Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Nuska - witaj :) To niezły miałaś ten poranek, nie ma co:) Masz rację z tym alkomatem. Najgorzej, że już od dobrej godziny mAAm się nie odzywa, może śpi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :p Kochane tylko obiadek pichcę bo młody za raz wpadnie głodny jak wilk :) NUSKA- oj to miałaś prawdziwy sprawdzian wytrzymałości nerwów hihih:D Dobrze że chłopinka ci przyjechał no i że pijawa jeszcze ci się nie napatoczyła bo chyba byś ją wzrokiem zabiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mAAm po tej Twojej naleweczce to interesy super się robi:) Własnie sprzedałam Bartunia wózek z gondolą i fotelikiem nosidełkiem. Bartunio już wyrósł z gondolki i fotelika, więc czas na nowy sprzęt. Wystawiłam wózek na allegro, po 10 minutach od wystawienia został już sprzedany hi hi , a dzisiaj dziewczyna wpłaciła pieniążki, więc lecę do domku pakować kartony hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no proszę hihihi:) jak chcesz to ci moge tej naleweczki podsyłac :) Co prawda nie codzień byś w alkocholizm nie wpadła hihihihih:D Gratuluje tranzakcji :) To jaki teraz wózeczek Bartkowi kupujesz ?? Dziewczynki ja znikam chwilowo bo dziecie do lekcji muszę zagnać ,ale wpierw dać mu żarełko bo juz z głodu dziubek otwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) No to i ja na imininki sie wpraszam i moze trochu tej naleweczki jeszcze wyssię z butelczyny hihihi:)mAAm-wszystkiego najlepszego z okazji imienin i bąbelka jak najszybciej kochana:):)🌻. Dziewczyny ale te wasze dzieciątka rosną, nie chce się wierzyc 4-5 miesięcy..Dużo zdrówka dla Bartusia, Tusi,Doni:)🌻ach ten czas zasuwa (a ja tylko zmarszczki kolejne licze;) Nasz mały konczy jutro 9 lat. Kupiłam mu wielką torbę cukierków by zabrał jutro do szkoły a impreze bedziemy robic mu po moim egzaminie(by było na luzie już,on sie zgodził:) kiki-trzymam kciuki by @ nie przyszła. Moja za 9 dni ma mnie nawiedzic i całe szczescie ze przed gzaminem pare dni bo była by masakra bo moje @ to wodospad:( Lecę do roboty ,buziaki wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ogladałam ostatnio na nk Twoje foteczki i musze powiedzieć że masz niezłego przystojniaka w domu :DD:D synuś pierwsza klasa...śliczny :):) Natalka sie mnie właśnie zapytała kiedy bedzie miała wkońcu rodzeństwo...wiec jej mówie ze jak bede w ciazy to jej powiem a ona do mnei szkoda mamuniu ze nie jestes w ciąży ale i tak Cię mocno kocham....jejuuuu Ja ją tez taaaaak mocno kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla małego kawalera bo zapomnialam napisac:):):):):):):):):):) ja jutro dziewczynki do lekarza lecę jestem ciekawa co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka-czekamy na relacje :) Ale te dni szybko mijają....dopiero wstałam a tu juz trzeba iść spać DOBRANOC KOCHANE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :) Wstawać śpioszki......Natalka tez jeszcze śpi a Ja juz nie moge ..obudziłam sie o 7:15 i nie zasne juz :( a mogłabym sobie pospać... Ide robić kawusie :) ktoś chetny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam ...Kiki ja poproszę z mlekiem :) Wczoraj na pokazie było świetnie...załapałam się jako modelka na makijaż i dowiedziałam się ze jestem wiosna i dobrze mi tylko w ciepłych kolorach i źle w czarnym...acha i wiosna podobno nigdy się nie starzają hmmm no bo kto widział starą wiosnę ;) Paulinka grzecznie przesiedziała 2 godziny ciekawe czy Norbert też będzie grzeczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :D W Wawce dzisiaj paskudnie i zimno wrrrrrrrrrrrrrrrrr...... A ja się będę chwalić :p:p:p Wczoraj mój mąż mnie zaskoczył :) Bo rano złozył mi życzenia i dał 300 stówki bym sobie coś kupiła :O przyznam się że nawet troche byłam zła bo zawsze czymś mnie zaskakiwał a tu dupa w tym roku no ale cóż bywa pomyslałam :) poprawie sobie humor kupując kolejne buty ,bo jak by nie było nic nie poprawia humoru kobiety tak jak zakupki :D więc jest godzina 18.00 a ja młodemu lekcje sprawdzam i słysze klik domofonku i stary wpada do domu i drze się SYL.....SYL.... no to pomyslałam że albo z napojami się rozsypal ,albo mi kupił kwiatka :) A mój Małżonek.....zaskoczył mnie koszem :D ....dodam tylko że zrobił go sam w samochodzie :) kosz był z ciemnej wikliny wyłozony czerwonym papierem obwiązanym złotym sznurkiem a w nim 2 winka które były na naszym weselu, winogronka( zielone, czerwone) 5 rodzaji serków pleśniowych czekoladki ( wisnie w wódeczce moje ulubione :D ) Romantyczna komedia,róże do kompieli z starej mydlarni,do tego mydło glicerynowe czerwone z białym sercem i maleńki bukiecik kwiatków w koloru mojego slubnego bukietu :) Przyznam się że łza mi się w oku zakręciła :), zrobiło mi sie strasznie miło :) Mężus powiedział że przygotował wszystko tak bysmy romantycznie spędzili wieczorek :) No i powiem tak iskry leciały hihihih:D No dobra ale koniec chwalenia :) POLA- kochana ja trzymam kciukasy i za egzaminy i za II krechy MOCNO!!!! A Pigwówka już na ciebie czeka :D i dziękuję za życzenia 👄 KIKI- dziękuje za komplemety :) Natalka też jest śliczną uroczą panieneczką :) MAGDALENKA- czekam na wieści jak już bedziesz po lekarzu i pisz szybciorem nie trzymaj nas tak jak ostatnio:) IZA- no to witam pania wiosnę :)nie dziwię się że Paulinka była grzeczna :) przeciesz to mała kobietka :) Co do Norberta to watpie by w przyszłości wysiedzi grzecznie na takim pokazie hihihi:) Żartuje oczywiscie :) A gdzie reszta kobitek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS. Zapomniałam :O EVIKA- trzymam kciukasy za Bartunia :D Napisz koniecznie jak po wizycie u lekarza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ....hmmmmm ale romantycznie........cieszę się że takie miłe były imieniny :) Evika no właśnie jak Bartuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka-Norbert napewno równiez bedzie taki grzeczniutki... :) mAAm-jejuuuu ale super niespodzianka :) naprawde Twój mezunio sie postarał :) kurczak ale fajnie :) Ja juz lodówke wymyłam i biore sie za podłogi dzis odkurzanie i mycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki też muszę się wziąć za porządki póki misiu śpi...bo później wizyta u lekarza i tańce z Paulinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URCZE COS NIE WCHODZI WRRRRRRRRRRRR. dziewczyny jak w google wklikacie maclaren grand tour to wam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam wiem wiem ostatnio was trzymałam ale teraz jak wroce to zaraz napisze co i jak :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika daj znać po wizycie co lekarz powiedział.. Kisa a co będziesz robić na głowie? no i jak samopoczucie przed powrotem do pracy? mulan odezwij się co tam u Ciebie? jak się czujesz? mAAm ja mam spacerówkę Maclarena i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona - mimo iż jest bardzo lekka konstrukcja to wózek jest wytrzymały i jak dla mnie super się sprawdził - myślę że to dobra firma i warto... U nas dzisiaj Zosia kończy 4 miesiące :) Stan na dzień dzisiejszy: ilość zębów-1 (następne idą) , ubranka - rozmiar 68-74, ilość uśmiechów na co dzień- trudna do zliczenia, gada non stop jak nie śpi, ładnie się sama bawi, wczoraj jadła pierwsze jabłuszko - oczywista fotki na pamiątkę zrobione...a no i zakochana na zabój w swoim starszym bracie!! A odnośnie starszego brata - ma od wczorajszego wieczora mega guza na czole - nie zauważył drzwi do swojego pokoju podczas zabawy ;-) A co jeszcze u mnie ciekawego - chyba nic...kolejny rok do przodu..oj latka lecą no i człowiek się starzeje :) Włosy pofarbowane i nijak na nich nie widać "średniego brązu" jak było napisane na opakowaniu - za to są czarne...szok - małż jak mnie zobaczył (nic nie widział o moim farbowaniu) to stwierdził że będzie na mnie mówił "czarna mamba" :) Musiałam się przyzwyczaić do nowego wyglądu ale teraz stwierdzam że wreszcie wyglądam na swój wiek-znaczy się ciut poważniej i twarz bardziej wyrazista się zrobiła.. A poza tym w połowie listopada ruszam do pracy złożyć podanie o urlop wypoczynkowy.. zmykam na jakąś kawkę - zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- ja spacerówki znam i tez uważam że są świetne ale ten wóżek który podałam jest inny bo dla niemowlaka i jakis taki dziwny :o MAGDALENKA- bede czekać :)to klikaj :) I TRZYMAM KCIUKASY :) Magdalenka klikłam ci cos na skeypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July..też zmieniłam kolor włosów i podobna była reakcja ale teraz już się przyzwyczaiłam....troszkę kolor się też wymył i nie jest już tak ciemny - miałam rude ale takie stonowane wpadające w brąz i z jasnego balejażu to była duża zmiana ale kobieta zmienna jest :) Maam podrzuć jakiś pomysł na obiad- hmmm mam piersi ale kurze ;) i zero pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siekam je w 1 cm paski ,w misce ( oliwa z oliwek curry, troche przyprawy do kebaba do tego 2 ząbki czosnku wkładam cycki i do lodówki na 1 h. po tem przysmarzam i podsmarzam 3 cebule na masle jak cebulka dochodzi na patelni to dowalam kurczaka wszystko razem podgrzewam i obsypuje natka do tego ryz przysmarzany i sosik z serka homogenizowanego naturalnego 3 ząbków czosnku i drobniuteńko posiekanego ogórka konserwowego ( 1-3 zalezy od wielkosci ) koperek i dużo pieprzu :) szybciorem sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dzięki :) Odezwę się później bo mam gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nasbył pan od naprawy zmywarek...ale jaki debil.....wszystkiego sie czepia....musiałam po tate zadzwonic bo nei dawałam z nim rady choc pyszczek mam niewyparzony......porazka...gość chciał meble rodzicom w kuchni rozwalic bo mu sie nie podobało jak jest zmywarka podłączona.....rajuuu ale tata przyjechal i dal se z nim rade w 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po obiadku :) Natali wraca apetyt zjadła cała rolade :) :) ciesze sie bo ostatnio niewiele jadła...... Na 15 do lekarza a jeszcze musze na astacje podjechac zatankowac i po lekarzu na jakies małe zkupy skoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja byłam z bratem w urzędzie , a teraz lece z młodym na zajęcia będę około 17.00 buziolecje 👄 MAGDALENKA- trzymam kciukasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×