Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

nike-m wez sobie paracetamol (inaczej Apap czy Panadol)1 tabl co 6-8 godzin gdyby nie działał to sprobuj Ibuprom albo Pyralginę ,Ascorutical nie działa ,bardziej w profilaktyce wiec mozesz sobie darowac.Poza tym czosnek, maliny,cebula, miodzik- no co ja tu kobiete ciężarną muszę uswiadamiac,przeciez wiadomo co najlepsze:D A ja tak siedzę w tej robocie i juz mi sie nudzi:( A tu jeszcze takie puchy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pola, uspokoiłaś mnie bo wszystkie ulotki co wezmę w ręce to w ciąży nie wskazane, lub ostatecznie gdy zdrowie matki przekłada się nad płód czy jakoś tak, a to pyralgin w ciąży wolno?? Zaraz chyba sobie coś wezmę narazie lipę zaparzyłam i zobaczę. Jeszcze raz dziękuję kochana 👄i🌻 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mówilo sie ze pyralgin moze byc szkodliwy ale nic tego nie potwierdza,a u nas na ginekologii i położnictwie stosuje sie go normalnie. Jesli nie spada temp po paracetamolu to pyralgina najczęściej ładnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja wczoraj padłam z goraczka jak betka :O bolało mnie tez bardzo gardło :o teraz jest ok pije herbatke z cytrynka i miodem mam lekki stan podgoraczkowy ale gardziołka już nie czuję :D Mój M jest w toruniu a ja szukam Boksera:) wiem że do urodzin jeszcze troche ( ma w maju) ale wyczytałam z ełatwiej jest znalesc boksera luty, marzec kwiecień jak by mi sie udało znalesc to by by w czwartek przywitał go juz z olbrzymia czerwoną kokarda na szyji :D w kwietniu na swieta jedziemy na mazury a że tak dni wypadają to myśle ż e10 dni posiedzimy to psiko mogło by sie wylatac :D załozyłam sobie cenę do 500zł bo mi rodowodowy nie jest potrzebny :) bo na wystawy latac nie będę :D i tu sie zaczyna problem :( bo jak znajde kolor taki jak chcę i masc to albo sudety, wadowice, gdańsk itd...:O:O:O nic w wawce albo obok :O EVIKA- rany bardzo sie ciesze że z Olcią juz ok :D zabieraj ja czym prędzej do domciu niech nie leży w tych bakteriach :O A co do wychowawczyni to serio kwalifikuje się do opublikowania w gazecie :o i jeszcze z tymi ćwiczeniami to już naprawdę szczyt beszczelności tzreba było ja kuratorium postraszyć :O jędza jedna :O no ale najwarzniejsze że Ola juz do domku wychodzi :D zdrówka wam wszystkim życzę ❤️ MAGDALENKA- no z kondzia przystojniaka to w tym gajerku ...ja nie wiem ale chyba rolety antywłamaniowe to juz bym wstawiła :D:D:D bote panny to serenady beda mu pod oknami spiewać :D A co do ciebie to ja czekam na II KRECHY BO WIEM ŻE BĘDĄ !!!:D:D:D:D POLA- ty kochana tez działaj ,dzałaj bo i na twoje II KRECHY czekam :D:D:D I kochana ja ciebie ajlowiuuuuuuuuuuuuuuuuu❤️ NUSKA- zdróweczka ogrom ❤️❤️❤️❤️ i kochana jak ja ci zazdroszcze tej wagi :) ja ci chetnie moich kilosów oddam :) bo po luteinie to juz wogle 10 na + mam :(:(:(:O IZA- to z czasem minie :) ja mam brata 6 lat młodszego i tez na poczatku było ok a po tem no cóż koty darlismy pare lat ale tak jak miał z 12 to było juz tylko super taka kolej rzeczy mysle ż emoż epogadaj z nia z e jest juz duza i w porównaniu z Norbim dorosła i że ustalicie jakis dzień który bedziecie spędzac tylko we dwie i bedziecie robic co ona chce może cos takiego :) Bo wydaje mi sie że szkoła chce wzrocic twoja uwage na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ratuj!!!!!!!!!!! Jak nie kijem to pałką!!!!!!!! Własnie wróciłam ze szpitala, własnie dowiedziałam się że w sali na której leży Ola te dzieci chore na zapalenie płuc (rodzeństwo) mają gronkowca, robaki i glistę ludzką! No porażka!!!!!!!! Matka tych dzieci sama mi to dziś powiedziała. Boże jak ja mam ochronić własną córkę, skoro te dzieci razem przebywają, załatwiają się w jednej ubikacji, no dosłownie horror jakiś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dosłownie średniowiecze! warunki w szpitalu jak przed I wojną światową no i jeszcze te choroby! Ech, czy to się kiedyś w końcu skończy???????????????????? No i co ja mam robić????????/ mam dosyć naprawdę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- jeszcze dzisiaj zabieraj OLĘ ze szpitala!!!!!!!!!!!!! a badanie krwi to prywatnie zrobisz :O rany julek tylko w łep strzelic dyrekcje szpitala !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Evika- w sumie jak jutro to dlaczego nie dzis? zgadzam sie z mAAm:) ,a jesli chcesz czekac do jutra to uczul Ole by często myła ręce i nie brała niczego od tych dzieci do buzi. Skoro wykryto u tych dzieci pasażyty to chyba juz są leczone,no nie? A za miesiąc dla swiętego spokoju zrobisz jej badania kału na pasożyty. mAAm- witaj kochana:) dobrze ze juz z tobą lepiej. Ja sie dziewczynki zbieram do domciu:),a mam co pakowac;) jutro mam wolne i spie do 9 ,ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko koszmar!!! Straszne to, w takich warunkach muszą leczyć się nasze dzieciaki.Może jest szansa że Ola nie załapała nic. Ja Ci się nie dziwie że masz dosyć. Myślę że może potem pomógłby Ci tel. do rzecznika praw pacjenta ??? Tulę Cię mocno. U mnie po wizycie na szczęście ok.Dawidowi i małej przeszło jedynie ta wizyta u laryngologa nas czeka bo pediatra stwierdził że nie jest już potrzebny. Normalnie kazał nam szybko uciekać z przychodni, bo mówi mi widzi pani co się dzieje.Masa chorych osób jak w mrowisku normalnie. Dońce jeszcze przez tydzień mam leki podawać. Normalnie czuje się lekko ogromny ciężar spadł mi z serca. Maam nie ma czego zazdrościć, jak leże to mnie kości miednicy uwierają, dupy nie widać i wszędzie te kanty od kości. Dzisiaj w mieście to z zazdrością patrzyłam na kobitki takie które konkretnie mają tu i ówdzie. Co do piesków to gdybyś zdecydowała się na tego z Wadowic to zapraszam do siebie to 10 min drogi. A bierzesz psa czy suczkę??? Idę do tych kartek bo nie skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pola ja już też nie używam patyczków chyba sama krzywdę synowi zrobiłam,tylko delikatnie z przodu czyszczę. Ty tez z takich chudzinek???Ile masz wzrostu?, ja 164 i moje nózki jak u bociana he he. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melo melo żelo elo
jak nie możesz zajść w 2 ciąże tzn. żę twój mężczyzna już wysiada .. kup mu penigre zoobaczysz jak bedzie jechał .. na drugi dzień nie bedziesz mogła chodzić .. tak cię bedzie sadził w kape że chocho na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) KAWKĘ SERUJĘ :D (""""")O \\_/> |_|>:D:D:D u mnie bez zmian :O Meżus dobrze tylko troche go kark boli ale był w szpitalu i jest ok jak by go bolało mocniej to ma sie zgłosic po ten gorset na szyje czy jakos tak to sie nazywa :o wraca jutro bo ma dzisiaj bardzo wazne spotkanie z jakims tam prezesem ale na miejsce do męża juz jedzie teść więc razem jutro wrócą :) Kuźwa a powim wam że jeszcze w poniedziałek wieczorem mówiłam mu by nie jechał do tego Torunia:O jakies przeczucia miałam kuźwa :O Wogle wczoraj w nocy nie mogłam spac i strasznie mnie jajniki bolały :O EVIKA- mam nadzieje ze juz OLA w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany wczoraj mój post nie przelazł i wy nic nie wiecie :O to wczoraj mój mezus miał wypadek samochodowy :( z samochodu nici ale nawarzniejsze że mój mąż cały i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity:) mAAm-normalnie zgłupiałam i zaczelam wertowac str bo myslałam ze pominęłam info o wypadku:( A jak to sie stało?? całe szczęście ze mężus cały.. Nie mogłam dzis oczu otworzyc ale o 9 musiałam wstac mojemu wreszcie jajecznice zrobic i wysłac go do pracy.Mały misiek jeszcze w domu ale też zaraz sie zbiera. A po mnie przyjezdza siorka i jedziemy sie poruszac. nuska- ja mam 168cm i 53,3 kg.Maksymalnie miałam 55 kg (no w ciąży 62kg;). Ja mam to rodzinnie,wszysvy szczupli,choc mama ostatnio przytyła niezle w wieku 61 lat:) Musze duzo jesc bo jak czegos nie zjem to zaraz waga w dół idzie a nie lubię kosci swemu m pokazywac;) Widzę jaki jest uradowany zawsze w 2 fazie cyklu kiedy cycki mi rosną;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Maam o kurcze...Dobrze że mężuś cały. Evika jak tam??? Ja mam tylko nadzieję że na tym topiku zaczną w końcu pokazywać się same dobre wieści ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ...rany aż mi ciarki przeszły...całe szczęście, że wszystko dobrze...lecę bo mam dzisiaj ogrom pracy brrrr wrrrr...ale powiem wam kochane jedno...należy Bogu dziękować, że mamy zdrowe dzieciaczki a reszta nieważna- był u mnie wczoraj znajomy ze starej pracy - jego żona rodziła miesiąc przede mną miała bliżniaki- jedno dzieciątko zmarło w brzuszku a drugie jest niepełnosprawne- łzy same cisną się do oczu- ale sa tacy dzieli i walczą o małego- ma mieć przeszczep nerek, nie rośnie, karmią go przez sąde i nawet główki nie podnosi...nie mogę jak pomyslę ...a teraz jeszcze zapalenie płuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjcie dziewczynki, ale tu u nas smutno ostatnio bardzo! ciągle jakieś problemy mamy! iza - straszne to co piszesz! ja właśnie zawsze w chwili zwątpienia tak sobie myślę: że inni ludzie mają gorsze problemy, że są dzieci bardziej chore, że trzeba dziękować Bogu za to co się ma... mAAm - ja dokładnie zrobiłam to co pola - zaczęłam wertowac do tyłu wpisy bo myślałam, że coś pominęłam. współczuję, ale dobrze, że mąż ok! Eviczko - u nas w szpitalach ta sama zgroza. co jeden to gorszy. więc jak malutki się pochorował to ja razem z nim bo myślałam, że w szpitalu wylądujemy. tragedia. i jak? zabrałaś olę? masz ją już w domu? wzięłaś urlop?? Olunia przymierzała albę? pewnie będzie wyglądać jak królewna... nuska - ciebie też się wiecznie coś czepia. byłś u tego laryngologa? co powiedział?? magdalena - cieszę się bardzo że badanie nie bolało. strasznie straszą w necie tym badaniem, ciekawe dlaczego? synek przymierzał gangol? już oczami wyobraźni go widzę jak świetnie wygląda! pola - ja tez ostatnio mam tragiczne wstawanie, wogóle się nie wysypiam! ale mały też jakiś płaczliwy i umęczliwy ostatnio, śpi niespokojnie, przerwy ma nocne... pola, nuska - jak ja Wam zazdroszczę tej wagi!!!!!!!!!!!! ja patrzeć na siebie nie mogę, nic a nic nie chudnę, musiałabym zacząć mniej jeść, może bardziej odżywczo ale mniej... u mnie na razie bez zmian. starszy synek poszedł do przedszkola ale wiem, że biedactwo za kilka dni znów bedzie cierpiał.... ale mąż trochę się uparł a trochę ma rację, że mały ze mną się nudzi jak mops, ja nie mam dla niego już tyle czasu co kiedyś, że "bezproduktywnie" spędza ze mną czas w domu. no ale przynajmniej w miarę zdrowy jest. no ale z drugiej strony ja tez niedługo wróce do pracy a on będzie musiał do tego przedszkola. no i tak rozważamy w kółko argumenty i sie głowimy... poszedł, ale ja mam ciężkie serce że z naszej winy znów bedzie się tak męczył... a z drugiej strony mąż ma rację, że się go nie uchroni bo przecież z nart też wrócił z atakiem.... ech.... a malutki poza tym, że marudny ostatnio i płaczliwy od weekendu i robi sobie nocne przerwy to ok póki co i mam nadzieję że to nie oznacza że znów go coś bierze.... a tato jest na wsi i tam odpoczywa. tam zawsze czuje się dobrze. po powrocie ma badania więc trzymajcie kciuki! boniu, jak sobie o tym pomyślę, to mam skurcz żołądka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami moje kwiatki kochane mezus w warszawie maam mam nadzieje ze masz oko jak zawsze :):):):):):):): co do twojego meza to juz wiesz bo pisalam na skaypie najwazniejsze ze nic mu sie nie stalo a samochod trudno trzeba bedzie zmienic kropeczko sądze ze ludzie ktorzy pisza w internecie o droznosci to nie mają pojecia nie mieli tego badania i nie wiedzą piszą tak bo inni tak piszą samo za siebie mowi jak sie mnie pytali czy juz poczytalam o hsg w internecie:):) gratuluje stronki na wejściu z tatą napewno bedzie dobrze :):) ja w to wierze eviczko jak tak ola czy juz jestescie w domciu napisz koniecznie poluś dzisiaj rano jeszcze troszke poplamiłam czy to normalne 2 dni po hsg ,ale nic mnie nie boli wszystko oki witam reszte dziewczynek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrr wszystko mi zjadło :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to piszę jeszcze raz :O ale juz krucej bo nie mam siły znów tyle klikać :) Zaczne od tego ze Wam kawke i herbatke serwuje :) ("""")O \\_/> |_|> :D:D:D Więc wstawć :D U mnie ok Męzus juz dzisiaj wraca :D Samochodzik do kasacji wie na poczatek jakiegos cinkusia pewnie trzeba bedzie kupić nim kaska wpłynie:) Dziękuje WAM za troske kochane ❤️ Pochwalę się jeszcze że młody klasówe z przyrody napisła na 4+ i mu 2 punktów do 5 zabrakło :D noramalnie jestem dumna jak paw hihihi:D oczywiście nadal szukam bokserka :( A co do mnie to troche bola cycki i jajniki dzisiaj mam 18dzień wiec jak bym brała luteinę tak jak ostatni to za 4 dni była by @ a tak to nie wiem kiedy dostane :O EVIKA- co tam z Olą kliknij choc słuweczko ????? MAGDALENKA_ dzięki za wszystko 👄❤️👄 KROPECZKA- ja trzymam kciukasy za twojego Tatę by nabrał energi na wsi i zwalczył tego cholernika❤️ Całuję Was wszystkie trzpioteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :) Miód wczoraj lał się strumieniem na moje matczyne serce :) pani Paulince kazała wstać i przy całej klasie powiedziała, że jest najlepszą uczennicą - ależ jestem z niej dumna i na wywiadówce wczoraj tez same superlatywy :) A na tańcach chłopcy wczoraj wybierali partnerki (niestety chłopców jest 3 raz mniej ) i Paulinkę wybrał fajny chłopak Kamil- i nawet potrafi się ruszać :) W czwartek za tydzień pierwszy turniej tańca- i już proszę wszystkie ciotki, zeby poślady trzymały za Paulinkę :) Kochane wczorajszy dzień na 6 :) musiałam się pochwalić :) Maam dzieki za kawkę - już w busie o niej marzę :) Evika jak Ola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja juz zaciskam :) super że Paulinka taka zdolna GRATULUJĘ :) ANETKA- 🌼❤️ 100 lat 100lat spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego czego tylko zapragniesz❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie witam:) I chętnie kawke wypiję;) Jestem od 7 w pracy,na szczesie jak wstaje o 5 40 juz robi sie widno a jak wychodze to fajnie słonce swieci. mAAm- niezle sie obryliscie z biologii,gratulacje dla syncia:D zdolny po mamusi: Iza- a narzekałas ze niegrzeczna sie robi a tu proszę,gwiazda klasowa:) Normalnie same orły tu na topiku z naszych dzieci:) No to żeby nie było za wspaniale- to nasz orzeł to leń okropny,idzie po najmniejszej lini oporu,nic sie nie uczy, a pani twierdzi ze do jego nauki nie ma zastrzeżen. Jak on to robi?? Najlepszy na pewno nie jest ale w pierwszej dziesiątce sie miesci;) Zamierzam dac mu jeszcze troche luzu w tej 3 klasie ale od 4 klasy mocno sie za niego wezme;) Wczoraj młody był na urodzinach kolegi w multikinie.Była 6 dzieciaków, mama solenizanta wmanewrowała mnie w siedzenie na filmie a sama sie gdzies ulotniła. Byłam troche zła bo myslałam ze ona z nimi bedzie a ja sobie na zakupy polece. Ale powiem wam ze film-Alicja w krainie czarów- swietny. Ale na pewno nie dla małych dzieci-bo bardzo dużo momentów strasznie i bardzo głosno . Obawiałam sie o te dzieci i tylko zarkałam czy ktores pod fotelem ze strachu nie siedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja oczywiscie tez zaciskam poslady za Paulinke:):D Aneta ma dzis urodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia i samych pogodnych dni! pola - to przynajmniej obejrzałaś sobie fajny film!! iza - no gratuluję! no właśnie, pisałaś że paulinka się niegrzeczna robi a tu taka super niespodzianka!! magdalenka - witaj! pewnie jak tylko plamisz to nic złego się nie dzieje, mam nadzieję :-) mAAm - gratuluję oceny z klasówki! zarówno synkowi jak i mamusi, hihihi Eviczko - odezwij się, nie zostawiaj nas tu w takiej niepewności! u mnie synek drugi dzień w przedszkolu, naprawdę zadowolony! wczoraj panie mnie dopadły wypytać o tą jego astmę co i jak i się naprawdę ucieszyły, że przyszedł. odbieram je jako takie naprawdę z powołania, mam nadzieję, że się nie sparzę kiedyś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - sto lat sto lat :) pola no własnie zastanawiałam się nad tym filmem ale już reklamy wydawały mi się taki mroczne brrr jakoś nie dla dzieciaczków - ale miała kobita tupet hmm maam - szwagier oddał swojego boksera dla mnie zero odpowiedzialnosci bo pies ma prawie dwa lata i już się przyzwyczaił ale... kropka- to dobrze, że trafiłaś na dobre przedszkolanki- ja byłam zadowolona z przedszkola a jak tata ? mam nadzieję że odpoczywa i nabiera sił. Nuśka dla Ciebie promocja oddam za darmo 10 kilo mojej tuszy - :) Evika napisz chociaz słówko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki 👄 POLA- no idziemy w łep włep :D hihihi:D co do 4 klasy to jest bardzo cięższko zwłaszcza ta przyroda bo to biologia, chemia, geografia razem i bardzo duzo nie potrzebnych info :O do wykucia na blachę :o I matma jest też cięższka bo i potegi ułamki , i dziesietne , skala itd. ale spokojnie poradzi sobie :) ja wczoraj tez miałam nerwa bo jak byłam z młodym na zajeciach i czekałam na niego i przylazłam baba odpicowana z 4 latkiem do logopedy miała w dupie tego dzieciaka i wypaliła tekstem idz do pani to z tobą książeczki pooglada no kurwa by sie choc spytała ż echciała by z logopeda pogadac i czy mogła bym zerknąc na niego to zero dzieciak do mnie wyleciał i na szczęście był miluni i ogladalismy pokemony po wszystkim przyleciał i zaczeła mi z całego serca dziekowac a jak wychodziłam to dzieciak płakał że ja juz idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane odezwę się jutro i jutro was poczytam, bo brakuje mi czasu. Wczoraj Oluśka moja została wypisana ze szpitala :) Tak się cieszę :d :d jeszcze nie jest zupełnie zdrowa, kaszle, ma chrypkę ale jest już lepiej. dalej stosujemy leki doustne. Zaraz lecę od dentysty z Olą, dziś mam wolne, ale muszę załatwić kilka spraw w mieście. Jutro Was poczytam, wybaczcie laseczki:) I odpisze na wszystko :) Uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta-wszystkiego naj najlepszego🌻👄 Oj mroczny Iza mroczny i straszny brrr. Ae fajnie zrobiony i dużo fajnych efektów w 3D;) Rano jak wychodziłam mały spał więc nie spytałam o koszmary po filmie ale mam nadzieję ze nie było:) kropka- dobre przedszkolanki i dobra pani w szkole to najwazniejsze dla dzieci:) Przecież te dzieci siedzą z tymi paniami więcej niz z mamami.Tak naprawde to przedszkole i szkoła to taki drugi dom dla dzieci zważywszy fakt ze niektóre siedzą po 8 godzin. Wg mnie pani musi byc troszkę jak cudowna mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×