Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- ja dzisiaj od 6.00 na nogach ale nie miałam kiedy kliknąć praca wzieła górę :O A i dodam że dzisiaj w nocy to regularnie co 3 h sie budziłam wiec sama nie wiem na ile jest ta tempka wiarygodna więc daję chyba z nia sobie spokoik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N tak zapomniałam że wy o tej godzince to wcinacie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - Ty nie wyrokuj od razu bo nic nie wiadomo!!!!! Ja tam mocno wierzę że się udało :-)) a weszłam właśnie na kafe bo chciałam spytać co się dzieje że Cię nie ma, hahaha. I powiem ci kochana że sobie wzięłam kilka tych przepisików z NK. Na sałatki. Jak będa niedobre to sie przejadę do tej stolicy, hahaha!! Na razie brzuch zupełnie przestał boleć, napięcie zeszło. Strasznie się boję tego co mi gin powie. Dzisiaj wychodzę wcześniej bo gin dzisiaj do 16. Mój mąż jest informatykiem więc czasem pracuje na naszym kompie w domu i nie mam dostępu. Ma tez laptok służbowy ale czesto pracuje na obu na raz. Dziewczynki przypomnijcie mi tą stronkę z emotikonami. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wcinajcie :p a ja Wam i tak poklikam :p Co do giekologów płci męskiej to faktycznie uwazam że traktowanie go jako fachowca,lekarza jest jak najbardziej wskazane bo z drugiej strony jak on się tyle cipek naoglada to jak się zona przed nim rozchyla to chyba mu już nawet nie staje :D A ja wam wklejam linka to sobie możecie zobaczyć moja pania gin:) http://www.ginekolog-piechocka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa, iza - ale szalejecie dziewczyny. Chyba was dopadł syndrom przyszłych matek!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKa- no jest taka smieszna i bezposrednia powiem ci że kiedyś jak mnie badała to się tak chichrałam że myslłam że mi cytologi nie zrobi :) bo dowcipy opowiadała :) A wogle na przykłat jak ci sie skończa tabletki Anty. to tylko dzwonisz i odbierasz receptę a w innych prywtnych to sobie licza jak za wizyte i jak na przykład zaskocze to ona czesto zapisuje do przychodni gdzie pracuje państwowo i robi wszystko za friko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ty gdzie się podziałaś ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, naprawdę super babka. u nas niestety jest zupełnie odwrotnie. az strach iść do przychodni bo jeśli lekarz prowadzi np. praktyke prywatną to ściąga do siebie pacjentów. W deliktany sposób na przykład że tu ci zapisuje wszelkie badziewie itp. i jednocześnie mówi że prywatnie to by inaczej pacjentke leczył i zwala na przychodnię i kasę chorych. a dwie moje koleżanki zostały okropnie potraktowane przez swoich lekarzy gdy leczyły się prywatnie i jak poszły na wizytę państwowo. Jeden wprost powiedział, że ma się umówic do niego "normalnie jak zwykle" czyli prywatnie. Nie chciał jej zbadac ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Wam przepisik, on jest baardzo prosty, ale wieczorkiem bo tu w pracy nie mam a nie chciałabym czegoś namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tą moja jest zupełnie inaczej :) i jak by tego było mało mieszka na przeciwko mnie ( w bloku) hihihii:) Ja u niej państwowo jeszcze nie byłam bo mam blisko ten prywatny :) Ale jak zaskoczę to pewnie będe i tam i tu latała :) Czytałam o niej troche w necie i ma całkiem dobrą opinię :)choc nie które kobitki pisały że przy porodzie była stanowcza ale że jest swietnym fachowcem i jak by miały rodzić to tylko u niej więc chyba tak źle nie jest z nia ja chodze do niej od 2lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - ok ja PIZZĘ uwielbiam :D więc chętnie zrobie chłopaka bo juz ta z tellepizzy mi się przejadła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze fajniej robić pizzę jak np. dzieciak kroi jakieś rzeczy , czy zciera ser :)Bo to zawsze radośc dla rodzica i dla dziecka jak coś razem robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie popisałyście :) Super się czyta :) A ja zrobiłam już 6 rodzai różnych zaproszeń na imprezę dla firm i żadne mi się nie podoba :( Chyba rzucę już dzisiaj tą robotę bo nie mam natchnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki wtedy wazny! I mówi że jest super-kucharz, hahaha. Nie przepada za słodyczami (do dziś dzień nie wiem po kim to ma!!!!) ale jak "sam" zrobi jakieś ciastka lub ciasto to spróbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a propo ginekologów. To ja chodzę prywatnie i mimo, iż mój gin uważany jest w swoim środowisku lekarskim za dobrego lekarza, to uważam że aż za bardzo lubi kasę. Chodzę do niego co 3 tygodnie, wizyta kosztuje mnie 80 zł a jeśli robi usg to wtedy płacę 150 zł. Normalnie można zbankrutować. U mnie w szpitalu jest bardzo mało ginekologów a chciałam chodzić do takiego, który potem ma dyżury w szpitalu. Tylko ten mój niestety przyjmuje prywatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- o tak walnij w cholere i klikaj z nami :) KROPKA- mój też mi zawsze pomaga :) Bardzo to lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuski.U mnie po staremu czyli leci powolutku.Dzisiaj poszłam do przychodni z bólem zęba i nie uwierzycie jest problem bo jestem w ciąży i raczej dentysta nie podejmie się usunięcia mojej ósemki ( nie nadaje się już do leczenia) Zresztą wszystkiego dowiem się dopiero w pon. bo dzisiaj nikt mnie nie raczył przyjąć.Zresztą to jest w ogóle jakaś parodia ponieważ termin na leczenie zęba wyznaczono mi na lipiec!!!3 miesiące czekania a na prywatnego nie mam kasy.Nie wiem jak to będzie do poniedziałku bo ząbek mnie pobolewa gorzej jak rozchula się na dobre...Dostanie do dentysty w pon. mam tylko z powodu przeglądu do karty ciąży na co się odprowadza te składki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no moja niestety też nie pracuje już w szpitalu w którym chciała bym rodzić :O a po mimo że nie wspominam porodu najmilej to jesli chodzi o opiekę nad młodym i mna to była w 200% KROPKA- ale to super jak słodyczy nie lubi to tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciązy laziłam priv. do poprzedniego gina co najmniej co 2 tygodnie, a jak się coś działo to częściej. Płaciłam 50zł lub więcej. I spieprzył sprawę. Miał tyle wpadek i pomyłek typowo lekarskich że szczyt. Jeszcze na koniec mi powiedział że to nie jego wina bo on przecież dostaje wyniki z laborat. i na tym się opiera. brać kaskę - super ale jak jakies problemy - zero jakiegoś wysiłku, szerszego zainteresowania, nic. Teraz coraz wiecej jego błędów wyłapuję. Tzn. co ide do gina i mu opowiadam jak co miałam robione, prowadzone przez poprzedniego to to neguje ale tłumacząc mi przy tym dlaczego tak, co było źle itd. Szkoda słów. Przez niego miałam cesarkę i nie mogłam karmić dziecka piersia, psychicznie bardzo źle to zniosłam, dziecko miało wszyskie badania jako noworodek, a wszystko okazało się niepotrzebne: błąd laboratorium i mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeste juz kochane,po prostu obiadek musiałam zrobic:) Juz zjedlismy i tera sadełko zawiązuję,herbatkę popijam:) mAAm-juz myslałam ze spisz jeszcze o wczorajszych nocnych pogaduchach z Bigmam:D Wykorzystałam ten login i hasłoktore mi dałas ale nie wiem jak mam tam was znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- witam :) oj kochana to nie zazdroszczę a o ósemkach to wiem mi wyłazi własnie wiec bardzo mnie boli co jakis czas słuchaj tak się zastanawiam czy nie mogła byś sobie płukac dentosepem ( około 10zł) w aptece moze by pomogło :o rozpuszcza się troche z mocno ciepła woda i chwilkę trzyma w buzi jest ziołowe wiec chyba byś mogła a wyciaga rózne i stany zapalne i ropnie i usmierza ból tylko może spytaj się w aptece albo gina ale nie wydaje mi sie by ci zaszkodziło i wiem że co 6 godzin w ciazy można brać paracetamol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobędę troszkę z Wami :) nuśka - ja wyrywałam w ciąży ząb i nie było najmniejszego problemu. Może przejdź się do innego dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA ty już jestes zapisana :) do naszej klasy :) więc trzeba w nia kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×