Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa pewnie dołączysz do nas, jestem tego pewna, ale trzymam kciuki mocniutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta wiesz jakos zaczynam się bac ze jednak nie wyszło , ze to jakies spoźnienie spowodowane nie wiem stresem itd. Chyba zaczynam wymiękac.... Dziękuje ze Ty wierzysz, raźniej mi. Kochana jesteś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny dzionek! Evika77 ______ ależ mnie ucieszyłaś z rana! GRATULACJE! 🌻 I jakie piękne będą urodziny córki. Aż mam łezki w oczach.. ❤️ beta32 _______takie mam właśnie teraz podejście. Nie wierzę, że tym razem się udało. Ale jak tu widzę takie cuda, to już sama nie wiem :D Beami _______Witaj! Pewnie już zauważyłaś, że tu marzenia o dzidzi się spełniają :D Tobie też się uda! kisa ____ trzymam kciuki i zaklinam tą paskudną @@@@@@@@@@ !! Nie przychodź!!! Nie przychodź ty @@@@@@@@@!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa daj spokój z tym czarnym widzeniem, będą dwie kreseczki na pewno, jutro będzie Twój dzień, tylko zrób test i nie panikować nam tu, będzie dobrze:) Wodnisia, uda się na pewno, my też w to nie wierzyłyśmy a tu zobacz, a Ty kiedy masz niedostać @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta......to juz grzeczna jestem :D Dziękuję Ci. Jesli nie wyszło to bede Ci płakac do rękawa :D Wodnisia dzięki za trzymanie kciuków, ja za Ciebie tez trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta dziękuje Ci , potrafisz podnieść na duchu ... Całuje Ciebie i maluszka :* ciekawe czy dziwusia czy synuś ....myślisz o tym co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki!!!! Evika moje gratulacje, tak bardzo się cieszę Twoim szczęściem:-)!!! Ja od wczoraj jestem na urlopie i ta wstrętna @ jeszcze trwa:-( ale dzisiaj śmigam z tego zimnego i deszczowego Gdańska poleniuchować, poopalać się, zrelaksować i napałać energią na dalsze starania, więc mam nadzieję że w przyszlym miesiącu również zobaczę dwie kreski na teście. Bardzo gorąco pozdrawiam i całuję Was wszystkie koleżanki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa rób test kochana i dołączaj do nas. Na tym topiku dzieją się cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście, dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i miłe słowa. Trzyma za Was kciuki mocno. Trzymajcie się kochane. Ten topik działa, tylko tutaj zdarzają się cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 ___ ma nie przyjść :D ok. 30go września, ale cykle mi się ostatnio rozregulowały więc dokładnie nie wiem, na pewno poczekam tydzień dłużej z testem, jak będzie sens.. No.. szansa jest :D nadzieja też. Dziobus___ ale masz fajnie! Wiesz, ja właśnie na takim wyjeździe zaszłam w ciążę :D kisa ___ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika77 racja tu serio dzieją sie niesamowite rzeczy. Jeszcze raz gratuluje :) Fajne jesteście dziewczyny! Pracowac mi sie nie chce cos dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi też, mi też idę w czwartek do lekarza i ciągle o tym myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, a co do pytanka to pewnie, że myślę, wydaje mi się, że raczej dziewczynka bo juniorki czekały, ale zobaczymy, oby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kochane nie jestem w stanie skupić si ę na pracy. Jakoś nie specjalnie mi to wychodzi. Ja pewnie pójdę do ginekologa w następnym tygodniu. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta w piątek Cię zasypiemy pytaniami :D Też mysle o tej Twojej wizycie. Fajnie ze idziesz tak szybko. A powiedziałas juz w pracy? Czy czekasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta , evika77 bedzie wszystko dobrze! Śliczne, zdrowe bobaski bedziecie miały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam, bo ja pracuje w urzędzie, gdzie wiecznie coś kserujemy i nosimy więc nie miałam wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby kochana, a jak nie to L4 i w nosie, w końcu dzidzia najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta pewnie ze tak ...dzidzia na pierwszym meisjcu teraz. Oj jak sie ciesze naparwde , ze zaciązyłyście :D Ja nawet nie tyle niec chce dzis pracowac ale nie umiem , nic mi nie wychodzi , ciągle mysle o jednym ... o teście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana znam to uczucie, najgorsze, że wtedy te minuty tak się ciągną, mówie Ci ja mam przeczucie, że będziesz następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też to wiem że teraz kolej na Ciebie, także jutro rano szybciutko teścik i napisz o efektach a my czekamy z niecierpliwością na informację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! Boje sie ale zrobie! Wiem ze bedziecie ze mną jakikolwiek bedzie to wynik . :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️ GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A WIDZISZ :pPISAŁAM CI WCZORAJ ŻE MAM PRZECZUCIE WZGLEDEM CIEBIE MAMUSIU!!!!!!!❤️:D ZRESZTĄ SAMA CI POWIEDZIALAM ABYS LICZYŁA ILE CI @ CZAROWAŁAM :D:p BARDZO SIE CIESZĘ :D A CÓRA TO MNIE WZRUSZYŁAS ZE HO,HO:D dziewczyny jak nas tak czytam to normalnie zaczynam wierzyc w cuda :D i normalnie wiem że nam sie wszystkim uda :D te co nie mają @ to miec juz nie będą a te którym sie kończą@ to za moment też juz nie dostaną @ zaklinam akysz,akysz ,akysz :D a moje czary dzialają jak widac :D;)Ja olewam wesela i działam :DJuz postanowiłam :D DZIOBUŚ- mi sie kończy tak jak tobie wiec chłopów w ruch i działamy:D👄 WODNISIA- bedzie dobrze @ ta sie nie pojawi 👄 KISA- kchana wiecej optymizmu 👄 IZA33- zgadzam sie z ta nadzieją trzeba mocno wierzyć 👄 BETA25- Widzisz mamusiu już nie jesteś osamotniona :D 👄 ANIA_B-a ty gdzie łobuzico tu cuda sie dzieja a ty znikłas 👄 A I TAK WOGLE TO PROSZE MI TU NAWET NIE MYSLEĆ O ZMIANIE TOPIKA MAMUSKI BO LIST GONCZY WYSLĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️EVIKA77❤️ GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A WIDZISZ :pPISAŁAM CI WCZORAJ ŻE MAM PRZECZUCIE WZGLEDEM CIEBIE MAMUSIU!!!!!!!❤️:D ZRESZTĄ SAMA CI POWIEDZIALAM ABYS LICZYŁA ILE CI @ CZAROWAŁAM :D:p BARDZO SIE CIESZĘ :D A CÓRA TO MNIE WZRUSZYŁAS ZE HO,HO:D dziewczyny jak nas tak czytam to normalnie zaczynam wierzyc w cuda :D i normalnie wiem że nam sie wszystkim uda :D te co nie mają @ to miec juz nie będą a te którym sie kończą@ to za moment też juz nie dostaną @ zaklinam akysz,akysz ,akysz :D a moje czary dzialają jak widac :D;)Ja olewam wesela i działam :DJuz postanowiłam :D DZIOBUŚ- mi sie kończy tak jak tobie wiec chłopów w ruch i działamy:D👄 WODNISIA- bedzie dobrze @ ta sie nie pojawi 👄 KISA- kchana wiecej optymizmu 👄 IZA33- zgadzam sie z ta nadzieją trzeba mocno wierzyć 👄 BETA25- Widzisz mamusiu już nie jesteś osamotniona :D 👄 ANIA_B-a ty gdzie łobuzico tu cuda sie dzieja a ty znikłas 👄 A I TAK WOGLE TO PROSZE MI TU NAWET NIE MYSLEĆ O ZMIANIE TOPIKA MAMUSKI BO LIST GONCZY WYSLĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dziękuję Tobie kochana. Miałaś rację. Teraz kolej na Ciebie!!!! Bierz się do roboty i to ostro!!!!! A z moją córeczką to rzeczywiście dla mnie również łezka w oku się zakręciła, gdy wczoraj to od niej usłyszałam. Tak bym chciała już jej powiedzieć o tym, że jej marzenie się spełni. Wiesz co było dziwnego? Ze moja córka mówiła że właśnie takie ma marzenie, ale ona mówiła to w taki sposób, jakby to było największe jej marzenie a zarazem takie nierealne. Chciałabym w końcu jej powiedzieć, że marzenia się spełniają, w jej 8-me urodziny. Postanowiłam z mężem że powiemy jej o tym, gdy będę już po pierwszej wizycie u ginekologa i upewnię się że wszystko jest w porządku, mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×