Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evka napewno ją ucieszy prezent :) Wiesz sama się boję jak maleństwo się urodzi i każdy bedzie przychodził i zachwycał się maleństwem i poczuję się odtrącona...sama już teraz próbuję zapewniać jej jakies atrakcję i mam nadzieję że sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- prosze o wirtualna galaretke :) a prezęcik super!!! co do zaniedbania to córcia na pewno tak nie mysli :) wiem to z doswiadczenia :) Jak mój brat sie rodzil miałam 6 lat i mamy nie było w swieta bozego narodzenia :( bo brachol 22.12 sie rodził i dalłam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- bo to trzeba na wstepie rodzinke uczulic że wpierw sie idzie do starszego dziecka , a potem się maleństwem zachwyca ;) bo maleństwo i tak nic nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- luz bluz do 15.30 :) bo potem po młodego do szkoły i na zebranie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- spokojnie z tym sluzem i tempka :) Mnie tez w piatek ginka uspakajała ż etak naprawde dopiero po 6 obserwacjach cyklu tempki można stwierdzic które to sa te wysze a które nisze :) Damy rade zobaczysz :) A juz na 100% jestem pewna że jakies fluidki przechwyciłas hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dziewczynki ale fajnie EVIKA, JULY, KISA- juz niebawem dzięki wam zostaniemy topikowymi ciotkami :D:D:D:D ciekawe która pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie uciekłyscie :O sama ze sobą gadam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale coś jakaś przybita jestem :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja też jestem i czekam niecierpliwie do 15:00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) wstałam byłam sie drzemnąć tradycyjnie Włąsnie odgrzałam zupke i wcinam. Kurcze cały czas mam twardy brzuch cos puścic nie chce.... Maam gratuluje rozmiaru 12 🌼 Evika zyczenia cieplutkie dla córci. Iza u mnie tez sliczna pogoda. My tez z męzem teraz zapewniamy atrakcje dla młodszej zeby sie nie czuła dtrącona i jak kupuje cos dla małej to dlatej tez jakas drobnostke zeby nie było. Stad tez prezent dla niej z okazji urodzin Marty. Maam wczoraj mój mąz zdzierżył film w kinie z mała - Hannah Montana. Moje dziecko podobno sie wzruszyło i sie rozpłakała w któryms tam momencie uupss. Dobrze ze film mamy za sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sprawiać nawet drobne przyjemności dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przesyłam Wam wszystkim pyszne wirtualne galaretki :) Wiesz mAAm - zgadzam się z Tobą całkowicie, że najbliższych należy uczulić na to, by zajęli się też starszym rodzeństwem, tak aby starsze dziecko nie poczuło się odtrącone. Chociaż wiem, że takich sytuacji i tak się nie uniknie :( mAAm - to super że zmieściłaś się w rozmiar 12, gratuluję :) Tylko proszę mi tu się nie odchudzać, bo fluidki w powietrzu latają i dwie kreseczki nad Twoim balkonikiem i leżaczkiem hi hi hi I trzeba odżywiać się jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa moja córcia bardzo uwielbia oglądać program Animal Planet i ostatnio zauważyłam jak rozczuliła się i rozpłakała na widok malutkich chorych zwierzątek. Myślałam, że z tego wszystkiego ja też się rozpłaczę. Te nasze dzieciaczki są takie wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- kotek a co sie dzieje że cię w taka piekną pogodę dołek dopadł :( A bo zapomniałam sie spytac masz konto na NK?? EVIKA- ja sie nie odchudzma bo mi gin zabroniła :( ale jakos tak zdrowiej jem i samo spadło :) przy moim wzroscie to i tak powinno być roz 10, albo 8 bo ja mam 10kg nadwagi wiec i tak wygladam jak paczek w maśle:) KISA- a jaka zupke wcinasz :) ? Daj jakis pomysł :) Wiecie co mam pytanko bo w sumie wypada że ja mam owulke 20dc a 21 dc mam usg by sprawdzic czy ciałko zóte pekło :o i teraz nie wiem normalnie działac tego 20dc czy nie :o No bo czy mi coa to nie zaszkodzi jak mi tam wetknie to do usg :o kurde wiem że to głupie ale nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- maniam , mnaiam :D KISA- o j to słodziutkie córa z tatą w kinie :) Córci sie nie dziwie bo moja siostrzenica tez płakała w jakims momecie podobno no ale mezowi to gratuluje że na babskim filmie wysiedziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mnie sie ogórkowej zachciało i sobie strzeliłam i juz wciełam mega talerz. Znowu kwacha mi smakuje :D Bede zmykac do banku, moze wieczorkiem zajrzę:) Całuje wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała POLA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maam tez jestem z niego dumna. Mamy taka zasade ze chodzimy na zmiane do kina z nasząmała , ale ze tym razem ja z brzuchem si ejuz nie pcham w takie miejsca przypadł mu babski film. Dzielny chłopina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ale mi apetytu narobiłaś :) Ja uwielbiam ogórkowa chyab trzasne jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ja też uważam, że przy staraniu się o dzieciątko nie można absolutnie się odchudzać, więc całe szczęście że się nie odchudzasz, bo ja Tobie na to nie pozwolę i już :) mAAm działaj 20 dc ile wlezie i nawet się nie zastanawiaj :) Monitoring pomaga, a nie szkodzi :) Więc moim zdaniem działaj ile tylko się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- oj dzielny chłopina :) U nas z młodym czesto tesciowa lata bo wszystkie bajki lubi :) EVIKA- no u mnie to jeszcze nie tak do końca z tym monitorkingiem bo ginka chce zobaczyc czy wogle jest ta owulka i myslę ż ejak zobaczy że jest to dopiero zadecyduje czy robic pełny monitorink czy mi cos dawac bo i 21dc robir ten progreston:O A własnie się tak zastanawiałm czy działać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do odchudzania to ginka mnie uspakajała ż ejest bardzo możliwe że skoro mam nadwage to mniej przytyję bo dzidzia bedzie więcej ze mnie czerpac , a że jak bym teraz przed nagle schudła to jeszcze bym z nawiąską przybyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda z nadwagą ciężej zaskoczyć :( i tak źle i tak źle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mAAm, głowa do góry, będzie dobrze. To super, że ginka określi czy owulka była, przecież trzeba od czegoś zacząć :) Myślę że Twoje staranka w niczym tu nie przeszkodzą, a wręcz przeciwnie, mogą pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mam konto a na gg tez mozemy pogadac (7065795)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLAN- pytam bo my wszystkie załozyłysmy klase na NK prywatna i tam wszystkie jestesmy mamy kontakty do siebie i wklejamy jakies linki adresy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- oj bardzo bym juz chciała :) Troszke podłamuje się tym że jeszcze mi sie nie udało bo to juz tyle trwa :( Ginka mówiła mi że kazda kobieta 2 razy w roku ma cykle bez owulacyjne i ż ena pewno owulke mam ale może mały mam ten progreston :o sama juz nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN przeslij mi namiary na siebie na NK na mkithe@o2.pl i wyślę ci zaproszonko i dopiszesz sie donas i cie wpuscimy do klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×