Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm - mnie się nic nie otwiera z tym pamiętanikiem poza jedną tabelką na środku żeby wpisać login i hasło. Nic więcej tam nie ma. Jeszcze jest napisane, że żeby się zalogować trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - masz rację, ja też ledwo nadążyłam. cieszę się że topik ożył, bo były momenty wymarcia normalnie... nuska - czekam z niecierpliwością na info odnośnie kolek! Dzisiaj posyłam męża do sklepu zielarskiego po te zioła co ci kiedyś pisałam, może akurat pomogą. Nawet jak malutki ładnie odbije po jedzonku to i tak się spina :-(. Acha, no i zaczął b. ulewać, czasem aż mnie to martwi. ale nie wymiotuje, tylko ulewa po troszku. chyba od tego spinania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko to ja Ci już pisze na NK co zrobić aby się otworzył inną metodą ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- czekaj może przeslę ci linka od eviki którego ja dostałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr1 z poprzedniej str i naroznik z tej str ale gdyby nie był ratanowy. Ale to jaki mebel sie wstawi zalezy tez chyba od tego co pasuje do wnętrza...kiepsko sie na tym znam:( a mam dom urządzac o zgrozo!! Evika- tez mysle ze lepiej dla swietego spokoju poczekac z tym szczepieniem az wyzdrowiejesz.Jestem specjalistą medycyny ratunkowej szczepienia to dla mnie odległy temat,ale na chłopski rozum i dla swietego spokoju przesunąć je mozna,niz pozniej po nocach nie spac i czekac,zachoruje czy nie zachoruje.. Dziewczyny,żadna ginekologia,żadna pediatria, wy sobie nie wyobrazacie jaka to harowa zrobic jedną specjalizacje,brr. Mam dosc,dobrze mi jak jest,jestem zadowolona ze swojej pracy,lubię ją bardzo, dobrze zarabiam i prosze mi tu nie wciskac innych pediatrii czy ginelologii i Bog wie czego!:):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,-~-. _.---._ ,-~-. / .- ,' `. -. \ \ ` /`. ' \ ' / `-| a___a' |-' | /(_)\ | \ \_|_/ / .-`._ _,'-. ,' ,' `---' `. `. / / : \ \ ,' / : \ `. ,' | : | `. | ,'| : |`. | `.__,' .-\ : /-. `.__,' / `. : ,' \ .""-.,' `._:_,' `.,-"". / ,-. ` ) ( ' ,-. \ ( ( `. ,' `. ,' ) ) \ \ \ _,' `._ / hjw/ / `.`._,' / \ `._,',' `.__.-' `-.__,'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miał wyjsc ładny miś. Kropka kup sobie espumisan dla niemowląt (mi pierwsze położna odradziła tłumacząc że co dam jak cos tam) ale dawałam potem koło 15 bo wiedziałam że będzie horror i pomagało po dwie trzy kropelki. Czasem ja piłam koper włoski albo rumianek. Dziecku nie podawaj bo potem może nie chcieć pic piersi ewentualnie w ostateczności. Masuj brzuszek w kierunku wskazówek zegara i kładz często na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekajcie kochane na mnie bo nie nadążam :) Kropeczko już Ci wysłałam na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- to ja zabiore winko ,sery plesniowe ,winogronka i jadę do ciebie meblowac domek hihii:) KROPKA- jameila wysłam :)do ciebie:) NUSKA- ja kawke proszę :) Kochane co do mebli to mam bardzo jasne w sypialni i własnie sporo wiklinowych dodatków jak na raie mam olbrzymie skórzane czarne fotele ( smiało moge spac w jednym bo mieciutki taki ) miałam i kanape ale na mazurki wywiozłam i te fotele tez bym tam siupła do kompletu :) Mąz juz warczy na mnie że znów chce coś zmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - link - jeśli zostanie przesłany nie działa po prostu, już to sprawdziłam. To celowa robota marketingowców i informatyków, aby oglądać pamiętniki z linku tej stronki, na której jest tworzony, działa to na odbiorcę jak reklama. WIem coś o tym :) musi być wysłany pamiętnik na adres mailowy właśnie z tej stronki na której był tworzony. Już sprawdziłam. Ale znalazłam inny sposób, przechytrzyłam ich wszystkich :) :) hi hi hi mam nadzieję :D :D I tym razem napewno się uda. Kropeczko daj znać czy tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- gnamy bo na 1000 stronke polujemy hihiihih:D jak będziemy w takim tempie klikac to juz za tydzień będzie hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan- rzeczywiscie przegieli z tymi reklamowkami:( pakuj sie do torby,najlepiej walizeczki z koleczkami do ciagnięcia,zebys podnosic nie musiała:) te reklamowki to pewnie wymysł administracji tylko nie wiem w jakim celu?? z ładnymi koszulkami dobry pomysł,nie ma jak sie dobrze poczuc i wyglądac po porodzie:) Ja tez po miałam satynową na ramiączkach i 2 godz po porodzie poleciałam pod prysznic w koszuleczke, włoski rozpuszczone,rzęsy pociągnięte i nowka sztuka nie smigana czekałam jak mi bąbla przyniosą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety zaczekajcie bo moja robota stoi w miejscu, bo ja tylko Was aj laviu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ulewanie mija, jeżeli jest tak źle to jest w aptece środek do zagęszczania mleka ale musiałabyś uciągnąc z piersi i butelka podawać bo ten lek trzeba w mleku zmieszać.Ja tego nie kupowałam. Odnośnie diety matki karmiącej to w moim wypadku nie stosowałam żadnej.Wiadomo na początku nie obżerałam się np ogórkami kiszonymi itp tylko powoli wprowadzałam.Od dłuższego czasu jem wszystko nawet cebulę surowa która uwielbiam i małej nic nie ma. Myślę że mała juz przetestowana. A na początku miałam problem z kawą bo mała chyba źle na nia reagowała ale tez się przyzwyczaiła i nie raz wypijam nawet trzy rozpuszczalne. Jak masz dużo mleka to kup sobie pojemniki do badania moczu i zamrażaj mleczko tylko sobie wpisuj daty.Na później będziesz miała jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam obiadek ugotować :) dzisiaj bitki, ziemniaczki, buraczki, i barszczyk biały z jajeczkiem :) Trzeba jeść tłusto w ten ziąb hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) praca nie zając...klikaj ,klikaj bo my cie tez lawju!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ } } { { { } } } }{ { _{ }{ } }_ ( }{ }{ { ) |""---------""| | /""\ | | _ | | / | | | |/ | | / / | | / | "T" ""---------""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - dla mnie pedatra na kolki przepisał dla synka lek troszkę o innych własciwościach - Debridat. Mówił, że inne leki nie skutkują i jak się dowiedział że podaję ESPUTICON to powiedział: "no troszkę wody święconej nie zaszkodzi :)" Więc na silne kolki szukaj pomocy u pediatry. Dla nas Debridat - mimo iż jest na inne dolegliwości - refluks pomógł i to bardzo. Jak ręką odjął a nic innego nie działało. Ale wiadomo każdy lekarz leczy inaczej :) mAAm - kochana to i do mnie po drodze zajedź, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koleżanka do mnie wpadła na plotki :) Ech, kiedy ja się wyrobię z robotą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- do ciebie to jak na mazurki będę jechac hihihi:) Bo pola to w przeciwnym kierunku hihihih:DAle z miła chęcią 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kawkę posłałam.Wpadam do Ciebie na obiad bo u mnie dzisiaj tylko pomidorowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was wszystkie zapraszam dziewoje na chate!! ale na razie tylko fundamenty mamy ale na jesien przeprowadzka juz bedzie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na obiad do mAAm sie piszę!! i chłopa z małym przyslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dzięki za rady. nie jestem przekonana do końca po prostu czy to wogóle kolki. ale co to może być innego? jesli chodzi o kropelki to od dwóch dni stosujemy Sab Simplex (dostałam tez od bratowej, prosto z Niemiec wiec pewniak) i na razie nie widze jakiejś szczególnej poprawy. A ponoć ten środek jest najlepszy z Wszystkich... :-( Zagęszczacza też nie chce stosować bo nie chcę stracić ani zaburzyć laktacji... Nawet boje się zacząć używać smoczka uspokajacza żeby mały nie oduczył się ssania. A Wy od kiedy zaczęłyście używać smoczka karmiąc piersią? Ja chciałam zaczekać do 6. tygodnia jak radzą specjaliści. Co do kładzenia na brzuszku to mały b. protestuje ale to nie problem, tylko to że ulewa. Wtedy bardzo ulewa, dławi się, nawet godzinę czy dwie po jedzeniu. Więc odpada. Eviczko - odebrałam info, obejrzałam pamiętnik i odpisałam ci :-) nie chcę tutaj powtarzać swoich ochów i achów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×