Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm- ale mnie wystraszyłas! Kurcze bede musiała wszystko jeszcze raz przerabiac.A myslałam ze szkołę mam juz za sobą;) . Ale mus to mus, teraz taki wyscig szczurów ze trzeba jakos tym dzieciom pomoc w dostaniu sie do dobrego gimnazjum. Macie juz jakies na oku? Wczoraj dowiedziałam sie ze rodzice innych trzecich klas juz piszą do dyrekcji petycje o nauczycieli dla swoich dzieci do 4 klasy!! Rany to jakies chore! Wybierają sobie nauczycieli.I to w dodatku robią to w sekrecie bo sekretariat sie wypiera a 3 pisma wpłynęły. Czy to nie jest chore!!? Jak mozna tak robic? Myslec tak egoistycznie. Więc ich dzieci mają uczyc najlepsi nauczyciele a inne klasy najgorsi. Gdyby było normalnie to byłoby sprawiedliwie bo klasie trafilby sie dobry, bardzo dobry no i jakis gorszy ale byłoby wszedzie równo. Mama z naszej klasy tez pisze,bo co nam pozostało, bo tylko nasza klasa nie napisała:( Jak nie napiszemy to dyrekcja machnie ręką oni dostaną lepszych nauczycieli a nam dadzą gorszych bosmy nic nie zgłaszali. Najlepsze jest to ze czy nauczyciel jest dobry czy zły to odczucie czysto subiektywne, gdyż na początku 2 klasy 3 rodziców zabrało z klasy swoje dzieci twierdząc ze pani jest zła. A ja uwazam i wiekszosc rodziców ze pani jest ok. Zresztą pisałam wam o pani wczesniej. Mam nadzieję tylko ze w tej szkole nie dojdzie do żadnej korupcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami i ja wlasnie gotuje obiadek dzisiaj kapusniaczek jutro mężus wraca wiec iskry będą lecieć takie --_|\/-||\\"//oczywiscie na niebie wiec pewnie zobaczycie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami i ja wlasnie gotuje obiadek dzisiaj kapusniaczek jutro mężus wraca wiec iskry będą lecieć takie --_|\/-||\\"//oczywiscie na niebie wiec pewnie zobaczycie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika super, ze Ola jest w domu :) Magdalena aż zazdroszczę :) pola mi osobiscie podoba się Pani paulinki ale niektórym nie,że nie angażuję się ...ale ja uważam że ma taki temperament - jest spokojna, była pedagogiem ma dobry kontakt z dziećmi .. jest dobrze :) Norbert od 5 rano dzisiaj gdzieś jeżdził :) robił brrrrrrrrrrrrrr brrrrrrrrrrrrr ale miałam ubaw- nawet spać mi się nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam znalazłam dzięki MAGDALENCE👄 dzwoniłam mam zarezerwowany :D kurcze nie wiem czy wytrzymam :) dzisiaj M wraca i tak myslłam by zdjec tych psiaków nie wydrukowac nie wsadzic w sliczna koperte przewiazaną kokardką i mu nie powiedziec że ma pieska i by wybrał tego co mu sie podoba:) nie będzie najwyżej niespodzianki ż epies przyleci z kokardą ale juz sam fakt że go bedzie miał chyba bedzie niespodzianką :) Jak chcecie zobaczyc to wam moge na nk wysłac :) I jak mi radzicie co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam napewno większa niespodzianka by bhyła jak pies z kokardą by go przywitał :) ale czy wytrzymasz z niespodzianką :) ja chcę już do doooomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam pewnie ze wysyłaj na nk moze wytrzymasz z tą niespodzianką bo wieksza rodość bedzie jak zobaczy psiaka z kokardką anetko wszystkiego naj kochana sto latek 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM - kochana jej, ja również zaczęłam wertować strony na topiku wstecz patrząc czy czegoś nie przegapiłam. Współczuję przeżyć związanych z wypadkiem mężusia, na szczęście dobrze się wszystko skończyło. A co do Twojej niespodzianki, to ja również tak jak dziewczynki uważam, że większe wrażenie wywarłby mały bokserek z kokardką na szyi:) niż zdjęcia piesków:) A Ola moja czuje się już dobrze, przyjmuje jeszcze leki, ma jeszcze chrypkę, jest bardzo osłabiona, dużo śpi, ale wiem że z dnia na dzień musi być lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...brakowało nam Twojej kawki :) Ale dobrze, że z Olą już lepiej :) maam i jak wytrzymałaś ? A ja mam dzisiaj strrrrrrasznego lenia i chcę już do domku :) A na dodoatek Norbert budzi się co chwilkę w nocy i okazało się, ze go metka podrażniała aż ma troszkę obtarty boczek :( Dziewczyny wstawać ... U mnie zima wróciła na całego brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :D Więc tak :) u mnie ok dzisiaj jest 20 dc i cholera cycki mnie bolą ale to jest pewnie spowodowane przestawieniem luteiny :) normalnie za 2 dni była by @ :) i tak ogółem to jeszcze gradziołko mnie troche boli wogle cały czas czuje sięjak podziembiona :( Co do psa to zrobiliśmy z synem tak :) Kupiłam ksiązke o bokserach i wydrukowałam zdjęcie piesków i napisałam tak jak by pisał pies :) że bedę cie gochac przynosić piłke chał itd. syn kupił za własne pieniądzę sliczną czarna obrożę w trupie czachy które swiecą w ciemności i taką kuleczkę którą się przyczepia u góry obroży przy smyczy która swieci jak jest ciemno :) jak mężus juz zjat i otworzył sobie piwko dalismy mu prezent i mówi "o super kupiliście mi książke o bokserach i za chwilke wyciagnoł to zdjęcie przewiązane olbrzymia złotą kokarda i zaczoł czytac i..........zaniemówił pierwszy raz w życiu widziałm jak zaniemówił :D Młody do niego powiedział tata kupilismy ci psa będzie juz z tobą od marca :) a mąż aż krzyknoł uśmiech miał wiekszy od jocera :D po chwili wyjoł obroże i powiedział ze jeszcze w to nie wierzy ze jest szczęśliwy :D pokazalismy mu z synkiem meila od tej pani z pieskami ( mielismy karzdego osobno sfotografowanego) ale nasz wybór pad jednogłośnie na Sunie :Dpoprostu serducho nam podpowiedziałao :D odrazu napisaliśmy do pani na którego się zdecydowaliśmy i piesek już na nas czeka :D więc oby do 26.03 :D Mąż jest szczesliwy już książkę przeczytała hihihi:D wczoraj połowe i rano wstał o 7.00 i skończył a miała 150str:) juz odnalazł przedszkole dla psów :) Mówię wam kosmos :) Sunia bedzie się nazywać Carmen ( ja wymysliłam ) smieje się że ma żone to będzie miała kochanke Carmen elektre hihih:D choc imie wybrałam jako operowe hihh:D mówię wam jest taki szczęśliwy :D Synek rano też wstał i mówi mama jeszcze tylko 13 dni i Carmen będzie z nami :D A męzus jeszcze powiedział mi rano tak no to tylko drugiej dzidzi nam brakuje trzeba popracować intensywnie hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- strasznie sie ciesze ze Ola juz jest z wami w domku i że czuje się lepiej :D bo przyznam ze włos mi na głowie stawał jak czytałam co pisałas o tym szpitalu :D IZA- ja tez się ciesze ż eto juz piatek i koniec tego feralnego tygodnia bo juz padnięta jestem szkoda tylko że znów jest zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jej jaki cudny bokserek:) Normalnie się rozczuliłam:) Śliczny jest:) Mordkę ma normalnie uroczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że mężuś się ucieszył:) Ale zrobiliście mu cudny prezent:) Ja też czuję się trochę podziębiona, mam jakąś chrypkę, ech, no i podobno ma jeszcze zima wrócić, a u nas dziś tak pięknie, świeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a ja Ci powie, że Carmen ma szczęscie..że trafi na dobry dom :) i pracujcie kochani pracujcie na dwie kreseczki :) Evika ty kochana dzisiaj w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mAAm- ale super ze mężus sie tak ucieszył:)ale miałas wyczucie! super pomysł, dom ze zwierzakiem jest dużo radosniejszy. A psy są tak niesamowicie oddane,szczere i kochają całym swoim serduchem.Bezwarunkowo. A Carmen jest wspaniała:) Ma takie sliczne i troszke smutne oczka. Evika- dobrze ze Ola dochodzi do zdrowka. Teraz ją porządnie karm by szybko nabrała sił. :) Iza- a to wredna metka! U nas tez zimno.Ale na szczescie nie az tak bo przed 7 bylo -2. Snieg jeszcze nie sypie choc zapowiadają:( niecierpię juz tego sniegu,chce wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Izuś ja dzisiaj w pracy:) Przez ostatnie dwa dni na urlopie porządnie naganiałam się za swoimi dzieciakami, nie miałam czasu nawet wypić kawki, no i wczoraj wieczorem mówię do mężusia, że idę jutro rano do pracy, bo muszę odpocząć i posiedzieć:D :D :D No i oto jestem siedzę i piję kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wybrałam się na mega zakupy - co prawda sobie nic nie kupiłam ale dzieciakom - to od oporu:) Bartuś wzbogacił się w nowe dresiki, kurtkę wiosenną, dwie bluzeczki i śliczny kubeczek niekapek. Ola - została właścicielką kolejnych klocków lego (to za odwagę i cierpienia związane z pobytem w szpitalu), kupiłam jej również śliczną bluzeczkę na wiosnę i dwie przeurocze bluzeczki z krótkim rękawkiem. No i oczywiście poczyniłam zakupy do I Komunii Świętej. Kupiłam Oli ładny łańcuszek, medalik, białe rękawiczki, zaproszenia i itp. Dzieci szczęśliwe to ja również:) Acha i muszę Wam powiedzieć, że nie dostanę swojej spacerówki, którą zakupiłam przez allegro, po prostu gościowi skończyły się spacerówki w kolorze czerwonym, więc czekam na zwrot kasy na konto, no z tej okazji wczoraj kupiłam synkowi nową spacerówkę:) Już wczoraj na spacerze wypróbowaliśmy i spisuje się super:) Oto spacerówka, którą kupiłam: http://www.coneco.pl/index.php?go=juupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ....ale zaszalałaś :) Super ze zakupy się udały i odpoczywaj kochana, odpoczywaj :) Pola Ty chyba nie posiadacz jeszcze psa ? ale w nowym domku pewnie się pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerówka super... ja czekam teraz na fotelik do jedzenia bo Norbert już twardo siedzi - ma nam pożyczyć szwagier hmm ale już dwa razy pytałam - sami zaproponowali - ich córcia ma 3 latka i po Paulince wszystkie rzeczy ale cisza- poczekam jeszcze chwilke a jak nie to zakupię nowy- komuś potem się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. evika gratuluje wyboru m,amy taki sam wozek tylko ja mam jagode, a miałam przebioje z wozkiem takie jak ty:) zakupilam u jednego kase wyslalam ui okazalo zsie ze nie ma koloru... a ja zyje w aemocjach na maksa:) 2 dni temu dostalismy wieksze mieszkanie 60m2 hurraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholea zjadło mi posta Dziekuję Wam kochane za komplemęty pod adresem Carmen :D POLA- no my długo ( bo prawie rok nasz psina zmarła 12.04.2009) dojrzewalismy do psa :) bo mój mąż był pierwszym który krzyczał NIE!!!! i jeszcze pewnie pół roku temu byśmy sie nie zdecydowali na niego :D bo uważam ze nie należy zastępowac poprzedniego psa juz tydzień po smierci starego jak nie któży robią :O Ja tak bym nie mogła:D No a ty kochana chyba tez o piesku pomyslisz jak już domek bedzie stał :) Co do bokserów to my sie zdecydowalismy dla tego bo jest to raza która bardzo lubi dzieci słucha się wszystkich domowników nie wybiera sobie jednego na własciciela :) bardzo lubia ruch i własciwie przez całe życie są dziecmi :) EVIKA- no kochana ale poszalałas :D wózeczek super :D no i te zakupki :) ale po ostatnich przejściach to ci sie nalezało i Oli za te cierpienia i Bartusiowi za brak mamy lub smutna mamę :D super :D I leniuchuj w pracy ja ci murzynka podsyłam do kawki (////) :D Wam Dziewczynki tez murzyneczka wysyłam (/////) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK - GRATULUJĘ :D:D:D to kiedy parapetówa topikowa będzie :D:D:D????? IZA- pewnie jak kupisz to zawsze możesz sprzedac :D a co do szwagra to szkoda ze taki nie wyrywny :O zwłaszcza że tyle maja po twojej córci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- my psa nie mamy,bo mieszkamy w bloku i mamy 2 koty:) Ale mamy juz upatrzoną rasę- będą 2 owczarki niemieckie długowłose. Mój m się zarzeka ze bedzie sie nimi zajmował. To fajna rasa,są bardzo mądre,szybko sie uczą ,lubią dzieci i w ogóle są przekochane. Moja siostra ma własnie 2 i w jej Wegasie jestem zakochana:D Moze uda sie miec od niego szczeciaki. Evika- ale szalejesz! a wozek wygląda rewelacyjnie.A najwazniejsze ze sie dobrze spisuje. Dobrze ze odzyskałas juz humor i się usmiechasz:) A mnie od wczoraj ciągnie,kłuje,pobolewa- wszystko co mozna sobie wymyslec -w podbrzuszu,raz w lewej,raz w prawej części,podobnie jak przed @:( Wkurza mnie to bo to dopiero 19 dc a przez ten @ bol ja juz mysle o @. I pewnie ten cykl bedzie krotszy od wczesniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- wes nie pierdziel :p:O:p ja tam mysle że to może Ci się dzidzius w brzuszku zagniezdza :D zaciskam poslady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek-gratulacje:) napisz nam cos więcej,jakie mieszkanko, czy sie urządzacie,czy remontujecie? mAAm-ja tez czytałam ze bokserki to przyjazne i kochane psy:) i wyliżą każdego domownika dokładnie po twarzy a dzieciaki szczególnie:D. My zdecydowalismy sie na owczarki bo chcemy czuc sie bezpiecznie na tej wsi a one nikomu obcemu nie pozwolą sie zbliżyc do domu.I racja o czym piszesz ze bezpieczniej by pies wszystkich słuchał, bo w przeciwnym razie kiedy słucha tylko jednego to w stosunku do innych moze stac sie agresywny. Na szczescie owczarki niemieckie tez nie wybierają sobie jednego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- ja sie na kawkę i murzynka piszę,mniam:) mAAm-zaciskaj zaciskaj:) ja tez zaciskam za ciebie:D poducha fajna ale nie wiem czy praktyczna,bo troszku mała a psiak szybko urosnie;) no i te rogi..ja na miejscu suni zaraz bym sie za nie wzięła;) A moze taki ponton? http://www.daro.jgora.pl/art5.htm W sumie jest niebezpieczenstwo ze psina zeżre posłanko..Mojej siostrze zeżarła ponton za 2 stówy w 2 dni:( wiec moze na początek na próbe cos taniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja miałam poprzednio mieszańca owaczarka i haski i był kochany ale nikogo obcego nie tolerował jak ktos wchodził obcy do domu to musiał byc w kagańcu no i był bardzo o mnie zazdrosny maz nie mógł mnie objąc i np cmoknac w policzek bo już warczał na niego no ale tak nie było od poczatku tylko taki agresywny był od półtora roku przed smiercia no ale my sekcji nie robilismy bo lekarz stwierdził udar i powiedział że najprawdopodobniej miał jakis guzek w głowie który pękł bo był za młodym psem by bez żadnej przyczyny tak sie stało :OA owczarki tez sa fajowe :) tylko jak narazie do mieszkania to za duże :) ja mam koleżanke ma 5 letniego długo włosego i chce go oddać ;) bo meczy się w bloku i syn młodszy ma alergie na psa niestety ale jej pies to jak duże dziecko :) Najlepiej brac psa od szczeniaka jak ma się dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×