Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam Kochane :))) Stawiam wielką flachę mleka na pępkowe :))) Mojej kruszynce wczoraj odpadł pępuś ;))) Miłej i pogodnej niedzieli życzę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Iza całuski dla Norberta z okazji pierwszego miesiąca.Moja Donia dzisiaj nad ranem zaliczy drugi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ten piękny niedzielny poranek:) Częstuję kawusią i dobrym ciastem :) Iza - ale Norbercik już duży :) Wcale nie dziwię Ci się że jesteś szczęśliwa :) To przecudne chwile :) :) :) Nuska - Dona też już duża, przed chwilką rodziłaś a już kończy 2 tygodnie :) A mój malutki krasnoludek za kilka dni skończy 3 miesiące :) :) Jest taki cudny :) Życzę wszystkim miłej niedzielki. Przesyłam buziaczki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a co tutaj takie pustki???? Nikt nie chciał mego ciasta i kawusi????? :( :( :( Szkoda :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki
hej :) wczorajsza wizyta była hmmm Szwagierka sie nie odzywała w tesiowa ktora nei widziała ponad miesiac swojej wnuczki nawed jej nieprzytuliła totalnie nic !!! przykro mi z tego powodu i widziałam że mezowi mojemu tez było wczoraj przykro.... Ewika :) ja juz po kawce i ciastku....ale zapraszam na grilla miesko juz sie smaży :) Jutro znow do pracy i kolejny tydzień przd nami :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
ale tu cisza................... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dosłownie słaniam się na nogach druga nocka nie przespana ;((( Ale zacznijmy od początku w sobotę wieczorem tak się wkurzyłam na swojego pana, że szok.około 20 poszedł do sklepu bo mu fajek brakło ja sobie szykowałam powoli do kapania malutką.Tego nie ma i nie ma już się wkurzam bo jeszcze Dawid nie wykapany kolacje zrobić trzeba.W końcu wrócił z kolegą (kolega taki co tylko szuka okazji do wypicia)i zadowoleni piweczko na stół.Jak się nie wydarłam że mój dom to nie pijalnia i do mojego że ma ochotę pic to niech się ubierze i wyjdzie z domu.Kolega zmył się jak błyskawica.A ja na koniec soboty po prostu pożarłam się z moim.W niedziele od rana trzymały mnie jeszcze fochy po południu sytuacja w miarę załagodzona.Efekt od 16 godz. nie mogłam Dominiki uspokoić cycek ok zasypiała jak tylko ja położyłam płacz, na rączkach przechodził.I tak w kółko do 24 godz. potem w nocy też co po chwila się budziła dopiero teraz w miarę śpi.Na necie wyczytałam ze pod wpływem dużych emocji albo nerwów u niemowlaków może wystąpić kolka i chyba mnie to spotkało.Całe szczęście że z chłopem rzadko się kłócę bo bym chyba nie wydoliła ze skutkami....Czekam teraz na położna bo ma mnie odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście te emocje to u mamy jak występują.Podsumowywując skarał Bóg za co mógł.Teraz to chłopina chodzi koło mnie i dba o mnie jak o jajo.Tez mu dało wczoraj w kość. Całuski dla wszystkich......;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Kochane ostatni dzień wakacji :( Dzisiaj wybieramy się na zakupy dla Paulinki - trzeba ją ładnie ubrać do szkoły :) Nuśka to prawda, że niemowlaki wyczuwają emocję ...ja na razie jakoś mam więcej cierpliwości do Norberta - hmmm tak mi się wydaję - ale pewnie dlatego, że jestem starsza hmmm Evika ja chętnie wypiłabym kawkę ale za ciastko z bólem dziękuję - ciągle wygladam okropnie brrrrr chociaż 12 kg ciążowych już zniknęło ale został brzuszek i 15 starych kilogramów - już bym zastosowała dietę ale boję się, ze wtedy mleko całkiem zniknie :( poczekam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Ja od piątku mały szał miałam. Gości, wyjazd małego i wogóle. A wczoraj to my się gościliśmy, a co! Dzisiaj pojadę do second handu pooglądać czy nie ma jakiś ciuchów ciążowych bo w sklepach ceny są takie, że..... a szkoda mi wywalać kasę na coś czego już nie włożę. Niestety nie wchodzę już w ciuchy z poprzedniej ciąży :/. Za dużo przytyłam. Iza, nie martw się, Ciebie też już pobiłam z wagą ;-) Nawet nie wiedziałam że taka nerwowa sytuacja takim stresem się odbija na małym dzieciątku. Mój synek dzwonił dzisiaj do mnie że już był na plaży puszczać latawiec a teraz idą z babcią na śniadanko i potem będą płynąć statkiem. Hehe. Już wszystko powie taki trzylatek, no już prawie czterolatek. Eviczko - gdybym tylko wiedziała że częstujesz takimi dobrociami to od razu bym weszła na topik!!!! Nuska - gratulacje pępuszka a raczej jego braku ;-) kikikiki - dobrze że już po wizycie, teraz można odetchnąć z ulgą :-) Ja zaczęłam ostatnio lepiej spać ale nie chciałabym zapeszyć. Pwnie te upały dawały mi w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWczynki :D Ja mam dzisiaj słoneczko od rana :) jak gdies go brakuje to oczywiscie wysyłam promyki słoneczka:D Juz was poczytałm aż mi sie milutko zrobiło ż emiałam co czytać :) W wekendzik nie wchodziłam na kafe bo zrobiłam sobie wekendzik bez kompa :) Co do mnie to jak to mówia jak nie urok to s.... :)bo w sobote zaczełam troche plamic , wczoraj też , i dzisiaj tez troche i kurcze nie wiem czy mi się @ nie rozkręci :) więc chyba znów do ginki bedę musiała dzwonic bo nie wiem co z tą luteina bo były wtedy 2 dni tyciego plamienia i cisza a teraz po 6 dniach zaczeło sie abarocik i nie wiem czy tych 16dc nie liczyc od tego plamienia :o kurcze nie wiem co robic :o z drugiej strony dzwonic tak co chwile do ginki tez mi troche głupio :o EVIKA- dziękuje kochana za te wszystkie miłe słowa na mój temat 👄❤️👄 normalnie az sie purpurowa ze wstydu zrobiłam jak przeczytałm co napisałaś :) Gratuluje oczywiscie swięta POCZĘCIA :)Co do ciasta to było pyszne :) o czym swiatczy moja wielka dupa :) od nadmiaru słodkosci hihihi:D Ale oczywiście twoim wypiekom nie mogłam sie oprzeć :D MAGDALENKA- kochana dobrze że się wygadałas bo my tu po to jesteśmy ❤️ Kotek zobaczysz bedzie dobrze :) ja bardzo wierze ż e TOBIE mi POLI ,KIKIKI WODNISIS, MONI MAMIE , na 100% sie uda :)ja tez mam chwile załamania o czym chyba dobrze wierz ale jak to mówią co nas nie zabije to wzmocni :) TULE CIE MOCNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!❤️👄❤️ KIKIKI- olej tesciowa i szwagierke !!! Wiem że napewno To bie i mezowi serce sie kraja ale pamietaj że dziecko im kiedys odpłaci :) bo czuje i babci dostanie sie za swoje:p A co do dzieci to powiem tak jak dziewczyny To jest tylko twoja i meza decyzja czy chcecie miec jeszcze jedna dzidzię , a nie tesciowej :) Moja tesciowa też uważał ż emy powiniśmy miec tylko jedno dziecko bo tak łatwiej itd .( mój maz jest jedynakiem ale dzieki Bogu nie posiada cech jedynaka) Ale któregos dnia przy obiedzie rodzinnym jak bylismy u teściów to synn wyskoczył ze my chcemy rodzeństwo dla niego i że on tez chce brata na co tesciowa wypaliła a po co wam jeszcze jedno dziecko na co mąz stanowczo że to nie je sprawa bo to nasze życie i nasza rodzina i jej nikt o pozwolenie nie bedzie sie pytał :) i temat szybko został rozwiazany :) to bło jakies 5 lat temu jak sie jeszcze nie staralismy o maluszka tylko zakładalismy że moz ekiedys :) I powie ci ż etesciowa sma zdanie zmieniła i bardzo czesto słyszymy że chciała by wnusie lub wnusia jeszcze :) Wiec głowa do góry :) bedzie dobrze :) IZA- olbrzymie naj, naj dla ❤️N❤️O❤️R❤️B❤️E❤️R❤️T❤️A❤️ z powodu ukończenia 1 miesiąca :)Waga się kochana nie przejmuj zleci szybciutko sama zobaczysz :)Daj znać Jak zkupki sie udały i ja jutro oczywiscie czekam na wiesci jak Paulinka w szkole po rozpoczęciu roku :) NUSKA-równiez olbrzymie buziaki dla ❤️D❤️O❤️M❤️I❤️N❤️I❤️K❤️I❤️ z okzaji 2 tygodni na swiecie :) co do chłopa to czasem trzeba go opierdzielic by jak w zegarku chodził hihihii:Dtak profilaktycznie hihihi;) KROPKA- jak tam syncio na wakacjach nie tęskni za mamusią :) I jak imprezka się udała :) Mam nadieje że były tańce i myszy wypłoszyliscie :) ANETKA- co tam słychac u ciebie jak dzidzia ?? KISA- kotek jak remącik :) jak by cos to pisz oczywiscie :) POLA- kotek koniec nauki :) ostatni dzień wakacji to klikaj co u ciebie :) JULY- czy ty nas jeszcze pamietasz????Jak ZOSIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane robaczki:) Ja dzisiaj tak późno do was, bo rano byłam w ..... pracy :( I dopiero wróciłam. Bartuś śpi więc ja klikam do was :) A już myślałam, że mego ciasta po prostu nikt nie chce :( Wczoraj cały dzień robiłam swoim dzieciaczkom sesję fotograficzną :) :) Cierpliwie to znosiły hi hi hi Nawet jedno aktualne zdjątko wstawiłam na NK. :) Dzisiaj w pracy okropnie się zdenerwowałam, bo dowiedziałam się, że już nie będę siedziała sama w pokoju, tylko prawdopodobnie będzie siedział ze mną jeszcze jeden 45 - letni facet, którego nikt nie trawi, bo straszny z niego samochwała, gaduła i obibok delikatnie mówiąc. Jestem zła jak osa, bo on jest strasznie upierdliwy i ogólnie bardzo męczący i niezbyt lubiany przez innych. No jestem strasznie zła :( mAAm - kochana, Ty wiesz że ja Ciebie mocno mocno ❤️ ❤️ ❤️ Dzwoń do ginki i zapytaj ją jak brać tę luteinę, bo ja sama bym na Twoim miejscu nie wiedziała. Ale pamiętaj, że następny miesiąc to na bank będzie Twój:) kropeczko - synek odpocznie i Ty się zrelaksujesz, będzie dobrze zobaczysz :) Iza - życzę udanych zakupów :) Moja córcia idzie już do drugiej klasy i rok temu przezywałam jej pierwszy dzień w szkole. Nie martw się, wszystko się ułoży, zobaczysz, córcia będzie zachwycona. Wiem to :) Nuska - trzeba ostro do facetów, takie mam zdanie :) Trzeba ich trzymać bardzo króciutko, a co! :) :) kikiki - przykro mi że Twoja babcia tak reaguje na wnuczka. Może ma taki charakter po prostu, a może jeszcze jej się odmieni, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę, ale się załatwiłam :( Przed chwilką przebudził się Bartuś, jako że niedawno jadł, postanowiłam dać mu troszkę herbatki rumiankowej. Poszłam do kuchni, w jednym dzbanku stała zimna przegotowana woda, a w drugiej ukrop - woda, którą przed chwilką zagotowałam. Zrobiłam synkowi herbatkę w butelce i chciałam sprawdzić, czy nie jest za gorąca polewając herbatkę na wewnętrzną stronę swojej dłoni. I zamiast polać butelką Bartusia to chwyciłam dzbanuszek z wrzątkiem i polałam sobie na rękę. Nie wiem co mi strzeliło do tej pustej głowy i co mi odbiło!!!!!!!!!! Ręka mnie okropnie piecze, skóra się pomarszczyła, okropnie boli. Moczę ją w zimnej wodzie i straszliwie pieczeeeeeeee :( Jestem jakaś nienormalna!!!!!!!!!!!! Czym ja to mam smarować????????????????? O rety jak boli i mocno piecze :( :( :( Już nie mogę :( :( Bartuś napił się herbatki, dalej śpi a ja zaraz chyba zacznę ryczeć tak mnie boli :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ojjjjjjjjjjjjj kotek generalnie to pantenol ale ja ci powiem że moja babcia zawsze jak się spazyło któreś z nas smarowała nam to miejsce zwykłym mydłem takim rozmoczonym ( taka breja jak masło niemal aby na race biao było i nigdy nie robił sie bombel i nie mam sladu po zadnym z opazeń więm ż ena 100% Pola tego nie pochwala hihi:) ale mi to pomagało :) A tak wogle to czemu tylko 1 zdjątko dałas :O na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale stronki nie chciałam wam zgarniać :o ups...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mAAm zgarnęła stronkę i nikt nie pisze.... Ta nocka spoko.wpadnę potem bo zbieram mojego 6 -latka do zerówki. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! To dla mnie wczoraj mało ręki nie urwało tak ją spaliłam, to ja tak wam się wyżaliłam a was nie ma????????????????????????? :) :) :) Gdzie się podziewacie? Ja od rana na pełnych obrotach, najpierw odwiozłam mężusia do pracy (a co, raz mu się należy od święta hi hi), potem zakupy na ryneczku, świeżutkie wioskowe pomidorki, ogóreczki, jajeczka, jabłuszka, mhyyy paluszki lizać :) :) Potem Bartusiowi śniadanko, lekarstwa, inhalacje, i już śpi ukołysany. O 10.00 córcia ma rozpoczecie roku szkolnego. I teraz właśnie zajmuję się córką, je śniadanko, ja piję kawusię i się maluję troszkę, coby na rozpoczęciu roku szkolnego u córki nie wyglądać jak straszyłdo :) A Wy gdzie kochane??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem śniadanko i weszłam się z Wam przywitać. Faktycznie puchy tu cos ostatnio. Dzisiaj rozpoczęcie roku szkolnego to Wam wybaczam ;-) O rany, Evika, ale dzisiaj od rana szalejesz!! A ja dopiero co wstałam! Biedna, i jak ręka, boli jeszcze? Mocno poparzona? Faktycznie, chyba musiałaś być mocno zamyślona skoro wylałaś sobie wrzątek na rękę, albo się pewnie śpieszyłaś kochana. Dla pocieszenia napiszę Ci że ja mam też na swoim koncie niewyjaśnione dziwne przypadki kiedy to szłam do kościoła w dwóch różnych butach, robiłam herbatę na płaskim talerzu i takie tam. Ale poparzyć się nie poparzyłam. Pewnie takich przypadków było i więcej ale nie staram się ich nawet zapamietywać ;-) Najczęściej coś gdzieś położę bezmyślnie i potem nie umiem znaleźć. Np. portfel w lodówce... Pocieszam się że chyba każdemu z nas od czasu do czasu psychika płata takiego figla ;-) mAAm - dzwoniłaś do ginki? i jak @?? magdalenka - mam nadzieję że humorek Ci się nieco poprawił i że już troszkę lepiej? Iza - i jak się podoba córci w szkole? Pewnie pytam za szybko bo dzisiaj dopiero rozpoczęcie.... Myszy się na razie tak pochowały że ich nie widać wcale ani śladu po nich. No nic, zaczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej a tu dalej pustki :( Ja już wróciłam z rozpoczęcia roku, niestety córcia ma od jutra na popołudnie do szkoły :( A najbardziej tego właśnie się obawiałam :( Kropeczko - fajnie że jesteś :) A moja ręka już nie boli, co prawda skóra w tym miejscu jest czerwona i pomarszczona ale jest już o wiele lepiej. Nie wiem jak to się stało że wylałam ten wrzątek, po prostu spieszyłam się mocno i coś mi odbiło że chwyciłam nie ten dzbanek co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochane a Wy gdzie jesteście????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Smutno tu bez Was okrutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane jestem jestem :) Mój miał rozpoczecie o 9.00 :) więc 4 klasa rozpoczeta :D Spotkał kumpli i jest zadowolony tradycyjnie byliś w kinie z połową klasy ale tak co roku robimy a po tem na lodach :) Za wychowawczynię ma pania od WF więc mam troszke mieszane uczucia bo zawsze ponoć to lepiej jak wychowawca jest od scisłego przedmiotu :o no ale zobaczymy jak to bedzie bo dzieciaki ja bardzo lubią :) Co do mnie to nie dzwoniłam jeszcze do ginki jutro dryndne bo dzisiaj była do 13.00 więc już sie nie wyrobie , mogę niby na kom , albo do domu ale nic łego sie nie dzieje to nie chce dryndac jutro zadzwonie :) A i m=kochane mam normalna @ więc wydaje mi sie że te 16dc powinnam liczyc od 26.08 a nie od 22.08 bo w tedy miałam tylko 2 dni tyci plamionek :)Całuje was wszystkie i uciekam pichcic :) obiadek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) No i rozpoczynamy rok szkolny...Paulinka na razie zadowolona hmm jutro mają zajęcia zapoznawcze - zobaczymy ...oczywiście łzy się pojawiły u mnie - zapewne bardziej się przejęłam niż córcia ale chyba większość rodziców to ma :) Kropka oby myszy się już nie pojawiły brrrrrr a może pożycz jakiegoś bardziej łownego kota ... Evika oj biedaczku ale dobrze, że ręka już nie boli ... Maam fajny macie zwyczaj ...u mnie na spotkaniu dzisiaj już były zgrzyty rodziców ale wszystkim nie dogodzi...najgorsze jak ktoś coś proponuje a drugi od razu krytyka ...myślę że jednak będzie dobrze :) Pogoda u mnie dzisiaj bajeczna :) miłego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna reklama nam się tu wtranżoliła. ja już po zakupkach, jutro idę do tego nowego gina więc mi wyjaśni co z tymi moimi wynikami a poza tym boję się trochę że ona mi da teraz L4 leżące i będę musiała leżeć. muszę męża puścić do kompa bop pracuje to potem zajrzę do Was jeszcze. Cieszę się że rok szkolny w miarę spokojnie rozpoczęty! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×