Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A ja w ciązy nie jestem a sałatę wcinam niczym królik :D EVIKA- niestety taki dzień że ni bata nie bedzie miał jak sie wyrwac :o Moge jedynie zadziałać jak przyjdzie ale to bedzie pewnie juz późno :o moge jedynie liczyc na plemniora wkońcu od stosunku do mojej miary temp mineło 7 h :)No i mówia ż ejak na dziewczynke to trzeba przed owulka to może .....a jak nie to przeciesz swiat sie nie zawali bo w przyszłym miesiacu monitoring :) oby mi tylko cytologia dobrze wyszła :o BIGMAM- też bym walneła ten termometr , ale musiałam go przeprosic bo lekarka mi kazała musze sprawdzic czy ja wogle mam ta owulke bo moż ejej nie ma :o MAGDALENKA- w sumie to od sierpnia ale kompletnie nie przykładalismy wagi do staranek liczymy raczej na chciana wpadkę ;) a tak serio to zaczeliśmy myślec o tym w grudniu wiec 5 miesięcy temu i zaczełam próbowac z tempka :) Kochana a co ile masz cykle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie miałam regularne co 30 dni po pol roku staran kazala zeby moj mąż zrobilam badania tak bedzie najłatwiej jej dojsc do tego ja jej tłumaczylam ze przeciez my mamy juz dziecko ,ale ona powiedziała ze roznie bywa i lepiej zeby zrobił okazalo sie ze ma dobre wiec od razu mi powiedziała ze zrobimy monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- i własnie o to chodzi ;) 3 chłopów ( wliczając w to jaszczurkę ) więc jakas kobitka dla równowagi by sie przydała :) Więc moż eten mój sexik o 23.30 na marne nie pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- mój nie robiła badań i chyba na razie go niebedę wysyłac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena to Ty tez rok staranek masz na swoim koncie . a Twój mąż miał badanie nasienia bo mój nie miał ale chyba wina siedzi w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena gdzie robiłaś te badania nasienia ? bo ja tez z Łodzi ( prawie ) i jak to się odbywa bo to jest dla faceta krępacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie lecze w salve medica na szparagowej dr stefanowicz super lekarz tam tez moj mąż robil badania cena 60 zł jak robil o 17 godzinie to nastepnego dnia miał juz wynik takze polecam tam bo w innych przychodniach nie robią od razu tylko trzymają dlugo , a ceny nawet były 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- Ja zawsze polecam KACPERKA bo sama go mam w domu :) A ostatnio u moich znajomych synkowie nosza imionka: JAKUB FILIP MILO NATAN MARCEL ALEKS ALEKSANDER OLGIERD ERYK FRANEK MAX ŁUKASZ STAŚ MACIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mam zagwostke bo Jak mieszkałam kiedys w angli to miałam "przyjaciółke " której załatwilismy prace mieszkali jakiś czas u nas była w ciazy piła zaczeła awantury i im podziekowalismypisałam wm kiedys o tym .I dzisiaj przysłała mi zaproszenie na NK :o mąz mówi że mam to olac i wogle z nia nie gadać , ale mnie korci....Sama nie wiem co robic czy to zlac , czy jej napisac np. "Nie bardzo wim jak rozumiec twoje zaproszenie bo nasze stosunki dalece odbiegały od kolezeńskich ?! Lecz gratuluję córki ładna dziewczynka" i nie potwierdzac zaproszenia czy olac kompletnie????jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm zrób tak jak podpowiada Ci serce .może ta dziewczyna piła bo miała jakiś problem .poza tym akceptacja na NK do niczego Cie nie będzie zobowiązywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci pisze po kolei jak to bylo zadzwonilam do pzrychodnie ze chce umowic meza na badanie podala mi numer komórki do lekarza ktory bedzie to badal jakas pani profesor ale moze jeszcze znajde numer , zadzwonilam do niej we wtorek i na czwartek umowilam meza na 17 mój mąz pojechal sam w recepcji powiedział ze na badanie nasienia jest zapisany wszedł do pokoju gdzie przyjmuje lekarz dała mu pojemniczek i wszedl do takiego malego pokoju i juz bylo po takze jest to szybciutko , a wiecie ile tam jest facetów na badanie szok jesli twój mąż by poszedl to idz z nim bo mój mąż poszedl sam i był troche zly bo powiedział ze tam kazdy był z zon a tylko on sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdaje mi sie ze jak zadzwonisz do recepcji to od razu zapisuje nie musisz dzwonic to tej profesor juz one chyba same umawiają bo teraz b mojego meza sistry maz robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dzwoniłam do Salve i powiedzieli że można to zrobic w domu i dostarczyc w ciągu 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- własnie kompletnie mnie zbiła z tropu:o Bo wymyslała ż eja zdradzam męza a maz mnie jak była pijana ( w 5 miesiącu ciazy) My oddalismy im pieniadze i powiedzielismy że maja sie na drugi dzień wyprowadzic mój syn miał w tedy 4 lata i nie odpowiadało mi że by ogladał pijaków w tedy jak sie pokłucilismy nie było nas w domu i jak wrócilismy to siedzieli nawaleni z jakimiś ludzmi u nas w salonie syf brud i ogólnie do dupy a dodam że wynajmowali u nas tylko 1 sypialnie .Mój m byl menadzerem i miał pod soba cały dział między narodowy jej chlopu udało się załatwic pracę w fabryce ale nie meczaca skręcał takie krzesełka dzwigowe dla inwalidów i jeszcze okazało sie że mój mą awansował jeszcze wyżej i wyglądało to tak jak by ich zazdrośc zrzerała .Mój M mówi że Cyt\"olej ta stara kurwę\" Dodam ż ew tedy miała 33lata a zachowywała się jak dziecko piszac jakieś sms z groźbami , robiła gluche tel. dziwna sytuacja :o Od tamtej pory mineło 6 lat i nie wiem co otym myślec ja mam profil zastrzezony i znalazła mnie przez jedna znajoma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - moim zdaniem jeśli masz z tą osobą związane takie przykre wspomnienia i ogólnie wiesz że nie było w porządku to ja podobnie jak i Twój mąż po prostu bym to olała. Oczywiście zaproszenia bym nie przyjęła, ale też bym nic nie pisała. Po prostu jeśli ta osoba przywołuje u Ciebie same negatywne wspomnienia to naprawdę olej tą sytuację. Takie jest moje zdanie. Po co ma oglądać np. Ciebie i Twoją rodzinkę na zdjęciach i dalej gadać jakieś głupoty prawda? Ja bym to olała. Tak zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze to od ciebie zalezy bo jesli masz jakis zal do niej to nie przyjmuj zaproszenia :):) albo niech sobie czeka caly czas to zaproszenie a ty to przemyslisz i wtedy zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena na Szparagową .teraz czytam na stronach GAMETY że lepiej zrobic to na miejscu lub szybko dostarczyc przechowując w temp. podobnej do temp ciała czyli gdzieś przy ciele trzymac .nie mój na to nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i strona moja :) mAAm no w tej sytuacji to ja osobiscie zignorowałabym to zaproszenie .wiesz częśc osób idzie na ilośc na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia nie chcę jej potwierdzac .Zastanawiałam się tylko czy jej tak nie napisać ? powiem wam że mnie z jednej strony ciekawi czy mi cos napisze a z drugiej strony sama juz nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zastanawiam się czy ona jest jeszcze z tym chłopem bo lukłam sobie na nia z lewego konta mojej kuzynki ( załozyła takie tylko do ogladania zdjęć ) i na zadnym foto nie widać jej chłopa jest tylko albo ona , albo córka albo ona z córka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja osobiście nic bym nie pisała. Szkoda twoich nerwów. Zrobisz oczywiście jak uważasz i co uznasz za słuszne ale ja bym po prostu to olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam lepiej nie przyjmuj zaproszenia, żeby CI nowych kłopotów nie narobiła...ja też mam taką jedną \"przyjaciólkę\"- wyjechała do anglii i dzwoniła tylko jak była pijana i płakała...żeby jej pomogła że chcę z nami mieszkać i tak dalej...a okazało się że tak się stoczyła, że obsługiwała w parku wszystkich po 5 funtów i mieszkała w metrze...mój mąż się denerwował bo dziecko w domu a ona nie wiadomo czy czegoś nie złapała...straciłam do niej resztę uczucia...chociaz żal mi jej ale miała tylke szans w życiu a wybrała wino :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- chyba tak zrobie zastanawiam sie czy jej nie zablokować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena wolałabym dostarczyc ale narazie ten cykl zrobię sobie spontaniczny .nad nasieniem zastanowię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem od jednych znajomych że jak urodziła to ten jej gach pił i wracał o 2h a ona sama z dzieciakiem siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×