Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie moje kochane robaczki :) Jestem już w pracy, przed chwilką wróciłam z pobrania krwi, tak mi się jeść chciało że aż było mi słabo. Po pobraniu krwi wsiadłam do samochodu i nie patrząc na nikogo od razu wtryniłam całego pączka i popiłam wodą mineralną. Nie mogłam się powstrzymać :) kropka - super, że wszytko w porządku z maleństwem. Ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - napisz nam co to za badanka??? Magalenka - ta Twoja tempka wcale aż tak bardzo nie spadła :) Trzymam kciuki :) I to mocno :) mAAm - wstawaj śpioszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika co z córcią ? Co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 5 dzień cyklu - temp 36,4. Idę do ginekologa na kolposkopię - to takie badanie pod mikroskopem - patrzą dno macicy (czy coś takiego). Niestety mam spore plamienia międzymiesiączkowe, mój lekarz kazał to sprawdzić, miałam już usg (wszystko w porządku) a teraz czas na to. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok - choć po tym co mam to nie wiem czy będzie dobrze. Od stycznia nie biorę pigułek i nie wiem - wszystko sie poplątało. No może w wyjątkiem długości cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan koniecznie napisz jak po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Myslałam ze dzisiaj w nocy pojade ale nic to... cisza. Żle sie dzisiaj czuje. W nocy zaczął bolec mnie zoładek i tak jest do teraz. Niedobrze mi w ogóle.. mdli... Mulan - trzymam kciuki za badania Evika- jak córeńka? Krop.ka 👄 Magdalena👄 Iza [usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - napisz koniecznie jak po wizycie. Iza - Pani laryngolog stwierdziła, że córcia nie ma żadnej infekcji, jest zdrowa i powiedziała, że prawdopodobnie ten kaszel i katar spowodowany jest alergią. Wczoraj wieczorem ja odrabiałam z córcią lekcje, a mąż na perfect wysprzątał pokój córci. Wszystkie pluszaki wyniósł do piwnicy - upiorę je i zrobię z nimi porządek, gdy będę już na urlopie macierzyńskim. Poza tym wynieśliśmy z jej pokoju kwiatki i na wszelki wypadek zdjęliśmy z paneli dywan. Ponadto córcia dostała Zyrtec. Efekty? Ani razu nie kaszlnęła przez całą noc, zobaczymy jak będzie dalej. Jeśli nie przejdzie napewno zrobimy jej jakieś testy. Ale narazie czekamy i cały czas ją obserwujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa :) Nie martw się już wkrótce napewno się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to dobrze, że córcia przespała całą noc :) Kisa kochana to już tuż tuż...i powiem Ci, że bardzo Ci zazdroszczę ...niedługo bedziesz miała swoją córcię w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się tyle naklikałam i mi zjadło :O OK pisze jeszcze raz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIĘC dzisiaj mam 4dc i leje sie ze mnie jak z cebra :) Chłopinke rano odstawiłam na pociag bo do łodzi jechała ( MAGDALENKA, BIGMAM chłopa mi pilnowac :)) i jutro wraca :) Rano troszke nadgoniłam z robota by miec czas klkacdo was :) dzisiaj mam luzik bo młody w domku bo idziemy na bilans do dzieci zdrowych :) wiec mi laptopa okupuje i musiałam przeprosic mój stary komp:o który jesli chodzi o internet chodzi jak flaki z olejem :(ZGROZA normalnie EVIKA- a widzisz mówiłam że to alergia :) Ciesze sie że jestes spokojniejsza i że córcia cała noc przespała :) wydaje mi sie że może mieć alergię na roztocze i pyłki traw bo bardzo duzo teraz tego lata , a biorąc pod uwage susze w lasach i wszedzie do okoła to jest tego pełno :) Wiem sama po sobie bo tez mam alergie na trawy, roztocze i zarodniki grzybów plesniowych i pyłki bylicy i debu i nieszczesne orzechy :) Jesli to rostocze to pamietaj że jak córcia ma stycznosc zkurzem ( np, sciera je czy dotyka cos co jest w kurzu) niech odrazu myje dobrze rączki z mydłem :) Dobrze że pozbyłas się pluszaków, choc kwiatki chyba mogłas jej zostawic :) Ale najwazniejsze że córcia lepiej się czuje :) Kochana jestem pełna podziwu dla ciebie jak ty z takim brzuszkiem jeździsz samochodzem :) ja bym chyba nie umiała :) napisz kochana jak tam dzisiaj po pracowniczym spotkanku :) Mam nadzieję że im nie urodziłas :) MULAN- tempka fajna :) teraz tylko czekac az spadnie i nagle skoczy do góry :) I napisz koniecznie jak po badaniu TRZUMAM KCIUKASY !!! Zbaczysz wszystko bedzie ok MUSI!!!! MAGDALENKA- tempka SUPER!!! wcale az tak ci nie spadła ja tam obstawiam IIkrechy :D podziwiam cie za to szycie :) Ja bym chyba az tyle nie dała rady :) Ja jestem uzalezniona od dziergania swetrów itd jak sie zapre to w 3 dni cały udziergam a potem go pruje i od nowa jhihihihi:) ale to zima jako relaksik :) Co do monitoringu to troche się go boje :) to znaczy czy mam wogle ta owulke :( ciekawa jestem jak wyjdzie badanie progrestonu :O?! moze jego mam zamało :( bardzo jestem ciekawa co mi wyjdzie :( KISA- rany kochana cos czuje że na dniach przeslesz nam mms z Zdjeciem Martuni w twoich ramionkach :) Ale super:D IZA- jak tam córcia zadowolona po wizycie w macu:)? POLA- kotek gdzies sie schowała?? zostaw na moment te knigi i kliknij co u ciebie :) KROPKA- mam nadzieje że dzisiaj mdłosci ustały jak by co to je zaklinam :) BIGMAM- halo, kochana list goniczy wysyłam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmykam. Bede po południu. Jade z M po jakis prezent dla naszej córuni. Mamy zasade ze maluszek przychodzący na swiat \"daje\" prezent starszemu rodzenstwu :) Paaaa Rybki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie ...szlak trafi...wrrrr znowu przyszły durne wytyczne z Zarzadu i kolejne sprawozdania a na dodatek biegły jeszcze siedzi i mnie denerwuję wrrrr Aż misiu się denerwuję i kopię - chyba bo to żeby się uspokoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wizyta w Mcdonaldzie - córcia zadowolona ale wieczorem brzuch ją rozbolał i musiałam jej parzyć rumianek :) Ale wiecie dziewczyna jak przyjmowała zamówienie to miała wadę wymowy i ja nic nie rozumiałam - ja wiem, ze jej ciężko ale samą ją to krępowało a jeszcze dzieciaki same wiecie jak reagują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- super z tym prezetem :) chyba sama to zastosuje jak zaskocze :) Tylko nie forsuj sie na tych zakupkach :) A i zapomniałam ci napisac że moja psiapsiułak ma takie samo nawisko na S ...jak ty :) IZA- to fajnie że córka zadowolona mój tez lubi chodzic do maca choć czesto tego nie robimy z wiadomych wzgledów zazdrowe to nie jest :o ale czasem czemu nie :) A co do kasierki to współczujekobicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - już jestem po dzisiejszym spotkanku - poszło o wiele lepiej niż wczoraj :) I już mogę normalnie zaraz rodzić :D Wiesz mAAm kiedyś swego czasu, przed Wielkanocą, córcia miała na wewnętrznej stronię rąk takie jakby uczulenie - czerwone plamki, które po kilku dniach zniknęły, teraz sobie kojarzę, że to było przed świętami, więc było dużo sprzątania itp. Może to właśnie moja córcia na kurz tak reaguje???? A co do tego, że jesteś pełna podziwu, że jeżdżę autkiem, to muszę Ci powiedzieć, że ja uwielbiam jeździć, dla mnie to przyjemność, mam swoje autko i je po prostu uwielbiam. Nawet jak jedziemy gdzieś daleko na wczasy to ja cały czas za kierownicą :) Także pewnie i na porodówkę pojadę jako kierowca :D hihihi, bo tak się składa że tylko ja mam prawko w mojej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- hihihi:D już sobie wyobrażam ciebie z bólami partymi jadaca do szpitala hihihi:D A co do uczulenia to powiem ci kochana że jestem pewna w 10000000000000000000% że to od kurzu :) ja mam dokładnie tak samo jak wycieram kurze , albo przesadzam kwiaty gołymi rekami i nie umyje po chwili rak to dokładnie na palcach i dłoni od spodu mam malutkie czerwone plamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRRRRRRRRRnormalnie sie wnerwiłam :( bo w niedziele pomyłam okienka i własnie przed chwilka ptak mi nasrała na okno wrrrrrrrrr centralnie na srodek szyby rwwwwwwwwwwwnormalnie go zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to na szczęście ;) Evika ale dobrze, że już masz spokój :) Kisa ciekawa jestem co kupiłaś ...sama myślałam o tym i napewno coś kupię Paulince od brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - daj znać co kupiłaś starszej córeczce. My też zamierzamy kupić coś córci jak urodzi się jej braciszek :) mAAm - kochana - ja do szpitala mam jakieś 1,5 km więc niedaleko, także wszystko przede mną :D Iza - też bardzo się cieszę że już dzisiaj w pracy od godziny jest luźniej :) I na dodatek zaraz przyjedzie obiadzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- juz umyłam bo mnie nomalnire tak wnerwiło że nie wiem :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- znajac twoja energie to jak sie rospedzisz to biegiem w 2 minutki dolecisz do szpitala i samochodzik ci nie bedzie potrzebny :) IZA- a jak tam imię juz wybrane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm z chodzeniem to gorzej, energię mam ale biegać to już nie dam rady :) Dobrze, że umyłaś to okno, ja miałam podobną sytuację. Ostatnio przed swiętami mąż umył ślicznie okna a po godzinie patrzę a tu ptaszek nawalił na jedną całą połowę okna. Jak żyję, to nie widziałam jeszcze, że można komuś tak konkretnie obsrać okno :D :D OOOO! Jest mój obiadzik. Zmykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie...siedzialam na internecie ...przeszukiwałam i nic...ale jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no mi duzo nie nawalił bo to raczej małe gówienko no ale jak on to zrobił to nie wiem bo miałam uchyloną jedna połówke okna i mi centralnie na samym srodeczku uchylonego okna nawalił dobrze że mi do srodka nie nasrał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ syncio walnoł ostatnio Max a ja mu mówie że tak kiedys nazywał sie mój pies w dzieciństwie a on ze to co on ma fajnego kumpla na breku maxa :) a kolezanka ma Natana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×