Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej hej kobietki :) Wstawać, taki ładny dzionek a Wy śpicie :) Przyjechałam do pracy ale tylko na troszkę wszystko pooddawać, przekazać innym itp. I od dzisiaj mam zwolnienie, a jutro? Termin porodu. Ech, coś mój uparciuszek nie chce zbytnio wychodzić na świat. Chyba mu tam dobrze :( Pola - wypraw synka na wycieczkę i klikaj z nami :) Pola - śmierdzi mi kawa okropnie więc pewnie nie dam rady jej przełknąć, ale sprzatanko porządne to chyba i owszem :) Mulan :( kochana czym Ty się przejmujesz??? U Ciebie to dopiero 18 dzień cyklu a praktycznie żaden test nie wykaże jeszcze ciąży. W 18 - 20 dniu cyklu to najczęściej dopiero dochodzi do zagnieżdżenia zarodka i za wcześnie jest na test kochana. Nie wierz tym testom, na których pisze, że są wiarygodne 6 dni od owulacji. To chwyt reklamowy i nic więcej. Ja zrobiłam test ciążowy w 21 czy 24 dniu cyklu i mimo, iż później się okazało że byłam w ciąży test wyszedł negatywnie z jedną kreseczką. Potem zrobiłam w dniu spodziewanej @ I była druga bardzo delikatna i słabo widoczna kreseczka. Mulan proszę nie denerwuj się, bo nie wszystko stracone. A tempkę masz bardzo wysoko i nie ma powodu do paniki, że się nie udało. Musisz tylko jeszcze poczekać cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Evika - naprawdę ci dziękuję. Wiedziałam, że mogę liczyć na słowa otuchy, no nic wiem ze trzeba czekać ale powietrze zeszło ze mnie. Sny koszmarne, znowu testy robiłam - oczywiście wszystko pozytywne były - a mama mówiła, zę to na odwrót zawsze :-(( więc jak wstałam to już wiedziałam ze będzie negatywny - nie wiem coś w kościach czuję. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - będzie dobrze :) Trzymam kciuki :) Nie martw się bo jak narazie to nie masz kochana powodu do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, a co tutaj u nas taka cisza od rana? Iza a Ty gdzie się podziewasz ranny ptaszku? Kisa a Ty już kochana w domku dzisiaj??? POLA NUSKA BIGMAM MAAM MULAN NOWA81 WODNISIA IZA KROPKA JULY MAGDALENKA Gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie patrzę tutaj i taka cisza ????? Co się dzieje dziewuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.melduje sie!u mnie 31dc, tempka 37.1, brzuch troche pobolewa i mam taki przezroczysty, ciagnacy sluz. MULAN najlepiej nie rob testow.widok jednej kreski jest stresujacy.ja tez przez niego plakalam.poczekaj do dnia i wtedy zrob, a tempke masz dobra tak wiec sie nie przejmuj.bedzie dobrze.ja tez bardzo chcialabym byc juz w ciazy, no ale trzeba byc cierpliwa. EVIKA a jak u ciebie byla z tempka zanim wiedzialas ze jestes w ciazy?kazdego dnia rosla czy po prostu utrzymywala sie na tym samym poziomie?bo u mnie to tak raz 37.2 potem 37.1 i znowu 37.2.wiec w sumie nie rosnie.a jak z piersiami?zmienily sie czy tylko czulas bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę mam USG to w końcu dowiem się co mam pod sercem...juz nie mogę się doczekać.I to by było na tyle dobrych wiadomości.Mój mąż załapał się do pracy na budowie i do tej pory wszystko było ok a teraz gościu wykręca się z zapłatą miały byc tygodniówki a tu za ponad dwa tygodnie już leci ponad 1000 zł.Wkurzona jestem bo ani nic zaplanować tak klipcy mu i innym po 200 300 zł.Prawdopodobnie to jego ostatni dzień w tej pracy ale czy odzyskamy pieniądze.Paranoja jakaś a tego gostka jego pracodawce wielkiego oszusta to bym za jaja powiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 - moja tempka w tym cyklu w którym zaskoczyłam była naprawdę różna, spadała i podnosiła się, utrzymywała się średnio na poziomie 23.65 stopni albo czasem była też troszkę wyższa lub niższa. Napewno cały czas nie rosła, spadała nawet dosyć nisko i wtedy byłam pewna że napewno nie jestem w ciąży. A piersi? Sutki były bardzo wrażliwe, piersi olały ale dokładnie tak samo jak przed okresem. Nowa81 - trzymam kciuki :) nuska - koniecznie daj znać kogo nosisz pod swoim serduszkiem :) Wiesz roznie to jest z tymi pracodawcami, trudno trafić w tych czasach na uczciwego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie pogoda śliczna...a ja na chorobowym - cały tydzień - muszę odpocząć :) Urodzinki córci odbyły się w sobotę dla dzieciaków- i było super :) Dobrze, że wcześniej przygotowałam konkursy bo podobało się dziewczyną :) A wczoraj zaprosiliśmy rodzinkę na grilla bo w sobotę było zimno, wczoraj już była troszkę zmęczona i dlatego cieszę się, że mam wolne :) Córcia zachwycona prezentami i tym, że dwa dni miała imprezkę :) Jutro mam wizytę u gin ale mam nadzieję że dzień wcześniej wypisze mi zwolnienie. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć moja maleństwo :) i oczywiście denerwuję się czy wszystko dobrze i czy odwrócił się synuś. Evika kochana bedzię dobrze- już tylko chwilka :) Kisa już w domku ? Lecę dziewczyny do fryzjera z córcią - podetniemy sobie włoski :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi w jaki wy się grafik wpisujecie (chodzi o temperaturę) Przeczytałam w piatek - mAAm ???? chyba ty coś wpisujesz - może przesłałabyś mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Ja mam dzisiaj 17dc i tempka 36.40 więc spadła o 0,5 nadal na wykresie jest w zielonym kółku:) wczoraj bolały mnie strasznie w nocy jajniki :o ale jest ok :) Dziewczynki mam pytanko?! jak wy wpisujecie sexik w tym programie karta jak np kochałam się około 1.30 w nocy z piatku na sobotę ( teoretycznie to juz było po 24.00 więc była sobota) to mam wpisywac w piatek czy sobote :O EVIKA- oj kochana uparciuszka nosisz pod serduchem :) BARTUŚ wyłas bo ciotka mAAm już sie doczekac ciebie nie może :D KISA❤️ TUSIA-👄👄 MULAn- kobito normalnie opierdziel ci sie szykuje i co to mi za chlipanie😭 Tepke kochana masz SUPEROWĄ!!!! i do tego dopiero 18 dc!!! więc choc byś za przeproszeniem pipkę pod mikroskop połozyła to i tak nic ci nie wyjdzie BO TO JESZCZE ZAWCZESNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! więc kotku spokojnie zobaczysz w dniu spodziewanej @ będa II KRECHY !!!!!!!!!!!!! NOWA81- Tempka bardzo ładna TRZYMAM KCIUKASY ZA II KRECHY!!! POLA- kochana :) spioszku do 12.00 daje ci dyspese na klikanie ale potem to już ci nie podaruję kochana :p👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- super że córcia szczesliwa i ż eurodzinki sie udały :) Izuś rubcie sie na bustwa u fryzjerka i potem klikaj :) I koniecznie daj znac jak niunio jak juz bedziesz po ginie :) MULAn - ja wpisuję w program KARTA jak dla mnie jest lepszy i co najwazniejsze DARMOWY nie to co 28 dni :) jak chcesz linka to poszzukam i ci prześle mozna go z netu zgarnąć Jak masz swoje wcześniejsze cykle to możesz zacząć wpisywac od nnich to szybciej uzyskasz obraz bo fajnie można kilka cykli nakładac jeden na drugi :) NUSkA- a szefunia za jajca powiescie i jeszcze mu latarnie w dupe wbijcie !~!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- kotek powiem tak ta cholera czerwona @ w tym miesiacu była poraz ostatni bo w nastepnym to II krechy już są zarezerwowane dlka ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś na bardzo słodziutko i szybciutko u mnie migło się w ciągu jednego dnia. Blok czekoladowy Składniki 1/2 szkl.mleka zwykłego 1 cukier waniliowy {duży} 11/2 szkl.cukru { może być mniej} 1 margaryna 1 opakowanie wiórek kokosowych 1 opakowanie mleka w proszku{ok.40 dkg} 2-4 paczki herbatników bakalie Zagotować mleko/ cukier/ cukier wan/margaryne Jak przestygnie trochu dodawać mleko w proszku po trochu (ja kręciłam mikserem)Podzielić na dwie części do pierwszej białej można dodać kokos do drugiej kakao i np herbatniki pokruszone. Wyłożyć na keksówkę (na folie) docisnąć włożyć do lodówki. Po prostu pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą latarnią dobry pomysł he he.A udało mi się kupić z ogłoszenia kojec dla dziecka taki dwu poziomowy plus fotelik samochodowy trzy poziomowy.Dosłownie firmówki niezniszczone i do tego za 150 zeta wszystko.Bardzo się ciesze.Najbardziej z tego kojca bo łóżeczko będę miał na górze a na dole w kuchni wstawię sobie ten kojec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! O jak tu gwarno się zrobiło :) Iza - witaj kochana! Przyda Ci się odpoczynek :) A mnie normalnie z pracy wygonić nie można. Dziś jeszcze przekazałam całą resztę innym, pogadałam z Prezesem i jest ok :) Teraz jeszcze spokojnie poczekam godzinkę na obiadzik i już normalnie mogę rodzić :) Tylko objawów zbliżającego się porodu brak :( Latam jak oszalała, jak jakaś torpeda, nic mi nie boli, lekko na duszy, na nogach :) energii i siły mam za 5 osób razem wziętych i normalnie cholera chyba będę tak latała do lipca. Dzisiaj rano przed pracą spotkałam na schodach sąsiadkę i ta spanikowana biedna bo ja na jutro mam termin :) Mówi do mnie że jeszcze takiego cudu to nie widziała, żeby ktoś był tak energiczny i tak latał dzień przed porodem:) To samo mówiła mi gdy rodziłam swoją córcię :) Ech, tylko kiedy ja urodzę....... :( Mulan - poczekaj mAAm wyśle Ci fajny programik i zobaczysz wtedy czy Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje beczeć mi się normalnie chce, że za godzinkę już uciekam do domku i nie będzie mnie tu aż do października. Ja po prostu bardzo lubię swoją pracę :( Ja już normalnie tęsknię za swoją pracą :( :( :( Naprawdę zaraz się rozbeczę :( Czy ja jestem aby normalna?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kuźwa własnie nie moge znalesc linka do KARTY :o ty nie masz gdzieś :O???? MULAN musze teraz uciekac z synkiem do szkoły jak przyjde to poszukam o ile dziewczyny wczesniej nie znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czekam na ten link. I jeszcze o jednym wam nie powiedziałam, tylko to takie dziwne trochę do opisania :-)) no wiecie powiedzmy ze "badam" sobie tą szyjkę macicy ale dla mnie to strasznie skomplikowane. Ale od soboty jest jakby tam bardzo wąsko i rozpulchnione wszystko. Szyjka na samym czubeczki niby twardawa ale po bokach mieńciusieńko. CO TO MOŻE BYĆ ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - nie jesteś nienormalna ale podziwiam cię ze tyle czasu wytrzymałaś !!!!!! SZACUN !!!!!- naprawdę Ja swoją pracę też lubię bardzo. Chodzi o to co robię, ale niestety ja le u ciebie nie ma nic nienormalnego - no cóż na skrzydłach będziesz wracać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - obym tylko miała gdzie wracać w dobie kryzysu i tych nieszczęsnych zwolnień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dzięki że link miałas 👄 MULAN- działaj linka juz masz 👄 Macie wiadomosc w NK :) EVIKA- Ty robociku kochany 👄 Uciekam z młodym nara ,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Evika ale nie mogę otworzyć tego- tzn wchodzę ale mam ściągnąć program - niby ściągam ale nie otwiera mi się (nie jestem najlepsza w te klocki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam ale do ogródka poplewic trochu w kwiatkach miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo popielić w ogródku !!! - u mnie trawka dopiero rośnie jest gdzieś na 5 cm. (hihihihihi) ale mam nadzieję zę za 2 tygodnie pierwsze koszenie - bo teraz wejść nie można i dość do żadnych krzewów. Evika a swoją drogą - to powiem ci ze w dobie kryzysu ??? to naprawdę trzeba się uspokoić. Słuchaj od zamartwiania się nie utrzymasz ani nie stracisz tej pracy. Piszesz, że uwielbiasz to co robisz - wiec pewnie i ludzie (szefostwo) widzi twoje starania i naprawdę teraz trzeba się skupić tylko na maleństwie i na rodzince. Wszystko będzie SUPERRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie jeszcze co napisałam o mojej rozpulchnionej szyjce - bo jakoś chyba umknął wam ten temat ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan 👄 🌼 Masz całkowitą rację kochana. Uciekam jeszcze na ostatni firmowy obiadzik i pędzę do domku. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki ale padam na ryj :O Bylam w tesco po zakupy a tam 3 kasy otwarte bo kasjerzy strajkują :o no zgroza normalnie na 3h stania :o więc pojechałam do realu i dopiero dotarabaniłam sie na 4 pietro do domu i padam :o MULAN- co do programu to wciskasz pobranie go i sam ci sie instaluje:)Co do szyjki to przed okresem jest twarda i bardzo nisko prawie na 2-3cm ja mozna wyczuć .Wejc sobie na NK i tam w forum w informacjach znajdziesz ja wklejałam pare rzeczy własnie o badaniu szyjki :) jak dla mnie to jeszcze nie na @ a jesli chodzi o to spuchniecie to masz pewnie na mysli pochwe a nie szyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×