę się uspokoiłam, to po drugie ten test owulac. wczoraj. no szok po prostu. Czyli z tego by wynikało, że przez koeljne dwa dni nie będę miała owulki. a dzisiaj nie umiem siedzieć. no nic, zobaczymy co ten gin dzisiaj powie. rozrywa mnie normalnie. dzisiaj pewnie test wyjdzie pozyt. to jeśli mnie tak dzisiaj rozrywa to kiedy będzie ta owulka. ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka mnie boli z małymi przerwami od wtorku a owulke miałam w środę.wiem z temp. i z testu owulac.więc na bóle to chyba nie ma co zwracac uwagi .poczekaj cierpliwie co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - cieszę się że choć troszkę mogłam Ci pomóc. Nie martw się i nie przejmuj tymi nogami w górze. Ja też tak leżałam i mąż to rozumiał, jestem pewna że Twój też doskonale to rozumie. Daj koniecznie znać jak wrócisz dzisiaj od ginekologa, co mówił i w ogóle. Ja też idę dzisiaj po południu do swego ginekologa na wizytę, to też jest mężczyzna, ale podobnie jak krop.ka staram się patrzeć i myśleć o nim bezosobowo i ciągle wmawiam sobie, że to jego praca i że na nim te nasze rozwalone nóżki ;) nie robią wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to mi chodzi. lekarz dwa dni temu powiedział że owulka to kwestia jednego, dwóch dni, a wczoraj test wyszedł negat. czyli owulki nie powinno być ani dzisiaj ani jutro jeszcze wg testu.... bo jak test wyjdzie pozyt. to oznacza że owulka nastąpi za 24-36 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika śniłaś mi się dzisiaj tzn śniło mi się że zorganizowałyśmy spotkanie dziewczyn z naszego topiku :) to chyba skutek nocnego pisania z mAAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×