Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki ja uciekam obiadek szykować :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- normalnie Twoje pomysły są powalające :) Iza - no to super imprezka się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam już do domku :) Miłego popołudnia i wieczorku kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciorkiem dziewczynki bo szyje maam ja tez tak mialam z ta karta mialam tempke 36.6 i tak zaznaczalam a mi wskakiwala inna i ja sobie teraz tak zapisywalam najezdzalam myszką na dzien co mierzylam tempke i na tempke taka jaką mialam i klikalam i mi sie zapisywala bez problemu buziolki dla was i sorki ze tak sie nie odzywam czesto ale nadrobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki:) mAAm-czytam czytam i jestem pełna podziwu dla twoich pomysłów kulinanych i artystycznych:D Można Cie wynająć??:);) zrobisz nam w Zielonej G imprezkę,? ihihihih :D:D chylę czoła:D kisa-Ty to masz dobrze,juz za chwilke bedziesz szczesliwą mamą:):).Evika i july zresztą też a my tu rok prawie bara bara i nici-fluidki poprosimy nam tu szybciorkiem słac:):D Ja was czytam ,staram sie odpisac ale nie zawsze mi wychodzi.Dzis wroilam z pracy o 7 rano tak zje...,hm zmęczona ze marzyłam tylko o wyrze wiec wysłałam małego na 8 do budy i w kimę do 12 00.O 12 dalej byłam nieprzytomna,bo od 11 kot mi po głowie skakał i myslał ze moimi kudłami mozna sie w najlepsze bawic:);) Jutro tez mam od 7 do 19 iec piszcie piszcie żebym miała co wieczorkiem czytac:):D U mnie 12 dc.Brzuch przestał bolec ,roziągliwego juz niet wiec chyba po owu. Buziolki,pa👄 mAA-tescik bedzie łatwy a syncio wroci z szostką, spoko;) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Czas rozpocząć kolejny dzień:) Ja już w pracy, popijam sobie mineralną i czekam na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja już przy śniadaniu :) Dawniej jadłam dopiero koło 12 a teraz otworzę oczy i już jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - ta Twoja tempka jest normalnie cudna :) Skok jest śliczny i mam nadzieję że coś tam w środku już się poczęło :) Iza - ja też wcześniej jadłam śniadania dopiero około 9.00 - 10.00 a teraz? Gdy tylko otworzę oczy to jestem głodna jak wilk. Dzisiaj w firmie nie ma prezesa, więc mam luźniejszy dzionek :) Kupiłam sobie nawet gazetkę M jak mama więc poczytam sobie troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan to cudnie :) Evika co fajnego w gazetce wyczytałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam dla Was pilną informację!!!! Właśnie nasza kochana kisa RODZI DZIDZIUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D NAPISAŁA PRZED CHWILKĄ SMSKA, ŻE ODESZŁY JEJ WODY I JEDZIE NA PORODÓWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D O RETY! TO NAPEWNO JUŻ DZISIAJ BĘDZIEMY MIAŁY PIERWSZEGO TOPIKOWEGO DZIECIACZKA!!!!! :D :D :D KISA TRZYMAMY KCIUKI ZA CIEBIE 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa prosiła abyśmy się modliły i trzymały za nią kciuki :) mAAm - wstawaj, miałaś pomagać krzyczeć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA TRZYMAMY KCIUKI...DZIEWCZYNY ALEŻ SIĘ CIESZĘ !!!!! KOCHANA JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciorkiem bede pomagac krzyczec :):) dzisiaj bedziemy ciociami z topiku KISA TRZYMAJ SIE KOCHANIUTKA !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza ja też siedzę przy biurku i normalnie łzy mam w oczach. Dziwna jakaś jestem czy co? Przecież to trzeba się cieszyć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - biedaczka nasza oby tylko za długo się nie męczyła i oby wszystko poszło szybciutko :) Ależ jestem przejęta tą sytuacją :) Zaraz z wrażenia to sama pojadę rodzić :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja myślę że to wzruszenie....będzie dobrze - już niedługo bedziemy topikowymi ciotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika bedzie dobrze...a Ty kochana pamiętaj, że do poniedziałku masz zakaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też myślę że to wzruszenie :) Mam nadzieję że pójdzie jej szybciutko i nie będzie długo się męczyła :) Z wrażenia aż dla mnie zaczął brzuszek twardnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISIA - trzymamy kciuki !!!!! A łez nie ma co się wstydzić - mnie też wzruszenie dopadło (ale ja już taka jestem) No to będziemy miały PIERWSZE dziecko !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ...żebyśmy zaraz nie miały drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj przez cały dzionek będziemy czekały na wieści od kisy :) Dobrze, że dzisiaj nie ma mego prezesa, bo narazie to nie mogę na niczym się skupić hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - moje maleństwo ma termin na 26 maja i coś narazie nie chce wychodzić. Dzisiaj rano mąż z córcią się smieli ze mnie, bo po śniadaniu sama do siebie do brzuszka gadałam i mówię maluchowi by już wychodził, bo tu jest więcej miejsca, kolorowe łóżeczko do spania, własny pojazd na kółkach i tak go namawiałam a on nic? A córcia jeszcze na koniec dodała - no i własna mleczarnia :D :D Z tego śmieliśmy się porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - dzieci są rozbrajające...moja córcia ostatnio mówiła do mojego męża..że wszystko jedno czy będzie miała siostrę czy brata tylko zdrowe dzieciątko :) Pewnie dlatego, że każdy się pyta...nawet Panie z przedszkola :) Przekochane te nasze dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Iza - kochane te nasze dzieciaczki. Lecę teraz do miasta bo muszę załatwić służbową sprawę, zahaczę o sklep spożywczy, bo coś słodkiego mi się chce. :) Może troszkę ochłonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle myślę...Kisa kochana ...już niedługo a może już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×