Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie! Cieszę się bardzo, że podoba się Wam mój pamiętnik:) Szczerze mówiąc to trochę pracochłonne zajęcie, ale warto :) Polecam:) A ja już jestem w pracy, tak się nie chciało wracać po takiej przerwie. Narazie spokojnie piję kawkę ale trzeba brać sie do robotki:) Tyle mam pracy że dosłownie nie wiem za co mam się wziąść. Anetka - kochana Ty nie przemęczaj się tylko odpoczywaj jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Umnie zima na całego :D własnie sypią ponad 1cm płatki sniegu :O Aż zal mi młodego bo dzisiaj piechotą poleciał :( Bo jakiś dupek samochód nam zastawił i maż nie mial jak wyjechać :( a ogołem to wszystko ok :) ANETKA- słuchaj Eviki ma rację odpoczywaj :) MADZIOREK- szkoda że z lekarzem się nie udało w tym miesiącu ....:O Ale może własnie w tym bedzie metoda :) Na II Kreseczki trzymam kciukasy kochana :) EVIKA- albumik pracochłonny ale jaki ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wy chyba naprawdę przynosicie szczęście... Zrobiłam dzisiaj teścik i wyszły dwie kreseczki po 10-ciu miesiącach walki...Jestem przeszczęśliwa...Ciągle patrzę na ten test i nie mogę uwierzyć. Zresztą nawet w aptece nie kupiłam jednego testu tylko dwa z myślą, że pewnie za miesiąc mi się przyda. Tylko nie rozumiem dlaczego wcześniej dwa testy mi wyszły źle (przynajmniej mam taką nadzieję)..Zadbałabym o siebie lepiej, no i nie piłabym alkoholu w Sylwka i Nowy rok (teraz boję się, że mogłam zaszkodzić fasolce)... Tak czy inaczej strasznie się cieszę ale też mam ciarki w całym ciele....cała się trzęsę z wrażenia.. Dziewczynki kochane te które ciągle walczą o fasolkę- wierzę, że niedługo wszystkie będziecie tak szczęśliwe jak ja dzisiaj... Skoro kupiłam już drugi test to jutro dla pewności go powtórzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike_m - jej! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic się nie martw napewno nie zaszkodziłaś fasolce :) Jej ale się cieszę. SUPER :D Jeszcze raz GRATULUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przynoszenia szczęścia, od zawsze powtarzam, że nasz topik PRZYNOSI SZCZĘŚCIE!!!!!!!!! Więc pisać mi tu baby od rana!!!!!!!! WSTAWAĆ, pić kawę i PISAĆ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Wam zgarnę 500-setną stronkę i nawet się nie obejrzycie kiedy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika-gratulacje---tamte testy mogły nie wyjsc bo było za wczesnie idz zrób beta i bedziesz wiedziec który to tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼 super nowinka z rana :D co do tego że alkochol zaszkodził fasolce to nie :) pamietaj że dzidzia w pierwszych miesiącu jest chroniona bardziej :) no kolezanko tchnełaś życie w topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no , nie wiem ...500....stronka....:p hihihihi:D kotek przeciesz ona dawno zarezerwowana była dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny... umówiłam się już na wizytę do gina...niestety dopiero na 12-go stycznia bo wcześniej albo bym miała ostatni numerek (u mojego lekarza wiąże się to z czekaniem kilka godzin w kolejce), albo mamy zabieg Adasia (ma coś podobnego do stulejki), a tego nie przełożę, gdyż już przesuwaliśmy termin bo chorował, a skierowanie ważne tylko miesiąc. Jej...ciągle jestem w szoku.... i ciągle patrzę na ten test i dwie kreseczki...normalnie nie mogę się z nim rozstać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje...Normalnie to bym stanęła na balkonie i wykrzyczała całemu światu, że mam dwie kreski na teściku...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- ja juz tak długo się staram że chyba bym się darła na ulicy że w ciąży jestem hihihih:D więc doskonale wiem jak się czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie i Śpicie :( A tu takie wieści na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak widzisz topik jest szczęśliwy więc i Tobie się uda... Naprawdę w to wierzę...mi się udało, chociaż już po trochu zaczynałam wątpić więc i Wam wszystkim dziewczyny się uda...Jestem o tym głęboko przekonana :) Kropka napisała (to były pierwsze jej zdania skierowane do mnie)"te dwie upragnione krechy są REALNE! I wyskakują w najmniej oczekiwanym momencie.", i faktycznie u mnie się to sprawdziło, więc i u was się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Gratulacje dla nowej mamusi!!!!!!Ja też w zeszłe Andrzejki balowałam a musiałam już być nas początku ciąży.Dzidzia zdrowa się urodziła. Evika z przykrością zawiadamiam że nie dostałam nic od Ciebie do skrzynki.Czekam he he Ale piękną pogodę mamy.Słonko i śnieg małego do zerówy biorę dzisiaj na sankach. chyba PIJAWA wydzwania do mnie od rana (zaczyna się) bo od 8 rano (kiedy ja jeszcze słodko śpię jakiś nieznany numer do mnie dzwoni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- u mnie to juz tyle czasu że szok :( z miesiaca na miesiąc nadzieji mniej :O No ale zobaczymy ....co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- na saneczkach...:D fajnie Dawidek ma :D a co do pijawy to normalnie jestem chłonna nowych jej ekscesów hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewoje w Nowym Roku!! Na poczatek witam Cie nike - fajnie ze jestes i od razu moje gratulacje ! Evika bardzo ładny albumik :) Maam Ty mordko moja Tobie teraz sie uda , czuje to w starych kosciach :) Nuska całusy , moja Kinga tez na saniach śmiga :D KIKIKI Anetko a Ciebie to kochana przez kolano przełoze( hmm tylko jak ...) nie spraztaj i oszczedzaj sie na maxa. Ja przez twardnienie brzucha musiałam od 23tygodnia brac fenoterol i duzo wypoczywac. Nie mogłam nawet normalnych zwykłych prac domowych wykonywac. Takie twradnienie moze byc niebezpieczne. Uwazaj na siebie. Całuje mocno w brzuszek:) Piękny dzien dzisiaj , słoneczko a ja sama w pracy... kolezanki zabalowały hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężowi wysłałam sms-a z gratulacjami, że zostanie tatą po raz drugi... Mój mężulek ma dosyć specyficzny charakter, więc wolałam sobie oszczędzić jego emocji... bałam się, mu powiedzieć wprost, wiem, że to dziwne przecież razem się staraliśmy, ale mam w pamięci teścik z Adasiem, jak mi wyszedł pozytywnie to małżonek się na mnie obraził , aż się rozpłakałam ...hehehe...ale jak oswoił się z myślą to jeszcze tego samego dnia wydzwaniał do wszystkich znajomych, aby się pochwalić, że zostanie tatą... Dlatego bezpieczniej było mu wysłać sms-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany kobitki walnełam się w wyliczeniach :( i musze nadrobic robote wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:(:O:( KISA- oj kotek może ale nie w tym miesiącu bo dzisiaj 19 dc i brzucho pobolewa jak na @ ja mam teraz cykle 21-23 dc więc wiem że będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ospa ładnie przechodzi .... Niestety nie mogę małej na pole zabrać , dopiero za tydzień. Moje dziecko nie chce isc do zerówki bo tam jest nudno i nie zarabia się pieniędzy normalnie szczena opada. Ide się zbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska27- gratulacje masz bardzo mądre dziecko...dobrze kombinuje...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) dopiero z wyrka sie podniosłam...mogę kawkę od ktorejs prosic?? :D nike_ gratulacje!!!:):D nowa fasolka,nowe nadzieje:):D a alkohol w tak wczesnej ciazy na pewno nie zaszkodzi fasolce,nie ma ona przeciez jeszcze naczyn krwionosnych,bo sie dopiero tworzą:) Laseczki lece pod prysznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×