Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

P77 - bez konsultacji z ginem i bez dodatkowych badań niestety nie potrafię pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P77
Rozumiem Evika , nie chcę żeby mnie wyśmiał tym bardziej że już u niego byłam w 8.05 - 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no może ja jakis wróz jestem hihihi:) bo kiedys ci przepowiedziałam :D że jestes w ciązy :) To może teraz ci prezpowiadam że to juz hihihiihh:) Dostałam foteczke od kisy :) ale nie moge jej odpalis musze cos pokombinowac bo mam kom zmieniony to jak otworze to wwale w komp i wam na poczte wyslę :) Uciekam z młodym do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P77 - dlaczego ma Cię wyśmiać? Masz prawo pytać, temperaturkę masz wysoko, może udało Ci się zafasolkować? Sama nie wiem, ciężko cokolwiek powiedzieć, myślę że powinnaś przejść się do gina. Nie wmawiaj sobie żadnej patologii, bo to okropnie dołuje. Przejdź się do ginekologa, a jeśli boisz się że cię wyśmieje, to zmień go na innego. Po to są lekarze i specjaliści, żeby ich pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a kiedy ty powinnas mieć @ ???? Bo jesli masz jeszcze do @ około 10dni to na bank jest to zadomawianie sie jajeczka :) OKI uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana to koniecznie wyślij foteczkę córci kisy :) Tak bym chciała ją zobaczyć :) mAAm - jak ja bym chciała abyś Ty podobnie, jak 9 miesięcy temu, teraz przepowiedziała mi termin porodu. Ach, kochana, jak ja o tym marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam okres dostać 3 czerwca - no jesteście po prostu wspaniałe, że tak mówicie !!!!!! liczę na to ! Lecę na otwarcie ofert za 10 minut będę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dawaj nam zaraz zdjęcie Martuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem , byłam w łazience - nic nie leci na razie :-)) czekam z niecierpliwością co będzie - trzymajcie za mnie kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - :) Uśmiechnij się :) Będzie dobrze :) Może to właśnie jajeczko się zagnieździło :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan na @ to za szybko...trzymamy kciuki :) Kropka kochana a Ty już wróciłaś z szpitala ? Daj znać jak się czujesz :) Evika i jak lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - troszkę lepiej dziękuję. U nas jest dzisiaj bardzo duszno, normalnie nie ma czym oddychać, myślę że to też dlatego źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ze szkoły :) zarza pokombinuje z foteczka TUSIA jest słodziutka :) pozwoliłam sobie tak zdrobnic Martusie bo mam przyjaciółke Matre i wołamy naia tusia :) MULAn- oj IIkrechy obstawiam u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - czekamyyyyyyy :) na zdjątko małej królewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ty masz w adresie VP.pl czy wp.pl ???? EVIKA, MULAN,NUSKA poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śliczne cudeńko z tej naszej Martusi, normalnie mam łzy w oczach i chyba się rozpłaczę. Śliczna jest :) Normalnie dla takich chwil to warto jest pomęczyć się. Dla takich chwil warto żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dziękuję kochana za zdjęcie, malutka jest przeurocza, Kisa musi być z niej bardzo dumna :) Piękny aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczka masz racje nasz pierszy topikowy skarbek :) IZA - czekam bo nie wiem jak mam ci wysłac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA kazała was ucałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooo matko - jaka piękna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja też chcę taką !!!!!!!!!!! :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie aż poczułam jej zapach (ten specyficzny jak pachną małe dzieci) rozmarzyłam się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- no kochana twoja to chyba własnie sobie w brzuszku gniazdko uwiła :) A tak serio to mi tez sie córa marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym maam żebyś miała rację :-)) Mam nadzieję że Różyczka się zagnieżdża :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matyś - mówię wam rozczuliłam się naprawdę - to piękne dzieciatko !!!!! Patrzę i śmieję się do komputera - mam maślane oczy a dziewczyny patrzą na mnie i pytają co mi jest (hihihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- z kompa fluidki leca hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam na chwilke ziemniaki obrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×