Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczyny pozwoliłam sobie ZAPROSIĆ fantastyczną dziewczynę z która gadałam na topiku który niestety okazał sie fatalny ( kłutnie burdy i mnustwo pomarańczowych podszywaczy) dziewczyna stara sie o dzidziusia co prawda pierwszego ale mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu bo jest naprawde bardzo miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, OCZYWIŚCIE ŻE NIE, JA NIE MAM NIC PRZECIWKO. Będzie miło poznać jeszcze kogoś kto ma takie same problemy jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B- czekam tu na ciebie :D zagladaj szybciorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm no pewnie ze zapraszaj. Wspieranko jest cudne :D Nam jest łatwiej razem,. Dziewczynie tez sie przyda wsparcie. Przedstaw kolezankę:D. Ja nie mam nic przeciwko temu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE ❤️ już jej meila wysłalam :) ja zajrze wieczorkiem do was bo musze obiadek pichcic ,i jeszcze mam tesciów o 17 :(👄 KISA- witam kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ledwie wysiedziałam do końca w pracy, na szczęście mąż jest z małą - dzwonilam do niej już lepiej się czuje :) dziękuje za miłe słowa- kochane jesteście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, podzielam zdanie Izy im jest nas więcej staraczek tym fajniej. Do jutra dziewczynki. Ściskam wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta widze że mAAm zrobiła mi tutaj preznetację :D:D więc przyłaczam się nieśmiało do wasezgo topiku. Ja co prawda nie staram się o drugie dziecko ale o pierwsze :):). Coś o sobie mam 27 lat, dzieci-0 sztuk, męzów- 0sztuk, narzeczonych- 1 sztuka ❤️, gienkologów beznadziejnych - 2 sztuki ginekologów z prawdziwego zdarzenia - 1 sztuk (strasznie daleko) chęci na dziecko - nieskończona ilość informacje o ciąży - znikome ;);) Po prostu z moim kochaniem chcemy mieć już dziecko to nasza wspólna decyzja i zaczynamy działać tak na serio. Będę napewno was zasypywała mnóstwem pytań bo o ciąży nic nie wiem ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm 🌼 ja jakieś 2 dni przed otrzymaną @ miałam takie lekkie brązowe plamienia, wiec tak jak ci pisałam, na dniach dostaniesz napewno :):):) Ja jak mAAm myslałam, że będe mamą bo spóźniała mi się @ 2 tygodnie ale nie udało się po prostu @ sie spóźniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu_B, miło ze jestes. Oczywiscie o wszytsko pytaj. Bedizemy sie razem wspierac i wymieniac doswiadczeniami. Ja sie staram o drugie dizeciątko. Mam córunie- 5 lat. W sobote mam planowo dostac @. Oczywiscie wierze ze wsyztskich sił ze nie dostane.:D Pozdrawiam Cie serdecznie i wszytskie dziewuszki na naszym topiku. Bede zmykac pomału. 16.00 wybiła juhuuuuu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na sekundkę bo jeszcze mam tesciów :o ANIA_B- WITAJ :D widze ze nas znalazłas :D i bardzo dobrze bo tu jest miło fajnie i dziewczyny sa wspaniałe :) Uciekam do tesciów :o BUZIAKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ANIA_B, mam nadzieję że razem będzie nam raźniej. Miło nam Cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) miło mi poznać Ciebie Aniu...czeka mnie pracowity dzień ale Wy dziewczyny piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witaj Aniu, fajnie że dołączyłaś do naszego grona. Kisa, Evika - jak tam samopoczucie przed @? U mnie jak narazie cisza i oby tak zostało;) Mocno ściskam piąstki aby nie przylazła. Maam a u Ciebie jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZIEWCZYNKI :) to znowu ja. Przede wszystkim chcę Was wszystkie przeprosić za tak długą nieobecność, ale piszę tylko z pracy - a tej ostatnio mam całe mnóstwo i nawet nie miałam czasu nawet na chwilkę zajrzeć. Dziś pomalutku kończy się mój 2 tygodniowy maratonik \"pracowy\" (goście wyjeżdzają) ufff :) a co u mnie .... już jestem po @ kilka dni .. jutro wraca mój mężuś :) ... synek chodzi dzielnie do przedszkola, chociaż wczoraj była lekka histeria na miejscu, bo nie było jego pani :( Do pracy chodzę na 7, więc możecie sobie wyobrazić, co dzieje się rano ... Wstawanie, mycie, ubieranie, śniadanko dziecka ... kupka dziecka :) potem znowu śniadanko, potem inne pomsły, co można robić w domu przed wyjściem do przedszkola :), potem do auta, do przedszkola i ... uff kapcie, buziak i ... do auta, i do pracy ... Jestem tak zmachana tymi pierwszymi 2 tygodniami przedszkola, na dodatek bez męża i w pracy tak ciężko ... Czasami nawet myślę, że nawet lepiej, że nie jestem jeszcze w ciąży, bo chyba bym nie dała rady. We wrześniu wybiorę się chyba do ginka, bo podczas czerwcowej wizyty mówił, że jak do września nam nie wyjdzie, to mam się zgłosić i będziemy \"mnie wspomagać\" :) Dziewczynki :) pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie życząc miłego dnia :) to, że się nie odzywam, to nie zawsze oznacza, że Was nie czytam ... jestem na bieżąco i czekam z utęskinieniem na informację, która pierwsza z naszego topiku zaciąży :) Dziewczynki bierzmy się do roboty, bo to już 11 stron !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beta32, u mnie też narazie cisza przed @ ale czuję że lada dzień niestety nadejdzie. Dzisiaj mam wizytę u ginekologa, zmieniam lekarza, idę do niego pierwszy raz, także mam nadzieję że coś mi powie, podtrzyma na duchu, przepisze jakieś leki itp. I znowu pozostanie nadzieja.... Jeśli @ ma przyjść-bo tak się właśnie czuję to chciałabym aby już przyszła jak najszybciej bo czas zacząć kolejne starania. Momentami już naprawdę nie mam siły. I smutno mi z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) beta cos mnie wieczorem wczoraj bardzoej bolał brzuch , dzisiaj rano cisza, ale mam wrazenie ze zaraz cos poleci wrrrr :/ Nadzieję dalej mam , no zobaczymy. Kurcze wstałam dzis rano z jakism dziwnie drapiącym gardłem ech :( Iza zyczę duzo siły w pracy :) Aniu_B witam Cie jeszce raz :) mAAm jak wieczór z teściami:P no i jak Twoja @ Evika jak samopoczucie ? Całuje Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA-MAMA Ciebie tez witam :D przepraszam przeoczyłam założycielkę upssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia;) Kurde coś mnie jajniki zaczęły boleć, chyba też tuż tuż, chociaż brzucho nie pobolewa hm.. Ale głowa do góry damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D to ja dzisiaj będę miec murowo @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ bo tak brzuch boli że pozabijam i jak by tego było mało to jeszcze ósemka mi rosnie i dziasło mam spuchniete :o tylko se włep strzelić:p kochane biore procha i kładę sie na godzinkę bo mam nocke nieprzespaną :( EVIKA77-👄 IZA33-👄 BETA32-👄 ANIA_B-👄 MONIA-MAMA-👄 KISA-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kisa, chyba wszystkie mamy w podobnym terminie dostać @. U mnie cisza ale brzuch boli i pewnie małpa jedna przyjdzie dziś albo jutro. Dziś wieczorem mam wizytę u nowego ginekologa, mam nadzieję że do tej pory @ nie dotrze i będę miała jeszcze jakieś szanse.... Ale nadzieja matką głupich.... Mam wrazenie że @ tuż tuż. A tak nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika77 , beta , mAAm kurcze mam wrazenie ze juz dostałam @.... bede biegac co chwilke teraz do kibelka i sparwdzac jak jakas powalona normalnie ;D brzuch mnie nie boli tylko to uczucie ciągnięcia na dół czy jak to opisac wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, znam to uczucie, nic fajnego. Ja też latam, jak wariatka, i z nadzieją wypatruje...uff.. nie ma @, pół godz spokoju i znów to samo jakiś obłęd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebyśmy nie ześwirowały hihii :P beta lepiej mi wiesz...., bo myslałam ze tylko ja tak wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!!!! Czytam Wasz topik od kilku dni i bardzo bym chciała się do Was przyłączyć. Mam 29 lat... więc troszku mi brakuje do wymaganego przez Was wieku, ale sądze że to nie problem;-) Mam kochaną córcie, która jutro kończy 10 lat i wielkie pragnienie posiadania jeszcze jednego dzieciątka... Miesiąc temu @ spóżniła mi się tydzień i oczywiście mialam wszystkie objawy ciąży i miałam nadzieje że to już! Ale było rozczarowanie:-( Teraz @ powinna przyjść w sobotę 13 i tak jak w zeszłym miesiącu od wczoraj mam mdłości i zbiera mi się na wymioty... ale to pewnie urojenia, bo tak pragnę być w ciąży. To tak w skrucie napisałam o sobie... mam nadzieję że przyjmiecie mnie do siebie;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus witaj , fajnie ze jestes! Ja tez planowo 13. mam dostac @, oby nie ..... dla córuni najlepszego juz dzisiaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziobuś wśród nas ;) Oczywiście że chętnie Cię przyjmiemy. Z tego, co widać ta końcówka tygodnia dla większości z nas jest nieźle stresująca. Ja też czekam na @, wiem że przylezie do niedzieli napewno, a ja tak jej nie chcę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty Kisa myślę, że dużo by się znalazło takich schizolek, heehhe;) Dziobus witamy, ja też mam 10 latka:) Widzę, że my wszystkie tak hurtowo z tą@, jak by było pięknie, jakby tak hurtowo żadna nie dostała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×