Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane ja już po wizycie u gina. Nic specjalnego, żadnych nowości :( Rozwarcie na 1 cm ale dalej tzn. głębiej szyjka jest jeszcze zamknięta i niedojrzała do porodu, no i oznak szybkiego porodu brak. Za tydzień w piątek mam się położyć do szpitala jeśli nie urodzę. Dostałam zwolnienie do następnego piątku. Nie mam humoru, przepraszam :( Będę chodziła do lipca z tym brzuchem :( Położę się chyba spać bo na każdym po kolei tylko się wyżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz też mnie wkurzył, znowu nie miał zamiaru mnie badać, ale sama się upomniałam żeby zbadał i wtedy to zrobił. A tak? Dalej bym nic nie wiedziała. Z resztą i tak nie wiem. Zła jestem i smutna :( :( Przepraszam, nie będę już Wam tu dzisiaj narzekać. Miłego wieczorku dziewczynki. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam imienniczkę MARTUSIĘ :) piękna dziewczynka .dzięki mAAm za fotkę :) gratulacje Kisa Pola doskonale Cię rozumiem bo mam to samo. przestałam się napinać bo i tak to nic nie daje . Evika teraz czekam na zdjęcie Twojej dzidzi :) trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wytrzymałaś tyle ..to i tydzień wytrzymasz....a może akcja rozpocznie się szybciej :) Głowa do góry już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki cały czas szylam czytalam ale nie mialam kiedy odpisac w poniedzialek sie wybieram do lekarza ciekawe maam ja tez poprosze o zdjecie malej martusi jestem padnieta jutro zajrze bo nie mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) U mnie dziasiaj lało do 5.00rano dopiero teraz słonko wyglada dzisiaj temp to 36.3 szyjka wysoko , mieka , sluz biały ( bardzo go duzo) i taki kleisty lekko ciagnący :o bola mnie jajniki:o EVIKA- kochana oj ty chyba nie dotrwasz całego tygodnia :) Misie wydaje że Bartuś juz niebawem nas zaskoczy :) zycze tego z całego serducha:)👄Kochana jeszcze nie przesłałam bo niedałam rady wczoraj :o POLA- kotek to pracowity dzionek miałas :) Ja tez sie nie napinam i staranka są wtedy jak mamy ochcote ale chciała bym juz wiedziec kiedy mam mniejwiecej ta owulkę zawsze było by łatwiej :O MAGDALENKA- dzięki :) Ja juz się przyzwyczajłam z ta tempka :) Buziolki kochane 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- wysłam ci meila z wykresami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.jestem tutaj nowa, ale tak samo jak wy pragne byc w ciazy.staramy sie juz 5 miesiac i nic.mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA81- witam :D pewnie że cie przyjmujemy do nas :) w kupie zawsze raźniej się starać :) Niestety najwiekszy ruch na naszym topiku jest w tygodniu więc sie nie zrazaj tylko klikaj z nami :) ja staram się w sumie 9 cykl z tym że tak od 4 cykli tak bardziej powaznie zaczełam patrzec na tempke itakie tam choc sexik jest nadal spontaniczny i na luzie co by nie sfiksowac przeciesz wkońcu wszystkim nam kiedys sie uda :)Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za cieple przyjecie.no ja mierzylam tempke przez 3 cykle, a potem sobie odpuscilam, bo troche sie tym wszystkim stresowalam.kazdy wokol mowi wrzu na luz, a zajdziesz.ale zeby to bylo takie latwe.mam juz jedno dziecko.synka ma 3 latka i przydalaby mu sie siostrzyczka albo braciszek.wiecie co?nie rozumiem tego, ze w pierwsza ciaze zazlam w 1 cyklu, a teraz 5 i nic.od czego to zalezy?pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko.jaka jest szyjka macicy przed @?wiem, ze zamknieta, ale wysoko, nisko, miekka czy twarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA 81- Tu masz wszystko o szyjce :) OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja dopiero teraz do was zaglądam, bo miałam dosyć pracowity dzień. Byłam na zakupach, potem troszkę odpoczywałam a meżuś sprzątal i gotował obiadzik a poźniej miałam gości, a teraz przed chwilką wróciłam od swoich rodziców. mAAm - odpisałam Ci już na maila :) nowa81 - witaj wśród nas :) Z nami Ci się uda, zobaczysz :) A o szyjce napisała Ci mAAm ij a się również z tym zgadzam. A u mnie żadnych objawów przepowiadających bliski poród brak. Dzisiaj maleństwo już tak się kopie, że szok, no i tak sobie pomyślałam, że skoro mu tam tak ciasno, to niech wychodzi czym prędzej a nie ciśnie się w takim inkubatorku :) Ech, jak ja bym chciała już urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a ja myslałam że to moż ejuz bo tak milczałas dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a może bara, bara z mężem :) to zawsze przyspiesza poród hihihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana ja nie mam ochoty na te bara bara.... Czuję się jak słoń i na dodatek dzisiaj wszystko mnie boli :( Ech, tylko się użalam nad sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej babolki kochane ❤️ wczoraj padłam jak betka spac byłam tak zmeczona że nie było przytulanek :( dzisiaj tempka 36.45 szyjki jeszcze nie badałam bo zawsze badam około 13.00 bo mówia by badać najwczesniej 2h po wstaniu to dopisze potem :) EVIKA- jak tam Bartuś dzisiaj :) Dziewczynki klikac co u was:)!!! POLA👄 BIGMAM👄 JULY👄 MULAN👄 NOWA81👄 MAGDALENKA👄 WODNISIA👄 IZA👄 KROPKA👄 NUSKA👄 EVIKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Witaj mAAm! Wstałam zła jak osa, bez humoru i bez nastroju :( Ja chcę już rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tu nic i nic!!!!!!!!!!!!!!! Termin na najbliższy wtorek, a oznak porodu brak :( Ech, syncio kopie się jak szalony, chyba ma czkawkę, bo czuję co kilka sekund takie dziwne rytmiczne ruchy. Mógłby już wychodzić, a on nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od gratulacji dla Kisy - niech Martusia zdrowo rośnie. Następnie od podziękowań dla mAAm za przesłanie fotki naszej pierwszej pannicy z forum :) Evika wiem co czujesz bo ja mimo iż do terminu mam jeszcze troszkę to też już miewam humorki..jest mi coraz ciężej, mała rozpycha się okropnie..mam nadzieję że do wtroku u Ciebie coś się ruszy! Trzymam kciuki. Małża wysłałam na rower a sama siedzę sobie z młodym..zbieram siły na spacer - oby nadeszły. Jutro kolejna wizyta w szpitalu na badaniach a w środę do lekarza - ciekawe czego się dowiem - trzymajcie kciuki żeby moja anemia albo stanęła w miejscu albo jeszcze lepiej zmniejszyła się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- to ja piachy zaciskam mocno !!!!:D Kliknij jak bedziesz po badaniach koniecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- bardzo prosze przekasz synkowi:D a teras ❤️B❤️A❤️R❤️T❤️U❤️Ś❤️ kotek ciotka apeluje do ciebie :D po co ty sie tak męczysz u mamusi w tym brzuszku ? ciasno tam i pomarańczowo :o i wogle mokro strasznie :o lepiej walnij główką i przeciskaj się w strone swiatła bo tam nie tylko mamusia , ale i tata czeka i fajna starsza siostra:) ...wiem ,wiem siostra :) teraz tego nie docenisz , ale jak za kilka lat bedzie przyprowadzac koleżanki to sam zobaczysz bedziesz miał na czym oko zawiesic ;) a ponad to mamusi juz cięszko i bardzo się nie moze doczekac ciebie i my topikowe ciotki też :)więc baz że męzczyzna i wyskakuj do nas :) MULAN- kotek daj znac jak u ciebie ???? POLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA zobzczysz jak ci zleci.najlepiej o tym nie mysl, a maluszek sam wypchnie sie na swiat.jeszcze nie raz bedzie ci go brakowalo w brzuszku:) a u mnie 30 dc, szyjka wyskoko, zamknieta i taka na pol twarda.myslalam, ze po owulce jest zawsze nisko, bo w sumie zawsze tak mialam, a y teraz wysoko, ze ciezko ja zbadac.jutro lub we wtorek mam dostac @.poki co temoka mierzona rano po przebudzeniu 37.2.sama juz nie wiem o co w tym cyklu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA81- tepke masz bardzo ładną :) szyjka tez wysoko :) trzymam kciuki za II krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mAAm, ale jakos wierzyc mi sie nie chce.no nic pozostalo mi tylko czekac.a ak w ogole to ile brzuchatek z forum zaszlo w ciaze?i jeszcze dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mAAm - ty normalnie jesteś rewelacyjna :) Normalnie prawie się poryczałam jak to przeczytałam :) Kochana jesteś :) Mam nadzieję że mały Ciebie posłucha :) July - daj nam znać koniecznie co powie lekarz :) nowa81 - masz rację lepiej jest nie czekać, wrzucić na luz, ale my wszystkie nauczone jesteśmy na coś wiecznie czekać i może to już jest zakodowane w naszej psychice? Musimy chyba wszystkie wrzucić na luz bo inaczej zwariujemy tu razem :) A tempka u Ciebie rzeczywiście super :) A ja byłam dzisiaj nad jeziorkiem z rodzinką a teraz leżę i leżę. Od jutra jestem na zwolnieniu ale jutro będę musiała podjechać do pracy i poprzekazywać wszystko jak należy do końca. Pewnie zleci mi cały dzionek, ale co tam. dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - dziękuję 👄 🌼 Życzę wszystkim laseczkom z naszego forum miłego popołudnia i owocnej nocki hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja wczoraj i dzisiaj cały dzionek w pracy ale podczytuje Was z nadzieją że któraś zafasolkowała albo że Evika jest już po porodzie ale widzę że nic z tego :) mnie już @ opuszcza i znów kolejny miesiąc staranek.ostatnio dużo pracuje i w związku z tym mam mało czasu na myślenie i chyba czuję się z tym dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nie krzycz na mnie bo ja w pracy dzis cały dzień tez byłam i od 45 min jestem w domku:D. Ach jutro pospałabym sobie a małego na wycieczke musze wyprawic i znow 6 30 na nogi ale jak juz go wyprawie to spac zamierzam do południa;):D:D Evika-termin masz na wtorek więc urodzisz lada chwilka:):) Umyj podłogi,machnij okna,( ale nie wspinaj sie na wysokosci),moze sie cosik ruszy...Moja tesciowa jak miała termin i jakies tam skurczyki ktore jej zanikały to pojawiały sie,wypiła mocną kawe i poleciała rodzic:D:D moze kawusia..;);) nowa81- ty nam tu nie sciemniaj tylko rób test bo tam pewnie 2 krechy już są;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-(( Fatalne samopoczucie (hlip hlip hlpi) płakać mi sie chce. Jeszcze przyść tu musiałam dziś, patrzeć na tego obrzydliwego mojego szefa, który jak słyszę już lata !!!! Jak wiecie dziś miałam zrobić test - no to już wiecie dlaczego taki humor. Jedna kreska i ewidentnie jedna!!!! JA pamiętacie plamionko miałam w piątek ale takie dwie krople jakby a potem już nic. W sobotę sucho i w niedzielę także. Z piątku na sobotę bolał mnie brzuch ale jakby ćmił ale prawie przez całą noc. Dziś no cóż - czuję sie nijako wszelkie wyczuwalne objawy zniknęły z okazaniem testu :-(( Moja temperatura Moja temperatura Dzień 1 - 36,8 okres Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już \"prawie\" fajny (tes ow. negatywny) Dzień 9 - 36,5 - kiepski śluz (test ow. słaba druga kreseczka) Dzień 10 - 36,2 - kiepski śliz (test ow. pozytywny) Dzień 11 - 36,4 - ładny śluz (test ow. pozytywny) ból brzucha i jajnika. Dzień 12 - 36,5 - ładny śluz (test ow. pozytywny) Dzień 13 - 36,8 - śluz powiedzmy ze ładny (test ow. pozytywny) Dzień 14 - 36,7 - wczoraj bolał troszczkę brzuch - takie ćmienie Dzień 15 - 36,7 - plamki 2 (mozeto te plamienie zagnieżdżenia??) Dzień 16 - 36,5 - czysto Dzień 17 - 36,7 - czysto brzuch troszeczkę pobolewa Dzień 18 - 36,8 - czysto Jak widzicie temperatura jakby coś było to nie za wysoka :-(( ach w ogóle to jestem załamana - boże płakać mi sie chce na to wszystko !!!!! A tak czułam, że to będzie w tym miesiącu !!!! tak pięknie się wstrzeliłam w tą owulację !!! Buziaki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×