Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ależ cudna ta nasza Martusia :) Słodka i taka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa- dzisiaj pieczone dzwonki łososia w ziółkach prowansalskich :) Do tego ziemniaczki i mieszanka słat z pomidorkami koktajlowymi i vinegretem, i sosik z serka i czosnku, keczupu i koperku :) , a zupka krem z kalarepy ze smietana i koperkiem , grzankami i odrobinka sera zółtego .A na deserek mam jeszcze psełdo sernik na zimno z truskawkami który robi sie błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - normalnie takiego smaka mi narobiłaś że szok :) Kochana te Twoje chłopaki to normalnie mają z Tobą za dobrze, tak im dogadzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ale dogadzasz swoim chłopakom :) A u mnie za oknem ciemno...idzie burza... kurczę ciekawie jaka jutro bedzie pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak się przygladałam mojm wykresą w tej karcie i w tamtym miesiacu miałam taki spadek w dniach 15-16-17 identycznie jak w 12-13-14 niby pokazuje mi że owuka powinna byc 19dc więc za 5 dni ale może ja mam wczesniej :o sama nie wiem :o Moja przyjaciółka która ma cykle 28 dc powinna mieć 14dc i starała, się starała a okazało sie że owulkę miała w 9dc i jak tak zadziałali to sie udało :o kuźwa ciekawa jestem jaka ta tępka bedzie jutro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeeeee tam :) Ja dzisiaj dogadzam sama sobie i synowi :p bo mezus ma impre w pracy i idzie do pub :) na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja taką dobrą rybke to bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój młody jest wszystko żerny :D cukinie, karczochy, szparagi , szpinak wszystko zje poza pieczarkami :) te lubi tylko w pizzy czy zpiekance a tak nie nawidzi :) i śledzi w oleju, smietanie tez nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- juz nie wpatruj sie tak w ten monitor :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- wysyłam ci wirtualnie:) \_____/ rybka i (______) zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- te kułka w wykresie to wygląda tak że jak miałam ten spadek tak jak np. dzisiaj to mam zaznaczony ten pomiar w zielonym kółku nastempny wyrzej w czerwonym i potem 2 kolejne wyrzej w zielonym i jak spadło to tez w zielonym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- z tymi kółkami to mam tak jak mam taki pierwszy sopadek w tempce np. jak dzisiaj to mam zaznaczone w zielonym kóeczku , nastepna tempka nastempnego dnia jest wysza i jest w czerwonym nastempne 2 dni tempka wyrzej na tym samym poziomie tez na zielono i nastempne spadła i tez na zielono potem juz nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a może masz zaznaczoną jakąś granicę tzn. fazę wyższych i niższych temperatur i program sam Ci zaznacza je kolorami w zależności od tego jak on widzi tę różnicę? Według mnie to można to wyłączyć, bo to i tak nic nie daje, bo każdy organizm jest inny i dla Ciebie 36,6 może być wysoką tempką a dla kogoś innego znowu niską. Jeśli to o to chodzi to można to gdzieś tam w ustawieniach wyższych i niższych temperatur wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny po piątku :) Evika daj znać co gin Ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- faza temperatur jest zaznaczona ale wyskakuje jak sie klika linie pokrewne i dzisiejsza tempka jest pod linia a te kółka wyskakuja jak się wcisnie ten kwadrat u góry co owulke pokazuje :O pionowa linie mam zaznaczona na 19dc ze niby wtedy owulka i z 3 wykresów w sumie tak wychodzi ale pierwszy spadek w tamtym miesiacu miałam w 14-16-17 dc i tez miałam zaznaczone tymi kółkami:o Kużwa sama juz nie wiem badałam teraz szyjke i jest wysoko raczej twarda ( ale nie dokońca) i jest otwarta sluz mam biały prawie nie przezroczysty i lekko ciagnacy ale to tak na 1cm nie jest to z cała pewnoscia pozostałosc mojego męża :) bo sperwme juz raczej potrafie odróznic boli mnie teraz z prawej strony promieniuje troche na wzgórek łonowy :o więc sama nie wiem przy owulce powinna byc mieka szyjak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tempek to mam zaznaczone te linie na najniszych jakie miałam i najwyszych jakie miałam więc to też nie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKa klikne wieczorkiem foto i ci przesle na meila ok :) Inapisz koniecznie jak u gina i pamietaj jak by co to gacie sciagaj i nie wychoc puki cie nie zbada :) IZA- pa, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm przy owulce powinna być raczej miękka szyjka. Może u Ciebie owulka będzie za kilka dni i za kilka dni też szyjka zrobi się bardziej miękka, tak mi się wydaje. Spokojnie, nie denerwuj się. A śluz? Mówisz na 1 cm. Może za kilka dni będzie go więcej i będzie bardziej rozciągliwy. Spokojnie czekaj i się nie denerwuj, wszystko jest ok. Iza - dam znać jak wrócę od gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja go normalnie pobiję dzisiaj jak on mi tam dziś nie zajrzy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - będę czekała na maila, postaram się pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA - ok przesle ci wieczorkiem bo musze zdjęcia zrobic bo z karty nie da sie kopoowac i wszystko ci tam opiszę i wkleję :) Najgorsze jest teraz to ż enie wiem jak z chłopem działac bo niby mówia ż eco 2 dni ale gin i połozna mówiła ż ejak śa te dni to 2 razy dziennie nawet do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki ja ucieam kończyc obiadek bo po młodego bede smigac :) EVIKA napisz koniecznie jak u gina :) {usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewuszki zaraz uciekam. Dobrnęłam do końca. I chyba nie wytrzymam i jak nic się nie będzie działo (większe krwawienia) to chyba test zrobię w poniedziałek rano, żeby wam ryczeć tu cały dzień :-)) Całuję was mocno - miłego weekendziku wam życzę - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dziękuję ze o mnie nie zapomniałaś i też wysłałas mi fotkę Martusi:D śliczna mała księżniczka:D ach,tylko pozazdrościć:D:D Ja złatwiałam dzis sprawy urzędowe a potem z kotem i świnką morską jeszcze do weterynarza własnie wrociłam i mam dosc tego dnia. jestem padnięta a mam jeszcze noc w pracy. Ach dziewczyny,my zluzowalismy w tym miesiącu,staranka były ale bez cisnienia,spokojnie naturalnie i w tych dniach ze 2 razy tylko.Nie wczuwam sie w siebie,nie licze,zajęłam robotą.Itak mi dobrze. Mam juz dosc tego comisięcznego wyczekiwania i rozczarowan. Lecę cos wszamac,porasowac i do pracki:):) papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×