Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika ...Ciebie podziwiać trzeba a nie zastaniawiać się dlaczego kondycja Ci spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja słyszałam że następne dzieci większe się rodzą. Mój synuś warzył 4.200 to ile będzie następne :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczeże że ja juz zgłupiałam :o co z ta owulką ginka mówiła że lepiej jest sie kochac przed bo plemniorki dłużej żyją:O tylko kiedy jest te przed ??? lepiej jak tempka spadnie i wtedy czy zaraz jak spadnie i skoczy do góry :o ja juz sama nie wiem i mam jedna kołomyje w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN - to ja obstawiam u ciebie 4600:) Ja tam takich problemów nie mam bo mój wczesniaczek ważył 1950:) więc jak walne 2200 to bedzie akuracik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - spokojnie kochana najważniejsze że przytulanka były a o resztę musi już zadbać Boziulka :D Będzie dobrze, zobaczysz. Wszystko jest ok, jestem pewna. A co do mojego samopoczucia to chciałabym już urodzić :) Dzisiaj w pracy każdy mi mówi, że pewnie po weekendzie już nie przyjdę, że już jestem zmieniona na buzi i przychodzą do pokoju i żegnają się ze mną i życzą mi szczęśliwego porodu itp. Kurczę, żegnają się jakbym normalnie miała umierać. To chyba ta cała sytuacja wprawia mnie w taki koszmarny i stresujący nastrój :( Dzisiaj po południu idę do ginekologa i słowo daję jak mnie nie zbada, to ściągnę gacie i nie wyjdę z gabinetu, dopóki mi tam nie zajrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i same widzicie drugie dziecko jest większe. O rety! Już panikuję :) mAAm - ciężko jest stwierdzić kiedy w organiźmie kobiety wystąpi owulka dlatego nie możemy zbytnio określić momentu przed owulką, dlatego najlepiej moim zdaniem kochać się co 2 dni i wtedy napewno się wceluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ciąga mnie dzisiaj okropnie na wymioty. Nie wiem co jest ale dłużej już tego nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a może te wymioty to sygnał na poród ???? Nie wiem czy takie przypadki są. Maam - 4.600 zwariowałaś ????? to chyba normalnie tego dzieciątka bym nie wycisnęła :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika może idź szybciej do domku dzisiaj - wszyscy zozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - staram się dzisiaj wszystko skończyć i na wszelki wypadek poprzekazywać innym osobom, więc mam troszkę tej pracy niestety :( Mulan -mnie okropnie mdli ale nie wymiotuję, sama nie wiem co mi jest :( Czuję w sobie jakieś takie dziwne napięcie, niekoniecznie jest to przyjemne, nie wiem co mi jest. Może to ta atmosfera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) własne wstałam ,kąpiel mam naszykowaną,musze zaraz w miasto leciec. Kisa kawał baby urodziła hihihih:D:D super:) Evika- az mi tez mdło razem z tobą,kochana, leć moze do domku,odpocznij..nalezy ci sie juz, po co masz sie meczyc?? U nas wczoraj było akie gradobicie,wracałam z młodym koło 20 autem i tak zaczeło walic w samochód,kulki lodu wielkosci dużej fasoli albo wieksze.Wystraszylismy sie strasznie,myslałam ze szyby powybija,bombardowanie istne,szok brrr.Lece do wanienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- moja kumpela urodziła syna pierwsze dziecko 72 cm i 4680kg :) więc wszystko jest mozliwe :) EVIKA- ja chyba wale na luz ale powiem ci ze lekko mnie jajnik z prawej strony kuje :o ciekawa jestem jaka tepka bedzie jutro :):OA tak serio to kochana mam takie dziwne przeczucie że jutro dostane od ciebie sms ze jestes na porodówce :) nie wiem ale tak czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie !!!!! ja się chyba zabiję !!!!!! byłam przed chwilką w wc - i mam na wkładce plamy z krwi !!!!!!!!! a jak robiłam siusiu to jeszcze widziałam kapki :-(( to już koniec na ten miesiąc !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a i urodziła go w 2h :) POLA- witam kochana :) Ale mieliscie wczoraj przygode nie ma co :) Ja wczoraj tez sie bałam czy gradzisko nie sypnie , bo tyle kwiatków na tarasie zasadziłam :) ale naszczescie poszło bokiem :) EVIKA- tak sobie teraz pomyślałam ale by były jaja jak by maz wczoraj sam spłodził sobie prezet urodzinowy hihihiihih:D no ale wiemy obie że to nie owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a moze to plamionko bo fasolka się zadomawia ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewczyny a mam jeszcze pytanko co to oznacza w tym programie karta jak sie wcisnie ten kwadrat co linie owu pokazuje i tempka jest w kułeczku ???Ja mam tak dzisiaj np moja tempka jest w zielonym kółeczku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
Witam - chciałabym zasięgnąć rady - dziś jest 34 dc , ostatnią miesiączkę miałam 20 kwietnia cykle mam regularne (jak w zegarku ) co 28 dni , mam 32 lata i jestem już mamą 4 latka . Testy ciążowe wyszły negatywnie , beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN - a co to za smutna minka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
dlaczego ucina pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P77- a jak z tą beta ??? Jesli tez jaet niska to ja bym do gin leciała bo to może jakies hormonki szwankują i z tąt te zatrzymanie ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo sie zdołowałam ! mam wiesz lekką endometriozę i mam takie plamienia ok 17-18 dnia ale teraz już tak szybko - liczyłam na to że w tym miesiacy nawet tych plam nie zobaczę - nie naprawdę załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
beta 0,100,- - wynik z 21.05.2009 . Okres powinnam dostać 18 maja - spóźnia się 5 dni -nigdy tak nie było i żaden stres itp nie miały nigdy na to wpływu. Pzytulanie było : 30.04-12dc ; 03.05-15dc ; 06.05-18dc ; 13.05-25dc - czy mimo wyników negatywnych mogę być w ciąży , czy bhcg może jeszcze wzrosnąć może zrobiłam ją za wcześnie , CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
Witam - chciałabym zasięgnąć rady - dziś jest 34 dc , ostatnią miesiączkę miałam 20 kwietnia cykle mam regularne (jak w zegarku ) co 28 dni , mam 32 lata i jestem już mamą 4 latka . Testy ciążowe wyszły negatywnie ,beta 0,100,- - wynik z 21.05.2009 . Okres powinnam dostać 18 maja - spóźnia się 5 dni -nigdy tak nie było i żaden stres itp nie miały nigdy na to wpływu. Pzytulanie było : 30.04-12dc ; 03.05-15dc ; 06.05-18dc ; 13.05-25dc - czy mimo wyników negatywnych mogę być w ciąży , czy bhcg może jeszcze wzrosnąć może zrobiłam ją za wcześnie , CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P77 - ja bym jeszcze poczekała 3 dni na twojm miejscu i jeśli @ sie nie pojawi to testowała bym ponownie :) Jak wywnioskowałam starasz się o dziecko więc trzymam kciuki za II krech i by @ sie nie pokazała :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- jak dla mnie to ty możesz miec plamienie implantacyjne czy jakos tak własnie jak się jajeczko udomawia bo i tempke masz super a takie plamionko trwa własnie 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - oj żeby to była prawda z tym Twoim przewidywaniem mojego terminu to normalnie przyjechałabym do Ciebie, odnalazła Cię i wyściskała normalnie z całej siły :D mAAm - ja nie wiem niestety co znaczy ta tempka na wykresie w zielonym kółeczku, ja teraz nie mam u siebie na kompie tego programu i kurczę nie pamiętam, ale chyba nie miałam czegoś takiego. A może to oznacza rozpoczynająca się automatycznie (z programu komputerowego) drugą fazę cyklu? Program jest tak ułożony czy co? Nie wiem sama. Poszperaj coś w ustawieniach kochana. Mulan - kochana ale tak szybko @ by przyszła? Coś nie tak? Zaczekaj mozę to przejsciowe i jutro będzie już czyściutko :) P77 - zrób jeszcze jeden teścik dla pewności. A jak będzie negatywny to leć do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulan - Twoja tempka jest super, według mnie to napewno nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
Zapomniałam dodac że cały czas boli mnie brzych w dolnej części (tak jak przy okresie ) i piersi przy dotykaniu. Śluz mam biały lekko ciągnący temp mierzona w odbycie 37,50 Czy może to być jakaś patologia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×