Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A u mnie na gaciach czysto ,tam w srodku jak pogrzebię-brązowe cos:( Jakies 2 godz temu czułam dół brzucha i plecyteraz cisza. Czyli @ coraz blizej....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę z małym po sadzonkę pelargoniibo będzie hodowało chłopisko:) bede pozniej:)pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- powiem ci ż ebyłam tak szczęsliwa po wszystkim że juz nie myślałam o sądzeniu się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po_la - słyszałam, że jednym z pierwszych objawów ciąży jest właśnie ból krzyża/pleców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- jednym z 1 obj ciąży jest brak @@ a ja czuję,że lezie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola świetnie wyglądasz.wysłałam ci zaproszenie. ile razy mam powtarzać że @ nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam:dziękuję:) wejdę pozniej i kliknę. Chciałam wam napisac zedalej czekam, akas energia mnie rozpiera a jednoczesnie cholernie spiąca jestem. Brzuch od czasudo czasu daje znac o sobie.Ach emocje..Moze wieczorem ie wyjasni...oby nie..I poce sie i poce.A temp jeszcze 37,3 boję się ze spadnie lada chwla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, wkładka czysta, to brunatne chyba sobie idzie????:D bądz tu mądry i pisz wiersze...kobitki czyz tu nie mozna zdurniec??? pewnie następnym newsem ode mnie bedzie,ze juz jest.... ide dalej kurze scierac..:(wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA - NIE SPADNIE!!!!! @ NIE BĘDZIE!!!!! EVIKA- Jak u gina???? KROPKA- I jak owulka???? Dziewczynki zmykam z synkiem do kumpeli bo jej syn zaprosił mojego to przy okazji jakąś kawke trzasnę będę wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola biedaczko rozumiem twoje emocje ja będe wariować za 11 dni .wszystkie reagujemy tak samo.trzymam mooooocno kciuki aż nie mogę pracować tak mocno trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od ginekologa. Miałam dziś ostatnie usg. Lekarz powiedział ze nie ma żadnych wątpliwości co do tego ze jest to chłopak :) Mój synek waży już 2 kg - już kawał chłopa z niego :) Wszystko jest w porządku. Ciśnienie mam jak to lekarz powiedział - wzorowe :) Wróciłam uradowana do domu. A jutro wybieram się z mężem i córką na duuuuuuuuuuuże zakupy i kupię wszystko już co potrzeba. Po-la - ja trzymam kciuki żeby ta Twoja @ nie przylazła przez najbliższy rok. Kurczę ale byłoby super :) krop.ka - jak wizyta u gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki, naszła mnie ochota na pepsi. Nie piłam jej przez całą ciążę a dzisiaj po prostu nie wytrzymałam. Przed chwilką wlałam w siebie dwie szklanki pepsi. Może to niezbyt zdrowe ale tak mi się chciało że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniałe wieści Evika ! ciesze się że wszystko dobrze i że synek rośnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak wypijesz 2 szklanki raz na jakiś czas to napewno nic się nie stanie ani dzidzi ani Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- super nowinki :) Noi mamy synalka na topiczku w 100%:D kochana waga też całkiem całkiem :)mój jak się urodził w 36 tyg. to ważył 1950 hihii:) więc sama widzisz :) TYLKO GRATULOWAĆ:) a cha i czekam na szczegółową relację z zakupów :) POLA- ty trzaskaj jutro rano testa i nas w niepewnosci nie trzymaj bo i tak wszystkie tu wiemy że II krechy sa twoje :DA co do swirowania to taka juz nasza dola że swirujemy na całego :D BIGMAM-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- wygoń męża od kompa i klikaj jak było u gina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że balujecie przy piątku :D Ja czekam na chłopinke bo lada moment powinien być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) dobrze ze jestes bo myslałam ze sama tu zostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najadł sie i siedzi przed drugim laptopem i meczoglada bo po mimo że miał karnet nie wyrobił się na niego więc dochodza mie co chwile okrzyki typu "'Kurwa jak biegniesz, gdzie , patałachu "' HIIH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×