Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ZAKLINAMY @@@@@@@@@ PRZEZ NAJBLIŻSZY ROK ŻADNA Z NAS NIE DOSTANIE @@@@@@@@@@@@@ z POWODU :) KONIEC Z @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika świetny pomysł;) Czary mary i nie ma cię @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ a za 9 miesięcy śliczny i zdrowy bobasek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary mary hokus pokus i nie ma cię czerwona @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@. Do zobaczenia za jakiś rok, gdy będziemy trzymały w ramionach śliczne malutkie bobaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeświirowały :P ale i tak kochane jestescie :* znowu lece zobaczyc do kibelka ... i to gardło mnie dalej drapie i mam wrazenie ze mnie cos bierze kurcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy Wy też tak macie... ja jak mam jajeczkowanie to tak mi wywala macice że przez 3 dni nie mogę usiąść na zadku a jeszce w tym miesiącu mialam po owulacji straszny ból jajnika i jakieś dziwne skórcze macicy, kurcze nie widziałam co się dzieje ?! Chciałam się szybciutko umowić do ginia ale oczywiście termin mam dopiero na październik:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus, mnie tylko jajniki bolą tak przez 3 dni, czasem mocno, że aż mnie ciągną w dół, czasem kłują, a czasem leciutko daja znać. Byłam z tym u gin ale powiedział, że taka moja uroda bo na USG było czyściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też ginio powidział że taki mój urok... he, he dzięki za takie urok że nie moge na zadku usiąść a o bzykanku już nie wspomnę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to wspołczuje dziobus ... mnie tam troche sie odzywaja jajniki. czasem jakies niewielkie kłucie i wzdyma mnie ciut, ale ogólnie nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus miałaś to pierwszy raz czy już wcześniej tak było? Nie martw się wszystko na pewno jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skórcze macicy i ból jajnika miałam pierwszy raz i tylko przez jeden dzień ale się wystrachałam że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, myślę, że jak to było pierwszy raz to nie ma powodów do obaw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak jak ty KISA latam co chwilke do kibelka i patrze czy cuś juz leci :)Ale wam oczywiscie czaruję abyscie nie dostały @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ tej cholery ,a po tem jak wy niedostaniecie to wysyłajcie mi fluidy co bym i ja za miesiąc nie miała :D:D:D Opuchlizna juz mi troche zeszła ( płuczę dentosepem ) i zastanawiam sie kto po jaka cholere wymyslił te ósemki tylko człowiek cierpi a ja i tak wariatka jestem i zmadrzec juz nie zmadrzeje :) U mnie dzisiaj pada,chmura na chmurze i nic robic się nie chce :)wszystko już dzisaj mam tylko syna na trening musze podrzucic,a męzus go odbierze :) Jak mi przejdzie ten rosnacy zab to moze zrobię sobie jakis wieczór dla siebie :) pierdykne , maseczke glinke na uda co by m cała była cudna :D DZIOBUŚ- witam w naszym gronie czym nas wiecej tym lepiej ja mam syna 9 latka 👄 I pisac,mi tu szybciorem kobitki kochane👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny latam co chwila do kibelka i sprawdzam czy aby @ nie przyjechała. Czuję że na dniach będzie. I smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ej... dziewczyny!!! Czym Wy się smucicie? Dopuki @ nie przyjdzie i oby tak było to trzeba mieć nadzieję że może tym razem się udało:-) A Wy się już teraz smucicie jak jeszcze nic nie wiadomo!!!! Głowy do góry, wszystko będzie dobrze!!!! Trzeba mieć nadzieję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja znowu byłam w kibeluniu :D i nic ... niech tak zostanie, ale wiecie co czasami czuje taki ukłucia jakby w pęcherzu no mniej wiecej w tym miejscu .... mAAm tylko zebys zdązyła glinke sciągnąc zanim mąz wróci , bo sie przestraszy ześ zielona jakas :P swoja droga no dobry pomysł na ten wieczór dla siebie , pomysle jutro... bo dzis troche roboty mam Całuski dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Dziobus dopóki jej @nie ma - jest Ok. Nie ma co sie smutasic na zapas :D Bedzie dobrze , a jak przyjdzie ... no trudno zaczniemy od nowa . Popierm ... głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie zmykam, musze iść zrobić jakieś zakupy... a tak mi się nie chce bo tak pochmurno i może padać:-( Zawitam do Was później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przyjemnie się Was czyta dziewczyny :) a ja muszę tak ciężko pracować ;) pozdrawiam Was wszyskie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas zmykać do domku kochane. Trzymam kciuki za nieprzyjście @. Do jutra. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj już piątek...ale dobrze mam nadzieję że wszystkim dopisują humorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim 🌼 Dziewczynki nie udzielam sie teraz zbyt dużo bo mam straszne urwanie głowy w pracy, marze tylko o tym żeby pozamykac wszystko na ostatni guzik i się zrelaksować :):) Witamo nowe koleżanki a tym co spóźnia sie @ niech sie jej nie doczekają ;);) chyba że za mniej więcej 9 miesięcy mAAm a ty jak moja droga :):):) Ale paskudna ogoda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki wczoraj miałam stan podgorączkowy i gardło bolało. Dzielnie piłam miodek i cytrynki. Dzisiaj lepiej, ale jaks dalej obolała jestem. @ dalej nie mam i nawet dzis brzuch mnie nie boli, no nic czekam , czekam .... test lezy na półce w łązience, ciekawe czy zdąze go zużyc :D Sciskam wszystkie :* U nas tez nieciekawa pogoda :( bleee ...przynajmniej nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. A ja dzisiaj rano nie wytrzymałam i zrobiłam test - czy może się mylić? HURRAAAAAAAAAAAA!----MAM DWIE KRESKI. Niewierzę w to. Daliśmy sobie na luz w tym miesiącu a tu taka niespodzianka. Mężuś od rana wszystkich obdzwania. A ja dalej nie wierzę, boję się, że to jakać skucha, że test się pomylił, albo wynik wypaczony. Jutro z rana jeszcze raz powtórzę, wierzyć mi się nie chce.:) Pozdrawiam moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta raju gratulacje!!!!!!!!!!! kochana az mi łzy w oczach stanęły . tak się cieszę Rybko jeju , ale fajny dzien ! Sciskam Cie ze wstystkich sił !!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki Kisa. Ja Tobie też kibicuje z całego serca, uda się na pewno. moje czwarte podejście, o rany ręce mi się trzęsą od rana, boję się że to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
Beta 32 najszczersze gratulacja z całego serduszka .....to teraz tylko czekamy na info ......kim będzie ten mały szczęśliwiec co zaczyna pomaluśQQQ rosnąc w Tobie .....Pozdrawiam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA Tak sie ciesze razem z Tobą :) Super normalnie teraz bardziej wierze ze jak Wam sie udało to nam tez , teraz czy poxniej ale wyjdzie. Kurcze gęba mi sie sama śmieje normalnie. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETA gratulacje ❤️ ależ się cieszę ...tylko nas teraz nie opuszczaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×